Перейти до змісту

BEST DJ


dj mix

Рекомендовані повідомлення

голосування триває!!!

ПІДТРИМАЙ DJ-ЇВ ЗІ СВОГО МІСТА!!!

кожен користувач щотижня може віддати свій голос за свого улюбленого діджея на сайті

topdj.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Круто.... так напишіть про себе щось!!!!

Що любите,на якій апаратурі любите грати, з якими діджеями, в яких клубах, регіонах діджеїли, графік виступу, трек ліст складіть який небудь... так щоб було що почитати і зробити висновки... а які тут висновки?????????

ДІДЖЕЄМ МОЖЕ НАЗВАТИ СЕБЕ КОЖЕН, ПОВТОРЮЮ "КОЖЕН" І ПОПРОСИТИ ЩОБ ГОЛОСУВАЛИ ЗА НЬОГО ДРУЗІ, ЗАРЕЕСТРУВАВШИСЬ НА ПРИКЛАД НА ТОПДІДЖЕЙ!! Друзі.. коли ви голосуєте за когось, можливо інший діджей з іншого міста не може піднятися далі але насправді достойний більшого.. наведу приклад...

http://topdj.com.ua/djs/932/

Я обрав навпомацьки, будь кого, взяв якесь місто, ну хай буде - Дніпропетровськ... і що.. я бачу .. діджей... графік його виступів, де, що, з ким, як!!!!! І такіх трохи є, ЦЕ ДІДЖЕЇ!!!!!!

Віддавайте свій голос розсудливо.... робіть висновки з професійних претензій і інформативної позиціїї!!! :Db]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Sep 27 2006, 07:01 PM' post='41016']Круто.... так напишіть про себе щось!!!!

Що любите,на якій апаратурі любите грати, з якими діджеями, в яких клубах, регіонах діджеїли, графік виступу, трек ліст складіть який небудь... так щоб було що почитати і зробити висновки... а які тут висновки?????????

ДІДЖЕЄМ МОЖЕ НАЗВАТИ СЕБЕ КОЖЕН, ПОВТОРЮЮ "КОЖЕН" І ПОПРОСИТИ ЩОБ ГОЛОСУВАЛИ ЗА НЬОГО ДРУЗІ, ЗАРЕЕСТРУВАВШИСЬ НА ПРИКЛАД НА ТОПДІДЖЕЙ!! Друзі.. коли ви голосуєте за когось, можливо інший діджей з іншого міста не може піднятися далі але насправді достойний більшого.. наведу приклад...

http://topdj.com.ua/djs/932/

Я обрав навпомацьки, будь кого, взяв якесь місто, ну хай буде - Дніпропетровськ... і що.. я бачу .. діджей... графік його виступів, де, що, з ким, як!!!!! І такіх трохи є, ЦЕ ДІДЖЕЇ!!!!!!

Віддавайте свій голос розсудливо.... робіть висновки з професійних претензій і інформативної позиціїї!!! :Db]

Хорошо сказано! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прекрасно сказано!!!!

всі чули?

' date='Sep 27 2006, 07:01 PM' post='41016']Круто.... так напишіть про себе щось!!!!

Що любите,на якій апаратурі любите грати, з якими діджеями, в яких клубах, регіонах діджеїли, графік виступу, трек ліст складіть який небудь... так щоб було що почитати і зробити висновки... а які тут висновки?????????

ДІДЖЕЄМ МОЖЕ НАЗВАТИ СЕБЕ КОЖЕН, ПОВТОРЮЮ "КОЖЕН" І ПОПРОСИТИ ЩОБ ГОЛОСУВАЛИ ЗА НЬОГО ДРУЗІ, ЗАРЕЕСТРУВАВШИСЬ НА ПРИКЛАД НА ТОПДІДЖЕЙ!! Друзі.. коли ви голосуєте за когось, можливо інший діджей з іншого міста не може піднятися далі але насправді достойний більшого.. наведу приклад...

http://topdj.com.ua/djs/932/

Я обрав навпомацьки, будь кого, взяв якесь місто, ну хай буде - Дніпропетровськ... і що.. я бачу .. діджей... графік його виступів, де, що, з ким, як!!!!! І такіх трохи є, ЦЕ ДІДЖЕЇ!!!!!!

Віддавайте свій голос розсудливо.... робіть висновки з професійних претензій і інформативної позиціїї!!! :Pb]

ну!!! шоб не було так, 2 дня на форумі, 4 месаги, а вже 20 репутація.... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бо може люди знають хто це такий, якшо він дійсно той за кого себе видає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бо може люди знають хто це такий, якшо він дійсно той за кого себе видає

але як так може бути, що ти на форумі вже рік і в тебе реп 25, а дехто 2 дні, а реп вже 20...

я нічого не маю проти...

просто хочу сказати, що якщо дехто в топдж стоїть на декілька порядків вище, це значить що його теж знають!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile-zachot:тоді щедрість їхня не знає меж... :P

менше з тим!!!

хто як хоче, так і заповнює свою анкету... право кожного!!!

хто хоче, той і голосує, за того, за кого сам побажає!!! :P

ніхто і нікого не примушує!!! а друзі якщо не захочуть то не проголосують!!! і не важливо чи є у тебе трек-ліст чи немає... чи грав ти в Дніпропетровську, чи в Жмеринці, чи навіть в селі Копачівка (там теж люди)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поважний ФЕНОМЕН!!!!!!

1. Так і напиши шо ти грав у Копачівці, щей дав тур по горохівському району!!! :D Важливо знати хто і що, принаймі як можна робити висновки з того що я наприклад хакер?? тільі з моїх вдалих чи дуже вдалих операцій, чи не так.. Є тут голування на хакера? Я тут з радістю зареєструюсь і скажу стаж хакера 9 років, місто Луцьк, крутий....дуже крутий... справляюсь з любим калькулятором! :) хай друзі проголосують і поржуть!!

2. ФЕНОМЕН "і не важливо чи є у тебе трек-ліст чи немає"..ТИ ЧО ДІДЖЕЙ???????? Як це неважливо?? А що ти крутиш?? ДЕ??? ЯК??? А як зробити виновки, ти ще піди і скажи діджєю, пофіг який плейліст, яж сказав що я діджей!! Це все одно що компютерщик працює без програм, як це називається?? тетріс і то порограма і хочаб її можна булоб назвати.. :)

3. на рахунок якихось репутацій... ну ставити мені їх чи ні адмінам це їх справа, я іх навіть незнаю... на форум запросив мене друг. а тут багато знайомих з коханого міста, зрадістю включився у команду БОРД! :) Я офіційно прошу зняти з мене всі бали репутаціїїїї!! Хай не буде більше з цим розмов!!!!!!!!!

4. Для того щоб сказати чи насправді я той за кого я себе видаю.. поіівр так.. я працюю на КІСС фм.. Звате мене Артем.. можливо декому легше коли мене назівали ДИКИЙ! ;) ...Варто лише хоч іноді включати КІСС ФМ у своєму інтрнет просторі і слухати, мій голос зараз там щодня... наприклад.. 29 вересня я буду звучати з 16 і до 20-ї.. про це незнає ніхто окрім деректора і мене з колегами!! :) Тай тимпаче.. яж не питаю у чому ти феномен і чи є в тебе третій глаз чи чотири сіські.. я просто знаю хто ти.. ФЄСС! :) Від мене не сховаєшся бро! :)

та й взагалі.. все пофіг, робіть що хочете, гловне думайте.. про себе і інших.. респект усім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Sep 28 2006, 07:18 PM' post='41194']Поважний ФЕНОМЕН!!!!!!

1. Так і напиши шо ти грав у Копачівці, щей дав тур по горохівському району!!! :D Важливо знати хто і що, принаймі як можна робити висновки з того що я наприклад хакер?? тільі з моїх вдалих чи дуже вдалих операцій, чи не так.. Є тут голування на хакера? Я тут з радістю зареєструюсь і скажу стаж хакера 9 років, місто Луцьк, крутий....дуже крутий... справляюсь з любим калькулятором! :P хай друзі проголосують і поржуть!!

2. ФЕНОМЕН "і не важливо чи є у тебе трек-ліст чи немає"..ТИ ЧО ДІДЖЕЙ???????? Як це неважливо?? А що ти крутиш?? ДЕ??? ЯК??? А як зробити виновки, ти ще піди і скажи діджєю, пофіг який плейліст, яж сказав що я діджей!! Це все одно що компютерщик працює без програм, як це називається?? тетріс і то порограма і хочаб її можна булоб назвати.. :)

3. на рахунок якихось репутацій... ну ставити мені їх чи ні адмінам це їх справа, я іх навіть незнаю... на форум запросив мене друг. а тут багато знайомих з коханого міста, зрадістю включився у команду БОРД! :) Я офіційно прошу зняти з мене всі бали репутаціїїїї!! Хай не буде більше з цим розмов!!!!!!!!!

4. Для того щоб сказати чи насправді я той за кого я себе видаю.. поіівр так.. я працюю на КІСС фм.. Звате мене Артем.. можливо декому легше коли мене назівали ДИКИЙ! :) ...Варто лише хоч іноді включати КІСС ФМ у своєму інтрнет просторі і слухати, мій голос зараз там щодня... наприклад.. 29 вересня я буду звучати з 16 і до 20-ї.. про це незнає ніхто окрім деректора і мене з колегами!! :) Тай тимпаче.. яж не питаю у чому ти феномен і чи є в тебе третій глаз чи чотири сіські.. я просто знаю хто ти.. ФЄСС! :) Від мене не сховаєшся бро! :)

та й взагалі.. все пофіг, робіть що хочете, гловне думайте.. про себе і інших.. респект усім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1. ховатись я і не збирався!!! тим більше на форумі виложені мої фоти, а ми з тобою знайомі особисто... отже, це недоречно!!! від МС Фесса я не відмовляюсь!!! так, це я!!!

2.ти сказав: яж не питаю у чому ти феномен і чи є в тебе третій глаз чи чотири сіські..

Я НЕ ФЕНОМЕН!!! А ФЕНОМ!!! ЧИТАЙ УВАЖНІШЕ!!!

я ж не кажу шоб ти піну з рота витер, бо ти Дикий!!!

буде потреба, то почуєте про мене ше як про Руслана Нівроку!!!

кому як не тобі знати, що таке НІК, Псевдонім....

3. про те чи дійсно ти працюєш на КіссУ ніхто питання навіть не піднімав, отже до чого тут : Для того щоб сказати чи насправді я той за кого я себе видаю.. поіівр так.. я працюю на КІСС фм.. Звате мене Артем.. можливо декому легше коли мене назівали ДИКИЙ! :) ...Варто лише хоч іноді включати КІСС ФМ у своєму інтрнет просторі і слухати, мій голос зараз там щодня... наприклад.. 29 вересня я буду звучати з 16 і до 20-ї.. про це незнає ніхто окрім деректора і мене з колегами!! :)

4. про Горохів! я там не грав, але якшо запросять-не відмовлюсь, там такі самі люди живуть!!!і ти б погодився за нормальну плату! я надіюсь, що ставши ArtemNeba[KISS-FM] а не просто ArtemNeba, якого я знав, ти не перестав бути ЛЮДИНОЮ і не зазнався... мені ти подобався як ArtemNeba[СіД-FM] і бувало таке шо я тебе радо слухав по радіо....

5.про анкету на топ-дж!!!

якщо ти будеш уважнішим, то звернеш увагу, що в ній написано

О Ди-джее

изменен ник...

смотри FENOM/// скоро!!!

мені ще не дає доступ до своєї анкети, щоб я міг внести там усі дані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, до чого тут ці розмови... І взагалі невже ми будемо сваритись із за якогось рейтинга...???

Ніколи б не міг подумати, що якийсь топ-ді-джей, може так вплинути на дружбу....

Немає різниці перший ти чи останній, працюєш на Кісс ФМ, чи Нашому Радіо, грав в Києві чи в тільки Луцьку..............

Головне це людські стосунки!!!

Невже важко зрозуміти такі прості істини!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще........

Артем, ти достойний високої винагороди!

Тобі респект, всі прекрасно знають чого ти досягнув в ді-джействі...

Це і так зрозуміло, що ти досягнув максимум з всіх Dj-s нашого міста....

Я думаю що до кінця голосування ти отримаєш ще багато голосів....

А мені, по правді-кажучи всеодно яке місце я займу...

Хай навіть буду останній.....

ЦЕ НЕ ГОЛОВНЕ В ЖИТТІ....!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін.. глосуйте за кого хочете... :smile-zachot: головне за діджеїв!!! :D

І чур не ображатися... ми ж не діти!!!!!! І чур не сприймати слова за злобу.. просто кожен робить свої висновки! А Луцьких треба підтримувати щей як.. невже якийсь Луганськ візьмк вище.... думаю ні.. тай рейтинг цей курам насміх..

ПС. нік АртемНєба Кісс виник в мене спонтанно, і поки не заговорили, мені взагалі не хотілось щоб знов піднімали тему Дикий, діджей, Сід.. тут на форумі це абсолютно не стосується спілкування!!!!!

1. ховатись я і не збирався!!! тим більше на форумі виложені мої фоти, а ми з тобою знайомі особисто... отже, це недоречно!!! від МС Фесса я не відмовляюсь!!! так, це я!!!

2.ти сказав: яж не питаю у чому ти феномен і чи є в тебе третій глаз чи чотири сіські..

Я НЕ ФЕНОМЕН!!! А ФЕНОМ!!! ЧИТАЙ УВАЖНІШЕ!!!

я ж не кажу шоб ти піну з рота витер, бо ти Дикий!!!

буде потреба, то почуєте про мене ше як про Руслана Нівроку!!!

кому як не тобі знати, що таке НІК, Псевдонім....

3. про те чи дійсно ти працюєш на КіссУ ніхто питання навіть не піднімав, отже до чого тут : Для того щоб сказати чи насправді я той за кого я себе видаю.. поіівр так.. я працюю на КІСС фм.. Звате мене Артем.. можливо декому легше коли мене назівали ДИКИЙ! :) ...Варто лише хоч іноді включати КІСС ФМ у своєму інтрнет просторі і слухати, мій голос зараз там щодня... наприклад.. 29 вересня я буду звучати з 16 і до 20-ї.. про це незнає ніхто окрім деректора і мене з колегами!! :)

4. про Горохів! я там не грав, але якшо запросять-не відмовлюсь, там такі самі люди живуть!!!і ти б погодився за нормальну плату! я надіюсь, що ставши ArtemNeba[KISS-FM] а не просто ArtemNeba, якого я знав, ти не перестав бути ЛЮДИНОЮ і не зазнався... мені ти подобався як ArtemNeba[СіД-FM] і бувало таке шо я тебе радо слухав по радіо....

5.про анкету на топ-дж!!!

якщо ти будеш уважнішим, то звернеш увагу, що в ній написано

О Ди-джее

изменен ник...

смотри FENOM/// скоро!!!

мені ще не дає доступ до своєї анкети, щоб я міг внести там усі дані...

+1000000000000....... :) Будь щаслив бро! Від щирого серця!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і я кажу кожен робить висновки!!!

і тобі хай щастить, бро!

не зупиняйся, рухайся вперед, розвивайся!!!

і не забувай, що ти з Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай росте і стає сильнішим наш клубний ЛУЦЬК!!!!

Нам є чим пишатися і над чим працювати!!! Разом станем сильніші..... діджеї!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, шановні поціновувачі клубної музики....

не забуваєм, що голосування на ТоПі триває!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

саме так.... не забуваєм підтримувати клубне життя свого міста і своїх діджеїв :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

маладец....

так держать....

а всім решта брати приклад.....

даєш нашого НЕО в лідери топдіджей :smile-zachot::friday::ban1:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отдал свои голос за Нео , так как в инфе пишет что он играет Електро и Хаус , а Микс токо Електро ;)

хотя в ХХ1 веке играете всё подряд ....но ето МЫ все понимаем так как ВАМ нужно ориентировацца на контингент ....ето норм ....

хотя чесно никогда не поверил бы что услишу на "ночной" Eagles "Hotel California" - оригинал :D

, но деньги надо зарабатывать всем , в том числе и ДЖ ;)

гл 2 ол оф ю %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...