Перейти до змісту

Спільне полювання


prg

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...

так

Хтось кудась ходить на полювання? Чи наш мисливський колектив зовсім деморалізувався , і вже який опще неможливо зпроетувати вихід на полювання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хочу, в майбутньому, вступити до лав мисливців. Залюбки ходив би з вами, "пороху понюхати" та досвіду набратися. Тицьніть мене будь-ласка в ссилочку, або напишіть перелік дій, які необхідно виконати, для отримання дозволу на зброю, та відстріл тварин. І в скільки грошей, кожен пункт такого задоволення обійдеться? Вибачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так

Хтось кудась ходить на полювання? Чи наш мисливський колектив зовсім деморалізувався , і вже який опще неможливо зпроетувати вихід на полювання?

Так Саша, ходять. І стараються непропускати ці цінні дні :)

А колектив хоч і розслабився, зате деякі його учасники стараються бути нависоті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хочу, в майбутньому, вступити до лав мисливців. Залюбки ходив би з вами, "пороху понюхати" та досвіду набратися. Тицьніть мене будь-ласка в ссилочку, або напишіть перелік дій, які необхідно виконати, для отримання дозволу на зброю, та відстріл тварин. І в скільки грошей, кожен пункт такого задоволення обійдеться? Вибачте за оффтоп.

Читай ось тут, користуйся :)

якщо маєш бажання просто попробувати походити , подивитись що і як - стукай щось придумаємо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...