Перейти до змісту

Клубні балачки


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь
Всі чекають результатів роботи [nd]...

а шо клуб створювався лише під поклейку модної наклейки на машину? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо клуб створювався лише під поклейку модної наклейки на машину? :_09:

cудячи з активності - це ключовий момент. Без наклейок нема про що говорити.

Взагалі, ІМХО, занадто довгий процес шаманства з наклейками. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cудячи з активності - це ключовий момент. Без наклейок нема про що говорити.

щось не зустрічав ні одної теми для обговорення запропонованої тобою...

Взагалі, ІМХО, занадто довгий процес шаманства з наклейками. 

також не знаю про якісь дії з твоєї сторони для пришвидшення даного процесу...

P.S. Може я помиляюсь, то поправте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cудячи з активності - це ключовий момент. Без наклейок нема про що говорити.

щось не зустрічав ні одної теми для обговорення запропонованої тобою...

Взагалі, ІМХО, занадто довгий процес шаманства з наклейками.

також не знаю про якісь дії з твоєї сторони для пришвидшення даного процесу...

P.S. Може я помиляюсь, то поправте!

стільки фоток з машинками в цій темі.... а люди де?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=38679

дочекаємось наклейок... потім почекаємо карток... а потім це обговоримо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз немає про що поговорити , то я запропоную тему для обговорення просто так ,

трошки давніше вже я віхала в напіввідкритий люк . При наїзді кришка люка перевернулась під автомобілем і наробила кучу біди , пробила бак , ( вже зробили ) погнула вихлопну трубу ( тоже все номально) тросик ручніка трошки перебитий ( з горем пополам працює) замінила якісь там сайлентблоки , ну і вирівняла поперечну планку, вроді все добре все іздить, але одне НО. Скільки б я не заправляла бензину ( мається на увазі більше ніж пів бака) датчик пального на панелі показує тільки половину , я спочатку думала заб"ю на це, але це дуже не зручно, особливо я відчула коли в Одесу їздила. Мені сказали що тріснула якась там плата , чи датчик топлива (хз як воно правильно називається) я вже навіть коди взнала цих датчиків, кажуть іх є два лівий і правий.

А питання в тому, розкажіть блондинці що в тому бакові таке є що могло зламатися і як воно правильно називається, завтра можливо поїду на станцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Мені сказали що тріснула якась там плата , чи датчик топлива (хз як воно правильно називається) я вже навіть коди взнала цих датчиків, кажуть іх є два лівий і правий.

А питання в тому, розкажіть блондинці що в тому бакові таке є що могло зламатися і як воно правильно називається, завтра можливо поїду на станцію.

Я не знаток в цьому, але мені дивно навіщо "правий і лівий". Невже одного датчика (як в інших машинах) не вистачає визначити кількість палива? Мабуть просто датчик або неправильно встановили після ремонту баку, або йому кірдик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bonZzz, я незнаю скільки датчиків в моєму баці, напевне один , просто коли взнавали номера то так і написали

Датчик топлива

Правый 944602Е200

Левый 944602Е000

того мене й цікавить як семе це працюе , в смислі яка деталь показує пальне на панелі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже не профі, але думаю правий і лівий датчики треба, щоб при наклоні машини вміст палива в баці показував вірно на датчику

ps все таки вроді там один датчик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bonZzz, я незнаю скільки датчиків в моєму баці, напевне один , просто коли взнавали номера то так і написали

Датчик топлива

Правый 944602Е200

Левый 944602Е000

того мене й цікавить як семе це працюе , в смислі яка деталь показує пальне на панелі .

http://automn.ru/kia-sportage/kia-29407-10...m_id2-3453.html

глянув я тут шось "правого і лівого" не видно :0089:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 паливних насоси буває. Наприклад, в БМВ. Там бак зроблений як ніби два, з додатковим насосом. Коли одна частина баку порожніє - датчик реагує і вмикає насос, який урівнює паливо в обох "напівбаках".

2 Visenka. КІА докладно не вивчав. Лівий та правий датчик палива може бути від того, де розміщена заливна горловина - зліва або справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
Я появилося, підписуюся під варіянтом "будь-де і будь-якої дати"))

2fedot: с лёгким паром ))

Значить так, судячи з обговорення часу і місця зустрічі можна зробити висновок, що демократія приводить до анархії (кожен тяне в свою сторону)!

Тому переходим до диктатури - офіційне відкриття автоклубу "DRIVE!" відбудеться в п'ятницю 11.09.09 о 18:30 в барі "Подвір'я", що на Київській площі.

2pura:

- что касается анархии - согласен, но мы тоже должны быть немного ответственней... я по поводу прошлой встречи, когда пришло пару новых, а у нас не администрации/не ответственного за кассу/даже ручек не было записать финансы... Один пришел послушал...решил не участвовать... ну это такое...

Думаю детальнее ответственных людей нужно определить на следующей сходке...

До встречи осталось пару дней думаю стоит вынести вопрос на голосование:

с вашего позволения создал опрос тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2pura:

- что касается анархии - согласен, но мы тоже должны быть немного ответственней... я по поводу прошлой встречи, когда пришло пару новых, а у нас не администрации/не ответственного за кассу/даже ручек не было записать финансы...

Ну так в чому проблема?, згідно списку учасників нас 13 чоловік (а не я один), замість того, щоб постити теми про закриття підфоруму, відкривайте тему, вішайте голосувалку, обирайте(Вася, Петя - адміністрація, Микола - касир, Іван - відповідальний за ручку, Степан - відповідальний за пиво, ....).

: Один пришел послушал...решил не участвовать... ну это такое...

я не думаю, що він вирішив не приймати участі через те, що в нас не було ручки... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D :D :D

ну я вижу тебя pura и опеля самыми активными во время локальной встречи... буду голосовать за вас... остальных я что-то как-то так не дослышал...или мало знаю...

13 учасников, не видно номера 10. Юра(ще не бордівець) - ВАЗ 21099і ?? может он не может зарегистрироваться? так давайте ему поможем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 учасников, не видно номера 10. Юра(ще не бордівець) - ВАЗ 21099і ?? может он не может зарегистрироваться? так давайте ему поможем...

Головне, що він на зустрічі приїжджає!

А те, що він на борді не зареєстрований, то таке.... не до всіх ще техніка дойшла :D (район ГПЗ, туго з нетом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те, що він на борді не зареєстрований, то таке.... не до всіх ще техніка дойшла :D (район ГПЗ, туго з нетом).

Там же визор... (когда он закончится?! :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так в чому проблема?, згідно списку учасників нас 13 чоловік (а не я один), замість того, щоб постити теми про закриття підфоруму, відкривайте тему, вішайте голосувалку, обирайте(Вася, Петя - адміністрація, Микола - касир, Іван - відповідальний за ручку, Степан - відповідальний за пиво, ....).

Далась тобі та тема. Думаю досить "закриту" мусолити, все ж докладно було розказано навіщо це задумувалось. Ну немає тех. можливості це зробить - то й нема про що говорить.

Не в начальниках справа - а в бажанні просто спілкуватись не лише про проплати за шось (лого, картка, наклейка, пиво). Справа не в них, а в тому, що крім них мало про що йде мова. :(

По-моєму лише на першій зустрічі про бабки взагалі мови не було. Просто спілкувались, цікавились машинами - що є одним з головних чинників створення клубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в начальниках справа - а в бажанні просто спілкуватись не лише про проплати за шось (лого, картка, наклейка, пиво). Справа не в них, а в тому, що крім них мало про що йде мова. :(

По-моєму лише на першій зустрічі про бабки взагалі мови не було. Просто спілкувались, цікавились машинами - що є одним з головних чинників створення клубу.

Ну то спілкуйтеся! Для цього є підфорум, зустрічі! Хіба я не даю? Не розумію в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то спілкуйтеся! Для цього є підфорум, зустрічі! Хіба я не даю? Не розумію в чому проблема?

:_25: Змістовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сваріться дітки ;)

bonZzz ну просто були деякі питання які треба було вирішити, а то бюули фінансові питання. Вирішимо їх, будемо спілкуватись на вільні теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сваріться дітки ;)

bonZzz ну просто були деякі питання які треба було вирішити, а то бюули фінансові питання. Вирішимо їх, будемо спілкуватись на вільні теми.

Жартуєш.... навіщо нам сваритись, "татко" :_07:

Тема називається "балачки". Я висловив свою думку на рахунок зустрічей. Ось і все.

Повторюсь: необхідні ініціативи більшості учасників, бо за "вирішенням фінансових питань" можемо забути навіщо клуб потрібний :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...