Перейти до змісту

Клубні балачки


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Повторюсь: необхідні ініціативи більшості учасників, бо за "вирішенням фінансових питань" можемо забути навіщо клуб потрібний :_04:

Підтримую і закликаю усіх одноклубників бути трохи активнішими і частіше відкривати нові теми у підфорумі на клубну і авто тематику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

тому треба встановити правило - ніяких балачок про фінанси на зучтрічах. Тільки ПИВО з ВОДКОЙ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому треба встановити правило - ніяких балачок про фінанси на зучтрічах. Тільки ПИВО з ВОДКОЙ!!!!

Типу зустрічі анонімних алкоголіків :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому треба встановити правило - ніяких балачок про фінанси на зучтрічах. Тільки ПИВО з ВОДКОЙ!!!!

Типу зустрічі анонімних алкоголіків :friday:

Чому ж анонімних ? Список є :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, в АвтоПаті є багато важливіших тем, ніж фа-фа, і ля-ля.

На спеціалізованих форумах для фа-фа можна виділити окрему гілку для цього. На борді виходить, що замість якоїсь корисної теми, на титульній сторінці форуму буде видно не дуже корисне "фа-фа":

hurJ5SUW3N.jpg

імхо, краще без таких флеймистих тем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, в АвтоПаті є багато важливіших тем, ніж фа-фа, і ля-ля.

На спеціалізованих форумах для фа-фа можна виділити окрему гілку для цього. На борді виходить, що замість якоїсь корисної теми, на титульній сторінці форуму буде видно не дуже корисне "фа-фа":

імхо, краще без таких флеймистих тем...

кому воно заважає (я, доречі, писав а гілку "autoclub")? чи ти просто так "вколов"?

p.s. про "зустрічі" вже "фе" було, а тепер про "фа-фа" почалось... шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, в АвтоПаті є багато важливіших тем, ніж фа-фа, і ля-ля..

Пам'ятаю, як не так давно на титульній сторінці форуму в розділі "про форум" цілий день висіла тема шось типу : "C*ка бл*дь пі*араси дайте інвайт"

Так, що Фа-Фа не так страшно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого я не хочу вколоти. Просто багато хто проглядає лише першу сторінку форуму. І може не побачити дійсно КОРИСНУ тему - про зміни в ПДР, про штрафи, про техогляд, про зимову гуму, про оскарження ментовських постанов... а все тому, що на першій сторінці буде красуватися "фа-фа".

Крім того, мені самому цей обряд - помахати рукою, чи посигналити одноклубнику, а потім ще й на форумі написати - трохи незрозумілий... Може, тоді краще передзвонити йому, і особисто сказати все, що треба?

Адже НІЯКОЇ користі цей топік не несе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого я не хочу вколоти. Просто багато хто проглядає лише першу сторінку форуму. І може не побачити дійсно КОРИСНУ тему - про зміни в ПДР, про штрафи, про техогляд, про зимову гуму, про оскарження ментовських постанов... а все тому, що на першій сторінці буде красуватися "фа-фа".

Крім того, мені самому цей обряд - помахати рукою, чи посигналити одноклубнику, а потім ще й на форумі написати - трохи незрозумілий... Може, тоді краще передзвонити йому, і особисто сказати все, що треба?

Адже НІЯКОЇ користі цей топік не несе.

Якщо лише користю все міряти - по більшу частину тем форуму треба зразу закрити.

Ми так спілкуємось, нам так подобається - що в цьому поганого ? А обряди у всіх різні ;)

Терпимість до сусідів, Панове, - велика сила :D

to pura - перенеси ці пости в "балачки" мабуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонзззз, так-то воно, так, але...

Цей топік станом на цей момент має 177 переглядів. А дійсно корисна, піднята тобою тема - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=41440 - лише 74. Тому що згубилася серед інших :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонзззз, так-то воно, так, але...

Цей топік станом на цей момент має 177 переглядів. А дійсно корисна, піднята тобою тема - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=41440 - лише 74. Тому що згубилася серед інших :(

Кількість переглядів то дрібниці, насправді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО!!! Хтось провів рекламну акцію? :D

Це ж класно. Треба ще над смисловим наповненням гілки подумать. Якісь нові теми завести, конкурси, тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші пропозиції вичитав. :D Процес пішов.

http://cheryclub.com.ua/forum/index.php?showtopic=9552

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bonZzz я теж токо шо запостити таке хтів :D - хто нас вчора підслуховував у кустах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bonZzz я теж токо шо запостити таке хтів :D - хто нас вчора підслуховував у кустах?

правильно chief на передостанній зустрічі казав - "врагі" скрізь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім!!!Я хочу вступити до Вас в клуб, в мене ВАЗ 2106 машина, вчора не зміг приїхати на зустріч, чи можна з кимось з Вас зустрітись для отримання картки, наклейок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім!!!Я хочу вступити до Вас в клуб, в мене ВАЗ 2106 машина, вчора не зміг приїхати на зустріч, чи можна з кимось з Вас зустрітись для отримання картки, наклейок...

Ну в принципі зустрітись можна буде! Якщо одноклубники не проти???

Думаю треба було б вирішити питання вступу в клуб на майбутнє, яким чином це має відбуватись? Чекаю ваші пропозиції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

him по поводу авто - то нам все рівно який в тебе кінь залізний, аби ти пиво з водкою пив :D

Pura - а от по поводу роздач карток, то моэ ІМХО - картку можно давать тільки наприклад після відвідування 3-5 зустрічей, а наклейки можно і на першій хочаб. Але оговорити з партнерами (наприклад мийка) що без картки знижка менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так давайте подумаємо....

Наклейку, імхо, краще клеїти на 3-ю зустріч. Тобто "людині цікаво - людина приїхала 3-чі".

З клубною карткою думаю аналогічно.

Ну і зустрічі треба регулярними робити.

Бо "разових одноклубників" також буде трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чи навіть так. Але 100% просто так приїхати і отримати картку без зустрічи не получиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже по даному питанню приліпив голосувалку, обираєм!

клубна карточка не видається, а купується ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клубна карточка не видається, а купується ;)

видається після проведення оплати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наклейку після 3-ї

картку теж

раз в два тижні

главное "шоб чілавег хароший біль, і водку піль, і піво піль, і бензу в нужну дирку ліль"....а за три зустрічі вже можна трохи людину роздивитися.Як казав Даман, "бум брать не количеством, а качеством"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...