Перейти до змісту

Бесплатні ставки для рибалки


trionix

Рекомендовані повідомлення

Халява рулить, та все ж краще заплатити парудесять гривень і нормально порибачити :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Халява рулить, та все ж краще заплатити парудесять гривень і нормально порибачити :0168:

Раз на раз не приходиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Можливо хтось цього літа був на рибалці в Заборолі?

Хотілось би вибратись на днях, але вже пару років не ловив на тих ставках.. не знаю, ловится там щось чи ні, чи може взагалі ставки орендували.

Кто вкурсі, просвітіть мене в цому питанні =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось цього літа був на рибалці в Заборолі?

Хотілось би вибратись на днях, але вже пару років не ловив на тих ставках.. не знаю, ловится там щось чи ні, чи може взагалі ставки орендували.

Кто вкурсі, просвітіть мене в цому питанні =)

А що там ловилось раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
ставки в Полонці - рибхозівські?

Ставки в оренде. В позапрошлом году было 20 грн за спиннинг. В прошлом году не был, может там вообще уже рыбы нету.

зы Рыба всё-таки есть. Тут про ставки http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=4077

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо на вудку 6.5 кг без лодки не витянеш! а я вже не говорю про 12.5 кг! я сам "карпятник" і знаю що таке виужувати карпа на 4,5кг але імхо 12.5 на вудку нереально

Чого це? Спокійно витягується з берега й без човна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В Боголюбах, біля дамби. Є бесідки (звісно ж платити за них тра), і половити можна (також хочуть мані). Минулого року аналогічно відпочивав на ДН друга. Приємне з корисним получається :friday::0135::0168: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз на ставку з бесідками ловити заборонено, здається до 25 травня. Можна лапати рибів на останньому ставку, за гроші, але бесідок там немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ хтось вже відкрив сезон, погода шепче хочеться десь виїхати на природу з вудкою, розкажіть що чути, хтось щось знає можливо нове!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

на большом ставе было бесплатно в том году.....но рыбалка странная ( я по хищнику)...на речке, выходящей из става, шансов было больше

ездил машиной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Кажуть,ловиться в Коршові.Самі думали їхати туди.Але поїхали в Білосток.Теж,до-речі,безкоштовний.Поки що.

Кажуть,ловиться в Коршові.Самі думали їхати туди.Але поїхали в Білосток.Теж,до-речі,безкоштовний.Поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і цього року.Заростає капітально.Я знайшов місце на фідер,напевне одне на весь став.А товариш кидав на поплавок,за два метра від берега.Якраз під бадилля.Штук 20-30 на півтори ладоні піймав.Але тільки на пшеницю.На все інше брав дрібний карась.І на горох,і на кукурудзу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

підкажіть, куди поїхати половити рибки... так, щоб безкоштовно, але і кльов був більш-менш, а не в пусту сидіти

хочу разок поїхати собі розвіятись

бажано недалеко - км 10-15 максимум від Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Особисто я хочу або з завтра на після завтра з ночівлею, або в неділю зранечку їхати в Млинів на водосховище! І не далеко, і безкоштовно, та й рибини пристойні є

там зараз плотва непогана ловиться і підлящик. в мене друг 3 дні підряд туди їздив!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто недавно був в Коршеві? як там зіля ще не опустилося? на донку можна ловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі так швидко хочуть написати, але не звітують. був сьгодні я в тому цікавому Коршеві з 11.00 до 16.00. у товариша декілька покльвок було у мене дві ті що бачив бо вітер такий був що удилища трусилось. кажуть рибаки шо браки елєктро-уд. б"ють скоти та щей постоянно, то деж вона буде клювати.

у мене 1 амур 2 кг

а в товариша 3 плотви і карась грам 150.

ось така рибалка. фото додаю

post-18712-0-63832200-1348758921_thumb.j

post-18712-0-20739700-1348758947_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Хто в цьому році в Мар'янівці був? Яка ситуація? Поділіться.

ББС (товариш знайомого рибака з Іванич) :) там був кілька разів, тиждень тому карась активно нерестився в березі, не клював, до нересту клював і непогано, риби від 150 грам були. Знову ж таки почали ходити хлопці з рибнагляду і за порушель правил ловлі в пору нересту (один гачок) ламали палки та всякі інші неприятні штуки. Якось так. Да, ще раз кажу: інфа зі слів товариша знайомого рибака з Іванич :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...