Перейти до змісту

Обговорення партнерської програми


pura

Рекомендовані повідомлення

:smile-zachot: Підтримую!

П.С. Можливо, при більш детальному обговоренні щось додамо/вилучимо, але основний концепт підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто!! повністю за. бачу, ви хлопці, дарма часу не гаяли......навіть сайт вже замутили, респект :ok:

П.С. через грьобану роботу не маю часу зовсім.....відстаю від подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто!!через грьобану роботу.відстаю від подій.

також з цим не легко...

нічого, прорвемся ... відчуваю, що скоро здибаємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто!!через грьобану роботу.відстаю від подій.

також з цим не легко...

нічого, прорвемся ... відчуваю, що скоро здибаємось

Точно, скоро-скоро стрелка ))

Мысли:

Давайте обговорим нюансы этих документов непосредственно по ходу дела!

Как появятся первые партнеры - мы увидим все недочеты и т.д., а пока каждый из нас распечатайте пожалуйста эти документы!

У кого нету пока на примете полезных партнеров, то вы тоже распечатайте и пусть лежит в тачке, кушать ведь не просит!

Неплохо было-бы рассмотреть юридический аспект данного вопроса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юридично ця угода в будь якому разі "фількіна грамота". Вона нікого ні до чого не зобов'язує як і членство в клубі.

Базується лише на добрій волі і чесному слові підписантів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базується лише на добрій волі і чесному слові підписантів :D

Думаю цього достатньо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що є якісь зауваження, пропозиції?

Чи так і залишаєм?

Як на мене то можна поки в такому форматі залишити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав документи.

Можу сказати, що суттєвого юридичного значення вони мати не будуть, а от для певної регламентації відносин з партнерами цього достатньо.

Також дуже добре, що замінили слово реклама на інформаційну підтримку. Бо можуть в майбутньому бути проблеми із статутом клубу.

Думаю, що наразі таких документів буде досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вроді домовився з знижкою на шини для одноклубників. Казав що багато не дасть але всерівно приємно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді домовився з знижкою на шини для одноклубників. Казав що багато не дасть але всерівно приємно!

То тоді тра з людиною партнерську угоду оформити... На сайт наш вивісити...

Скільки відсотків може знижки дати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді домовився з знижкою на шини для одноклубників. Казав що багато не дасть але всерівно приємно!

Хотілось б трохи більше інфи почути! Ну і як вище писав bonZzz все оформити, розмістити інформацію про партнера на сайті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки процентів знижки поки невідомо, але просто погодився співпрацювати. Як заберу свою картку (щоб показати) тоді далі домовився з ним обговорювати деталі.

Ну головне хазяїн не проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді домовився з знижкою на шини для одноклубників. Казав що багато не дасть але всерівно приємно!

пока картки не забрав більш конкретно хто такий, яка знижка і які шини???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги... найголовніше не виклав, виправляюсь: магазинчик Колесо що на формулі, при дорозі біля піт стопа, продає шини, диски. Шини тільки закордонного в-ва. В нього і купив собі взуття. А знижки я так думаю процентів хоч з 5 треба убалтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як починати говорити з кимось (а тим більше в районі формули) про знижки, імхо краще спочатку порадитися з опелем. Він найкраще з нас орієнтується в тих всіх магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги... найголовніше не виклав, виправляюсь: магазинчик Колесо що на формулі, при дорозі біля піт стопа, продає шини, диски. Шини тільки закордонного в-ва. В нього і купив собі взуття. А знижки я так думаю процентів хоч з 5 треба убалтувати.

завтра постараюсь з Серьогою (він же Колесо) переговорити на рахунок знижки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання стосовно шин майже вирішено...

Зліва від вїзних воріт на Формулу знаходиться магазин "КОЛЕСО" продавець Сергій (з ним була розмова)

При предявленні клубної карти в вас будуть найдешевші ціни(по мірі можливості) і повага.

Договір пока ніхто не підписував але домовленість уже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі своєї сторони підтримаю автоклуб:

кожному власнику картки участника клубу надається знижка (яка оговорюється особисто) на такі послуги:

- при заключенні договорів страхування (цивілка, каско, зелена карта, CMR і т.д.);

- при виготовленні довідок (псих, нарк, мед.довідки для проходж. техогляду, довідки для володіння зброєю);

- при проходженні технічного огляду 2009,2010,2011 р.

- майбутнім членам клубу знижка при виготовленні посвідчення водія;

- реєстрація/перереєстрація/виготовлення тимчасового талону в Мрев і т.д.

з питаннями в контакт! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цій неділі троха був занятий, з понеділка повирішую питання з автозапчастинами, мойками і деякими (тільки хорошими) сервісами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цій неділі троха був занятий, з понеділка повирішую питання з автозапчастинами, мойками і деякими (тільки хорошими) сервісами.

бажано щоб все було оформлено документально, були зазначені конкретні % знижки і т.д., щоб можна було інформацію про партнера на сайті розмістити, короче так як зробив 4iter з мийкою "Шафо", за шо йому респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано щоб все було оформлено документально, були зазначені конкретні % знижки і т.д., щоб можна було інформацію про партнера на сайті розмістити, короче так як зробив 4iter з мийкою "Шафо", за шо йому респект.

Юра не спіши...ситуація з шинами троха інакша як з мийкою. Чоловік пояснив що є залишки колес з минулого року і тому він не може зараз говорити про конкретні % знижки на ці колеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра не спіши...ситуація з шинами троха інакша як з мийкою. Чоловік пояснив що є залишки колес з минулого року і тому він не може зараз говорити про конкретні % знижки на ці колеса.

Та я не тіко про колеса, а так в загальному...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протягом наступних 10-ти днів буду мати роботи акі раб на фазенді - тому нічого толкового вирішити не зможу. Потому обіцяю зробити внесок в загальну "скарбничку" домовленостей і знижок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...