Перейти до змісту

ДЖ-ДЖ-ДЖ! фест джиперів та байкерів «БУРАН»


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Я туди збираюсь в основному заради груп Крылья і Ария)

А ще, щоб футбол в компанії байкерів подивитись і просто в Світязі поплавати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
Forever Autumn ти ж також на пронепоїзді, тільки в тебе він свій.

100% Я думаю не мені одній здалося, що найшла коса на камінь, нє?:)))))))

ту-тууууу!!!!чух-чух-чух-чух...

Я хочу на Світязь. Бо на минулому фесті, який організовували Вінди, поплавати не вдалось (хіба що в палатці) - дощові видались вихідні. І холодні.

Я з задоволенням поскачу і поволаю під Арію - все-таки дуже вже їх любила колись. Віддать дань старінє так би мовити)))))).

Я з задоволенням внєдрюсь за спину комусь з наших хлопців і вєтєр-в-харю-а-я-шпарю.

Я з задоволенням подивлюсь на виставу-містерію, яку готує наш реконструкторський клюб дівчаток енд штурм фортеці теж було б непогано пасматрєть.

Я з превеликою радістю побачу старих і не дуже знайомих взагалі-то :) :) :)

І з не меншим задоволенням полажу по деревах з альпіністами - сподіваюсь ніц не помінялось, вони будуть, і я залізу трохи вище, ніж до середини дерева ггГГГгГг (І буду кидатись бананами)

Шота многатєкста ніби, нє?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вартість квитків для:

дівчат - 50 грн

хлопців - 100 грн

байкерів та джиперів - 150 грн (заїзд, нашивка, наклейка, стоянка, значок)

байкерів та джиперів - 210 грн (заїзд, нашивка, наклейка, стоянка, значок, футболка і кепка)

//ціни вказані на весь термін перебування

АРІЯ буде!

на жаль не зможе виступити Н.Три детальніше на їхньому офіційному сайті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сісьгє будіт?

На сайті Світязя теж новина про цей фест. http://svityaz.org.ua/modules.php?name=New...&news_id=45

там є фотка дівчини на байку. і якщо уважно прочитати програму то там ввечері має бути стриптиз-шоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сісьгє будіт?

На сайті Світязя теж новина про цей фест. http://svityaz.org.ua/modules.php?name=New...&news_id=45

там є фотка дівчини на байку. і якщо уважно прочитати програму то там ввечері має бути стриптиз-шоу.

ТАК! стриптиз шоу передбачено ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фестиваль почався)) людей не багато, по всьому пансіонаті ходять людив білих футболках питають чи є квитки. Багато кого цікавила інформація чи буде кіпєлов, так його не буде :(((

Байкерів небагато, але потрошки зїзджаються. Джипи і тюнінговані машинки є, можна подивитися) Також ходять цікаві дівчата, ніто емо ніто рокерши) але гарні.

Ось фотка, підготовка до рицарських боїв, сфоткав годину тому.

db30f8b8932d.jpg

Сьогодні по справах туди заходив, а завтра вже йду на цілий день) буде звіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато кого цікавила інформація чи буде кіпєлов, так його не буде :(((

Буде його кавер-прототіп Брюс Дікінсон, йому повернуть права пілота для такого випадку )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День перший - ми в ролі підтанцовки біля сцени, що дуже вже сподобалось хлопцям з Білорусії-ямайскіє-матіви :))))

День другий - ми в ролі подпєвки біля сцени, коли через грозу вирубилось світло "Джигура" вийшли на технічно спровокований перекур. Кому то сподобалось - нє вєм. Але голоса практично нема.

Хто узрєєти фото в інтернеті - свистіть. Бу калєкцианіравадь. ггг:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

День перший - ми в ролі підтанцовки біля сцени, що дуже вже сподобалось хлопцям з Білорусії-ямайскіє-матіви :))))

День другий - ми в ролі подпєвки біля сцени, коли через грозу вирубилось світло "Джигура" вийшли на технічно спровокований перекур. Кому то сподобалось - нє вєм. Але голоса практично нема.

Хто узрєєти фото в інтернеті - свистіть. Бу калєкцианіравадь. ггг:)

І які знимки Вас цікавлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені розкажіть будь ласкА, кого ви фотали.

Знімки таборів, знімки з турніру (бо не вдалось близько підійти), знімки байків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені розкажіть будь ласкА, кого ви фотали.

Знімки таборів, знімки з турніру (бо не вдалось близько підійти), знімки байків

Растєніє Мудрості, Брем Стокер (багато фоток), Копірайт, Джигура, Етно XL, Рубін Хут, Арія (найбільше фоток)

На лицарський турнір не встиг :(

Є ще фотки з параду байків і джипів, змагань, кількох конкурсів на сцені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом:

Позитиви:

+ хороша якість виступів більшості гуртів. Найбільше сподобалися "Брем Стокер", "Rada", "Крылья", "Джигура" та, звісно, "Ария".

+ проїхався "з вітерцем" на ГАЗ-69 під час параду. Ото машина... Та і сам парад крутий. Почався вчасно

+ серйозних конфліктів я практично не помітив. Все було більш-менш спокійно.

+ змагання квадроциклів і джипів на хорошому рівні пройшли

+ було де покупатися. І водичка тепла

+ непоганий салют. Їх було, власне, два :) Наскільки я припускаю, то один неофіційний, а другий - офіційний

+ нормальне фаєр-шоу. Коли Сільвер видихав полум'я, то одразу відчувалося тепло ;)

Негативи

- погода в суботу. То неймовірна спека, то дощ....

- купа вбуханої публіки. Результат - купи пивних пляшок після концертних днів.

- ведучі розчарували повністю. Я розумію, що треба погратися у "дорослість", але ж не настільки. Приклад - конкурс. Три дівчини видудлюють по півлітри "Оболоні" з сосок, а отримують в нагороду по літрі чи то "Славутича", чи то "Львівського". Нафіга пропагувати алкоголь зі сцени та ще в такий спосіб? Я вже не кажу про інші конкурси типу "банани запхані в ширіньку"... Примітивізм один.

- бикування мєнтів. Я підійшов до сцени і якийсь сєржант-"бєркут" хотів мене швирнути, бо "не там стою". Коли я показав ксиву якомусь лєйтєнантіку, що був біля них, то більше не видовбувалися. Натомість обдовбаному байкеру, який шнирявся за сцену і біля неї перед "Арією", мєнти ніц не робили і не казали. Перед концертом "бєркута" заламали чувака, який по приколу хлюпнувся 2 рази у калюжу.

- проблеми зі світлом на сцені у другий день

Але загалом, на мій особистий погляд, фест вдався і мені сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені розкажіть будь ласкА, кого ви фотали.

Знімки таборів, знімки з турніру (бо не вдалось близько підійти), знімки байків

Растєніє Мудрості, Брем Стокер (багато фоток), Копірайт, Джигура, Етно XL, Рубін Хут, Арія (найбільше фоток)

На лицарський турнір не встиг :(

Є ще фотки з параду байків і джипів, змагань, кількох конкурсів на сцені.

а можна фоти з копірайтами. буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені розкажіть будь ласкА, кого ви фотали.

Знімки таборів, знімки з турніру (бо не вдалось близько підійти), знімки байків

Растєніє Мудрості, Брем Стокер (багато фоток), Копірайт, Джигура, Етно XL, Рубін Хут, Арія (найбільше фоток)

На лицарський турнір не встиг :(

Є ще фотки з параду байків і джипів, змагань, кількох конкурсів на сцені.

а можна фоти з копірайтами. буду дуже вдячна.

Прошу.

Тільки мені ніколи не вдається їх файно зловити в кадр :(

post-4361-1251656335.jpg

post-4361-1251656440.jpg

post-4361-1251656593.jpg

post-4361-1251656994.jpg

post-4361-1251657100.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоду організатори неп замовляли, так що тут нарікати нема на що. А от звукачі були відстійні, ІМХО..

То в них вокал Беркута на першій пісні не чути, то в них рипить колонка, то барабани басять страшно то ще щось.

Попрошу фото змагань і байків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоду організатори неп замовляли, так що тут нарікати нема на що. А от звукачі були відстійні, ІМХО..

То в них вокал Беркута на першій пісні не чути, то в них рипить колонка, то барабани басять страшно то ще щось.

Попрошу фото змагань і байків.

Прогноз погоди я бачив ще за кілька днів перед фестом. справдився цілком. :):(

А фотки - будь ласка. Тільки я собі за мету не ставив спеціально байки фотографувати...

post-4361-1251663464.jpg

post-4361-1251663649.jpg

post-4361-1251663770.jpg

post-4361-1251663911.jpg

post-4361-1251664016.jpg

post-4361-1251664201.jpg

post-4361-1251664323.jpg

post-4361-1251664438.jpg

post-4361-1251664565.jpg

post-4361-1251664715.jpg

post-4361-1251664856.jpg

post-4361-1251664991.jpg

post-4361-1251665096.jpg

post-4361-1251665254.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- ведучі розчарували повністю. Я розумію, що треба погратися у "дорослість", але ж не настільки. Приклад - конкурс. Три дівчини видудлюють по півлітри "Оболоні" з сосок, а отримують в нагороду по літрі чи то "Славутича", чи то "Львівського". Нафіга пропагувати алкоголь зі сцени та ще в такий спосіб? Я вже не кажу про інші конкурси типу "банани запхані в ширіньку"... Примітивізм один.

А ви хотіли дитячий гурт "Подоляночка"? чи ви вважаєте, що дорослі та часом п"яні дядьки не знають що таке пиво? яка пропаганда? тоді і ганьба організаторам за цицьки і стриптиз!!!! Гнати таких у шию!!! це ж пропаганда сексу, ви що!?! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от:

фото зараз цензурю :P і частину заливаю в контакт інші (якщо домовимось) то будуть на сайті фесту! (який ще потрібно розробити %) ) монтую відео на жаль знімав на дві камери і на одній звук відстійний на другій пристойний .. на першу не багато знімав тому із какашним звуком відео буде не багато, на другу камеру знімав виступ Арії .. на знімав десь (щоб не збрехати) хвилин 50 таки точно є :) повернусь до фото їх є близько 500 штук .. пізніше усі будуть доступні для завантаження у власні колекції .. тепер про сам фестиваль .. світло - воно зникало двічі по причинах які не залежали від організаторів це щось на лінії .. тому що світла не було по усій турбазі .. міліція - ще ті, не розумію я їх логіки який сенс лупити усіх підряд? хто не підходив до сцени з боку де був вхід вилітали звідти %) .. та все таки порядок вони втримали ;) .. ведучі усе зробили як годиться! їм за це велике спасибі .. на рахунок вбуханої публіки тут нічого не вдієш .. який закон не вводь які правила не пиши це все марно, і це, хто був на Бандерштаті, повинен був помітити, тим більше це фестиваль байкерів та джиперів, так про що тут ще казати, звичайно купи бутилок не радують, та в перший день після концерту я і сам їх збирав на ранок було скрізь чисто .. це було вперше, наступного разу врахується багато помилок і, напевне, буде краще ;)

до речі фото із Копірайт-ом я закинув у їхню групу вКонтакті ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...