Перейти до змісту

ДЖ-ДЖ-ДЖ! фест джиперів та байкерів «БУРАН»


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

А ви хотіли дитячий гурт "Подоляночка"? чи ви вважаєте, що дорослі та часом п"яні дядьки не знають що таке пиво? яка пропаганда? тоді і ганьба організаторам за цицьки і стриптиз!!!! Гнати таких у шию!!! це ж пропаганда сексу, ви що!?! :D

Діти між іншим були присутні. І досить багато... Фест байкерів і джиперів, а не алкотрахерський. Зі всіх конкурсів, які я бачив, лише один-два мають хоч якийсь стосунок до байкерства. Щоб показати сєкас і бухло багато розуму не треба.

хто не підходив до сцени з боку де був вхід вилітали звідти %)

Я бачив дещо іншу картину.

ведучі усе зробили як годиться!

Тільки фантазії трішки забракло. До "Бурану" я мав про Славіка і Тіму набагато кращу думку.

світло - воно зникало двічі по причинах які не залежали від організаторів це щось на лінії .. тому що світла не було по усій турбазі ..

На такий випадок треба було передбачити резервне живлення - дизель-електростанцію чи щось подібне. Тим більше, прогноз погоди щодо дощу повністю справдився.

на рахунок вбуханої публіки тут нічого не вдієш .. який закон не вводь які правила не пиши це все марно

Але це ж не розв'язує руки ведучим, щоб вони зі сцени казали щось в стилі "бухайте, це так класно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Хм. Здається, то був не агітаційний штундівський фест, а байк зліт, де попити пива і то багато - нормально. Де подивитись на сіськє - це теж нормально. і іхто ніц зазорного і постидного в тому не бачить. Це вже традиція. І ті, чия тендітна душа не може витерпіти такого ницого надругатєльства над мораллю, просто на подібні заходи не їздять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Здається, то був не агітаційний штундівський фест, а байк зліт, де попити пива і то багато - нормально. Де подивитись на сіськє - це теж нормально. і іхто ніц зазорного і постидного в тому не бачить. Це вже традиція. І ті, чия тендітна душа не може витерпіти такого ницого надругатєльства над мораллю, просто на подібні заходи не їздять

Є душі тендітні, а є здорові. Обриганства і так повно навколо.

При чому тут штунди?

Як на мене, то руль і алкоголь - поняття несумісні. Чи давайте всі водії - джипів, байків, шмайків будуть бухати. Що тоді буде на дорогах, подумали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там спортів небуло?! :( тільки одні чопери? (висновок зробив із вишевикладених фот)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я і обіцяв теж відзвітуюся))

IMG_0907.jpg

20090828_46.jpg

IMG_0659.jpg

IMG_0741.jpg

Решту фоток, + відео (змагання, конкурс сіськи, стриптиз). Виложив тут (45 фото, 9 мб. + відео ~ 300 Мб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от в мене питання - хто був там таким шустрим фотографом, котрий преший день весь час ошивався біля сцени?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

фотограф був я :)

практично весь виступ Арії є у мене

+ по одній пісні усіх інших гуртів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотограф був я :)

практично весь виступ Арії є у мене

+ по одній пісні усіх інших гуртів

Я запитую про шустрого фотографа з першого дня, котрий ошивався не так біля виступаючих, а біля 3-4 дівчат і постійно їх фоткав)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитую про шустрого фотографа з першого дня, котрий ошивався не так біля виступаючих, а біля 3-4 дівчат і постійно їх фоткав)))

Тебе цікавлять фотки тих дівчат?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитую про шустрого фотографа з першого дня, котрий ошивався не так біля виступаючих, а біля 3-4 дівчат і постійно їх фоткав)))

Тебе цікавлять фотки тих дівчат?))

дуже. причому всі. бу продавати за гроші гггггг

а єсть чё?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотограф був я :)

практично весь виступ Арії є у мене

+ по одній пісні усіх інших гуртів

Я запитую про шустрого фотографа з першого дня, котрий ошивався не так біля виступаючих, а біля 3-4 дівчат і постійно їх фоткав)))

мм ..

ясно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

началоооось)) я про ту дез блек шмек маю якусь статтю писати.

фотки дайте!!

дві форумчанки ваші там запєчєтлєни.йолки-дрова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...