Перейти до змісту

Відпочинок в Хрінниках


Bestie

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 10 місяців потому...

snapback.pngAbrikos (20 серпня 2009 - 16:31) писал:

вже на другий день нашого перебування почав не по дитячому "закладати", навязливо втручатися в наш відпочинок, кожні 10 хвилин приходив до нас в бесідку або за стіл, пропонував випити з ним, читав свої вірші (в основному сопливі і незрозумілі), в кінці пив і плакав )) з будуна заставляв неповнолітню дочку мити посуд, чистити рибу. нам казав шо дуже її любить. знову ж таки, кожен ранок пропонував похмелитися з ним. казав, що його "позавчора" кинула дружина. сам же неоднозначно натякав присутнім на той час на базі дівчатам і жінкам на "масаж" і "паслушать куплєти", причому вже будучи не тверезим. з третього дня перестав взагалі шось путнє по господарству робити, цілу ніч пив з компанією зальотних пацанів, які привезли до Васі на сауну бл...дєй. на 4-й день сміття було вже кругом по базі, дочка відмовилася прибирати, у Васі запой продовжується. після того, як наші дівчата сказали, що він за ними підглядав, коли ті були в душі - ми, мало не навішавши йому люлєй, виїхали зі скандалом геть з тої "лагуни". на той час там з відпочиваючих залишалася тільки одна жінка з сином років 11-ти, щойно заїхали. як ми виїзжали з бази - Вася з пляшкою вина в руці розказував їй про прєлєсті масажу стопи... бідняжка, стояла там з квадратними очима )))

Це все 100 % правда про тиху лагуну і василя і ще не все... зібралися ми з друзями поїхати десь відпочити спочатку думали десь в шацьк але нам сказали що в хріниках не гірше і ближче десь в інтернеті мій друг найшов номер цього мудака.. так вийшло шо виїхали ми ввечері приїхали до того васі коли було вже темно... вийшов хазяїн вася в сраку п*яний і такий ввічливий почав розхвалювати свою базу відпочинку і раз за разом повторяти шо завтра буде все занято і шоб ми зразу заплатили за всі дні які хотіли там пробути,ми планували побути там тиждень але заплатили на щастя за 2 дні по 60 грн з чоловіка тобто 120 за номер,ми в темноті спочатку нерозгледі шо і до чого і до того ж були стомлені і хотіли відпочити пів ночі ми сиділи в біседці яка неприбирилася може з минулого року по якій лазять 100-тні величезних павуків (христоносців). Посиділи ми і пішли спати зайшли в номер а там жах... постіль бруднюща і смердюча стіни в плісняві і в грибкові добре що ми мали свою постіль і без їхніх подушох смердючих, наступне шо нас вразило це холодильник і кухня холодильник спільний в якому є порчені продукти і смердить як з туалету на кухні посуд брудни і жирний весь ще є сауна яка непровітрюється і в якій теж жахливо смердить в басейні якісь дири в плитці ужас.. туалет весь брудний душ в будинку також але в ньому немає води на дворі є душ з холодною водою але й той незакривається. в ставку вода спала купатися неможливо щей до того ставок весь зарослий зіллям купання неможливе...Сам василь неадекватна людина цілий час напрошувався до нас шоб випити і цілий час пропонував свої платні послуги покататися на катері сходити до сауни пожарити шашлик за платні дрова поїсти рибки теж не безплатно на другий день ми попросили шоб він повернув нам гроші за наступний день бо нам несподобалось то він почав кричати обзиватися погрожувати побив телефон з нервів)) і не віддав нам всієї суми і навіть не половину... і ми забралися і поїхали думали вже їхати додому але зупинилися в самих хрінниках на базі маяк де думали шо дуже все дорого але виявилося навпаки...з палатки - 15 грн , будинок -40, і набагато кращі умови (в будинку) на ставку різні водні розваги недорого і ще є бариі дискотеки і взагалі круто там відпочили а василя згадуємо з усмішкою) вирішив написати щоб ще хтось неспортив собі відпочинок...


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В цьому Році вже хтось був у "Васі мудака" аж цікаво ще почути схвальні відгуки. Коменти супер. ржу немогу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі Хрінників

В маршрутці біля мене стояли дві подруги років під 30-ть, одна другій говорить :

- А ось чи поїде Ігор з нами на Хрінники під вапросом

- А чьо ?

- В минулому році я заплатила за нього, а він спав з Юлькою, воно мені треба ? !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- В минулому році я заплатила за нього, а він спав з Юлькою, воно мені треба ? !

:_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не був на днях в Хорінниках? Кажуть воду спустили і тепер до води добратись лише по болоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не був на днях в Хорінниках? Кажуть воду спустили і тепер до води добратись лише по болоту.

І я чув шо місцеві з липи казали, ми звонили до них казали що тре по болоті йти до води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь ласка, можливо хтось знає, або відпочивав в Хрінниках, потрібен телефон до власника який здає будиночок.

Ну не зовсім Хрінникі, а трошки в бік знайомий має два просторих деревяних будинка, з бесідками, мангалом та човнами в с.Липа. Подивитись можна їхню сторінку на фейсбуці в пошук задати (рибалка липа) є багато фото будиночка та бесідок, вид на водойму та інші. Кого зацікавить звертайтесь в пл, можу дати номер тел. За ліжко просять 60 грн день, за човен вроді також 60 день. Приємного відпочинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибалка липа

Саша, а якщо не зареєстрований у фейсбуці, є якісь ще посилання в неті?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибалка липа

Саша, а якщо не зареєстрований у фейсбуці, є якісь ще посилання в неті?

Поки шо тільки посилання там. Ось кілька фото.

post-6067-0-87738800-1436423694_thumb.jp

post-6067-0-32589500-1436423702_thumb.jp

post-6067-0-28307700-1436423715_thumb.jp

post-6067-0-54547900-1436423721_thumb.jp

post-6067-0-28359700-1436423729_thumb.jp

post-6067-0-82778600-1436423741_thumb.jp

post-6067-0-17754700-1436423752_thumb.jp

post-6067-0-89040900-1436423760_thumb.jp

post-6067-0-15784600-1436423767_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене більше Хрінники цікавлять, щоб дітям польопатись і щоб був якийсь дитячий майданчик

може хтось підкаже де в Хрінниках з малими дітьми краще буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене більше Хрінники цікавлять, щоб дітям польопатись і щоб був якийсь дитячий майданчик

може хтось підкаже де в Хрінниках з малими дітьми краще буде

санаторій "Хрінники"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене більше Хрінники цікавлять, щоб дітям польопатись і щоб був якийсь дитячий майданчик

може хтось підкаже де в Хрінниках з малими дітьми краще буде

санаторій "Хрінники"

А ми вже який рік підряд їздимо з дітьми на "Мотор"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми вже який рік підряд їздимо з дітьми на "Мотор"

На Моторі навіть краще, але й дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Щось ніхто не пише, які розцінки і вода, пляж там зараз. Невже цього року ніхто туди не їздив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...