Перейти до змісту

Із Всесвітнім Днем Системного Адміністратора!


Рекомендовані повідомлення

  • 1 рік потому...

Ну, що камради, за стабільний аплінк і аптайм, щоб стояло і не падало!

Зі святом усіх причетних!

36htge.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вітаю!

Що б error 500, no route to host, server fault  приносили вам щастя радість і бабло! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, kmd сказал:

Вітаю!

Що б error 500, no route to host, server fault  приносили вам щастя радість і бабло! :)

скоро класичний адмін на фірмі вимре як підвид, буде тільки енікейщик в якого буде задача тільки правильно втикнути переферію в розетку, приклад простий. Фірмочка в Києві адмінить велику лікарню в США на 3000 працівників, так там тільки одна людина яка займається тим що підключає при потребі техніку і все. Все інше роблять з Києва.

 

Тому всіх вітаю з святом! Ще трішки й наша професія буде коштувати дорожче чим програміст. Тому що їх дофіга, а нас мало :)

Змінено користувачем MACCEN
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
6 годин тому, Slavco сказано:

Чоткого пінга та крепкого заліза вам в карму!

Вічного аптайма!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SYSADMIN DAY!!!!

UNIX наш, сущий на небесах! Да святится имя ROOTа; да приидет Царствие ROOTa; да будет воля ROOTa и на сервере, как на небе; SSD наш насущный дай нам на сей день; и прости нам БАГИ наши, как и мы прощаем ЮЗЕРАМ нашим; и не введи нас в цикл REBOOTa, но избавь нас от PINGа долгого. Ибо TRACEROUTе есть DNSа и POWER и ONLINE во веки. Админь.

Во Ім'я  Біла, Святого Гейтса та сина його Майкрософта!!!

 Адмінь!!!

256-й день в году однако!

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Nokian сказано:

256-й день в году однако!

ти й тут облажався!!

 

256-й день в році припалає + - на 10-11 вересня і в цей день святкується День програміста!

 

  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

То день сисадміна святкується окремо від дня програміста?

Всесвітній день Сисадміна

Цитувати

неофіційне професійне свято системних адміністраторів, котре прийнято відзначати в останню п'ятницю липня.

День програміста

Цитувати

відзначають у 256-й день року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний — 13 вересня).

 

Хоча для тебе, як я зрозумів, як і для більшості інших бухгалтерів - ТЫЖПРОГРАММИСТ.

 

 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для тебе головне ткнути когось носом,облажати,,макнути .

Я то на це не реагую,а от більшість юзерів розбіглася.

Так буває в любій групі,спільноті,чи країні,де є встановлені правила,але вони абсолютно не виконуються.

До влади приходять придурки.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А для тебе головне ткнути когось носом,облажати,,макнути .

А де тут ткнули носом? Облажався на всі 100%, абсолютно не розбираючись в темі - взяв і написав.

Але, як завжди - винувата влада

1 година тому, Nokian сказано:

Так буває в любій групі,спільноті,чи країні,де є встановлені правила,але вони абсолютно не виконуються.

До влади приходять придурки.

 

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

А для тебе головне ткнути когось носом,облажати,,макнути .

Я то на це не реагую,а от більшість юзерів розбіглася.

Так буває в любій групі,спільноті,чи країні,де є встановлені правила,але вони абсолютно не виконуються.

До влади приходять придурки.

Вітя, ти ляпнув відверту ху*ню.  Заявив про 256й день.  Пальцем в небо. Не розібравшись в суті питання.

Я тобі пояснив різницю.

Але поки писав пост, то я зрозумів, що тобі всі "комп'ютерщікі" на одне лице.  І ти ніразу не в темі.

 

Я заколупався повторювати - Люди втікли з форумів на ФБ / Інсту чи інші пабліки.  Бо їх розвивають.

Борду ніхто не розививає. Уже дууууууже давно.  @kmd з'явився на річницю свого дітища, і здивувався, шо воно ще живе.

Мобільна її версія - ніяка. А це зараз основний критерій - зручність на мобільних пристроях, коли можна улюблений паблік читати по дорозі на роботу чи сидячи на унітазі. Борда, нажаль, цього не вміє.

До чого тут влада? 

Ти все намагаєшся перевести в політичне русло. Нахіба?  Ти й там бульки пускаєш. 

 

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Я заколупався повторювати - Люди втікли з форумів на ФБ

 

1 час назад, Zheny@ сказал:

Вітя, ти ляпнув відверту ху*ню.

 

1 час назад, Zheny@ сказал:

До чого тут влада?

бо мозок більшості недалеких не може осознати того, що він пише х*йню (інакше він би її не писав, або осознавши,коли вже написав, вибачився, погодившись, що тупанув), а завжди винуватити когось іншого. Ну а привьязувати до себе якісь значні події, типу борда розбіглася бо бідного Вітю травлять, це всього навсього нарцисичний розлад особистості, хвороба, тому йому варто лише поспівчувати

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Вітя, ти ляпнув відверту ху*ню.  Заявив про 256й день.  Пальцем в небо. Не розібравшись в суті питання.

Я тобі пояснив різницю.

Але поки писав пост, то я зрозумів, що тобі всі "комп'ютерщікі" на одне лице.  І ти ніразу не в темі.

 

Я заколупався повторювати - Люди втікли з форумів на ФБ / Інсту чи інші пабліки.  Бо їх розвивають.

Борду ніхто не розививає. Уже дууууууже давно.  @kmd з'явився на річницю свого дітища, і здивувався, шо воно ще живе.

Мобільна її версія - ніяка. А це зараз основний критерій - зручність на мобільних пристроях, коли можна улюблений паблік читати по дорозі на роботу чи сидячи на унітазі. Борда, нажаль, цього не вміє.

До чого тут влада? 

Ти все намагаєшся перевести в політичне русло. Нахіба?  Ти й там бульки пускаєш. 

 

 

 

Ні разу в політичне русло не переводжу,не бачу ефективності просто тут зараз говорити про політику.

Розказую особливість існування любої спільноти,і якраз ситуація з Бордою яскраво підтверджує цю тезу..

Якщо в якісь групі є встановлені правила,але нема їх виконання,то скористаються цим  далеко не найкращі члени спільноти.

Найкращі відповідно проголосують ногами.

А хто в нас за дотримання правил відповідає?

І чому він зі своїми обов'язками не справляється?

Не вкладають гроші у розвиток?

Типова позиція найманого працівника- хєр  буду що робити,поки не заплатять.(.

Мені ці ,,травлі,, ну дуже пох,а ось скільки людей звідси розбіглося ,і саме через беззаконня. Просто мовчки пішли звідси.

Треба бути зовсім сліпим,аби цього не бачити .

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

,а ось скільки людей звідси розбіглося ,і саме через беззаконня. Просто мовчки пішли звідси.

ок. Назви хоча б 3-х.

Хоча, я впевнений, що й одного не назвеш!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Ні разу в політичне русло не переводжу,не бачу ефективності просто тут зараз говорити про політику.

 

7 годин тому, Nokian сказано:

До влади приходять придурки.

Якщо це не політика, то типу мене обізвав придурком?

Я тобі це пробачаю, з огляду на твою недалекість і убогість. Хотів було тебе юродивим тебе назвати, але для тебе це було б завеликою честю!

 

1 година тому, Nokian сказано:

А хто в нас за дотримання правил відповідає?

 

Тут і правила?  - Це вже не діє років 3-4.

1 година тому, Nokian сказано:

І чому він зі своїми обов'язками не справляється?

Обов'язки ??? Ха-ха! (три рази). Це добра воля. Безоплатна була від початку. Я не зобов'язаний витрачати свій вільний час на типових придурків. Але я це роблю. Ще, часом, з'являється @Zevs_Isver та @Oli.

Все.

1 година тому, Nokian сказано:

Не вкладають гроші у розвиток?

Типове питання чувака, який у власний сайт за ХХ років існування не вклав у  нього ні копійки і тепер щиро дивується, що він не приносить результату!

1 година тому, Nokian сказано:

Типова позиція найманого працівника- хєр  буду що робити,поки не заплатять.(.

Взагалі перднув в муку!  При чому так, що аж на вентилятор попало!  

Мені за модераторство, за весь час, ніхто ні копійки не заплатив і не пропонував!  Більше того, я ще час від часу скидався на сервер Борди, щоб не загнувся.

Як і інші користувачі, які вже сюди й логін забули!

1 година тому, Nokian сказано:

Мені ці ,,травлі,, ну дуже пох,а ось скільки людей звідси розбіглося ,і саме через беззаконня. Просто мовчки пішли звідси.

Читай вище. І бажано тверезим.

Я знову повторюся, складається враження, що ти упорюєшся в хлам, і починаєш тут "ваяти"...

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Я знову повторюся, складається враження, що ти упорюєшся в хлам, і починаєш тут "ваяти"...

не обольщайся :0016: він і майже тверезий такий самий :D на останній мегабордовці, що була, я напроти нього сидів ))) несе брєд, в основному, що тут, що в реалі ))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не обольщайся :0016: він і майже тверезий такий самий :D на останній мегабордовці, що була, я напроти нього сидів ))) несе брєд, в основному, що тут, що в реалі ))

тобто, навіть заочно, я правий? :)

Це тішить. А то вже подумав, "ображаю чоловіка" .

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і інші користувачі, які вже сюди й логін забули!

Список тобі наведу пізніше.

Наївний ,думаєш ,що щось написав і я образився?

Так для цього треба,аби я образився.

А я просто на твої дописи  не звертаю уваги.

Але більшість юзерів розбіглися.

 

Достойний результат самовпевненості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...