Перейти до змісту

Зустріч автоклубу "Drive!" OpenUP


pura

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

pura, створи якесь повідомлення, де напиши

Дата

1) 05,09,09 - вася, петя, коля

2) після 08,09,09 - степан, іван, богдан

Місце

Теремно - вася, петя

Адреналін - степан

Край світу - богдан

У Миколи -

будь-де - іван

і бум підредаговувати, по мірі поступлення голосів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уезжают,после пятого..

предлагаю Четверг,только следующий(10 сентября)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість народу згідні на 05

на зустрічі договорилися..... було тільки вирішити де засісти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість народу згідні на 05

на зустрічі договорилися..... було тільки вирішити де засісти.....

и ещё было-бы не плохо определить время встречи!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По голосуванню 50 на 50, і як я розумію будемо округлювати в сторону вибору наступної дати офіційного відкриття, випиття, поклейки...

ІМХО: в даному випадку "семеро одного не ждут" недоречне. Навряд чи що зміниться до завтра. А приказку перефразую "один семерох ждёт" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, виходячи з голосування і з того, що через технічні причини затримується друк наклейок, зустріч завтра не відбудеться! Думаю десь ближче до вечора 4iter оприлюднить свою ідею, щодо дати і місця проведення зустрічі.

Усьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что не делается то все к лучшему.... будим ждать 8 числа я так понимаю...

Как раз будут остальные!

и вааще на эти выходные дожди передают!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі за запізнення. Висновки такі:

1) наклейок ще нема, тиждень назад здав в друк, але через несправність плоттера замовлення досі не виконали, а іншого такого плоттера (з порізкою по краях) в Луцьку ще нема (як мені кажуть).

2) багато в кого таки не виходить, завтра 5,09, через пошук картоплі в основному

3) тому, наполягаю, провести зустріч 11,09,09

а) з друком наклейок, до 11 щось придумаємо.....пошукаємо іншу кантору в кінці-кінців, на крайняк самі повирізаємо наклейки

б) п"ятницо-развратницо = всі на роботі до вечора, отже ніхто ніде не роз"їзжається (наступний день до уваги не берем), отже час знайдуть всі

в) як місце пропоную бар "подвір'я" на київській - дешево та сердито

Тому, з погляду на вищевказані обставини, пропоную назначити офіційне відкриття автоклубу DRIVE, 11.09.09 о 19-й годині, у ганделику "Подвір"я", що на Київській площі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, судячи з обговорення часу і місця зустрічі можна зробити висновок, що демократія приводить до анархії (кожен тяне в свою сторону)!

Тому переходим до диктатури - офіційне відкриття автоклубу "DRIVE!" відбудеться в п'ятницю 11.09.09 о 18:30 в барі "Подвір'я", що на Київській площі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я проти бару... я за природу будь-де і шашлик.

Вийде так - прийшли роздали наклейки, потім по 150 під бутерок по бакалу пінного і розбіглися бо ніч і тд. Слабенько як для такої зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, судячи з обговорення часу і місця зустрічі можна зробити висновок, що демократія приводить до анархії (кожен тяне в свою сторону)!

Тому переходим до диктатури - офіційне відкриття автоклубу "DRIVE!" відбудеться в п'ятницю 11.09.09 о 18:30 в барі "Подвір'я", що на Київській площі.

11-го я точно не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за адреналин! и природа и бар!

Там аля беседки возле озера, вроде не дорого... + гонки и т.д.

Впечатления отличное и ехать не надо хз куда для 100 грам )

Думаю так как тематика у нас авто... то там самое ТО! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я наприклад не горю бажанням сидіти вечором на вулиці, я за якийсь бар.

opel95 природа то добре, але коли є тепло і до вечора далеко. Тобто на природу тре їхати з ранку - ну я так думаю. Треба хоч раз у барі знайтись та вивчити смаки та можливості :D шоб на природу замало не взяти.

На п'ятницю поки мені підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я появилося, підписуюся під варіянтом "будь-де і будь-якої дати"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я появилося, підписуюся під варіянтом "будь-де і будь-якої дати"))

"О, наконец-то дождались...." :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

opel95 природа то добре, але коли є тепло і до вечора далеко. Тобто на природу тре їхати з ранку - ну я так думаю. Треба хоч раз у барі знайтись та вивчити смаки та можливості :D шоб на природу замало не взяти.

так я ж за природу на обід орієнтовно, а не на вечір і ніч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- что касается бару "Подвір'я" - то лично я считаю, что лучше офф открытие клуба перенести на следующий день (12.09 суббота) на природе (начиная с обеда) и ЯВКА ОБЯЗАТЕЛЬНАЯ/ЖЕЛАТЕЛЬНАЯ!

Вернемся к бару (11.09 - пятница) - думая всем участникам клуба присутствовать нет необходимости, считаю пару человек/постояльцев (+ желающие стрелканулись попили пивка, сдали наклейки/карточки админу/членам клуба, обсудили окончательный план завтрашнего дня/место где будит все происходить/ в этот же день! окончательный результат по месту и времени проведения праздника - разместили на сайт и на форум большими красными буквами)! :D

Целесообразно считаю дать приглашение на пятницу/субботу админам борды!

Считаю что такая организация праздника в честь официального открытия клуба наиболее РЕАЛЬНа и практична

- поэтому голосуйте!

P.S. Я постараюсь в пятницу подкатить на один безалкогольный пивасик и порешать следующие нюансы:

1) распечатаю списки клубников для заметок/для себя

2) распечатаю документы (договор и т.д.) если вдруг кому хватать не будит (пару штук) - вон опель просил...

Про АдреналинСити:

сайт: http://adrenalin.lutsk.ua, кому будит скучно...

как добраться и телфоны: контаткы тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу в мене прибирально-хозяйственний день, не можу буть однозначно. Отримаю пайок піздніше якщо не в тяпницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не можу зрозуміти як проголосувати ( я блондинка)

ставлю галочку навпроти "У меня не получается (получу пайок позже)" так як або в пятницю або в суботу дуже рано уїзжаю в Білу Церкву

натискаю на голосувати а воно мене посилає кудись, ну куди я здогадалась, мені потрібно поставити галочку де я бажаю святкувати, але якщо мені не получається то й бажати немає чого, якось не логічно

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не можу зрозуміти як проголосувати ( я блондинка)

поправив, можеш проголосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока не голосую бо ще не знаю як то все складеться.

Але в тяпницю походу приїхати на пол-часика напевно зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...