Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Вибрався сьогодні на Стир. Плотва покльовує непогана, але майже всі еземпляри в якихось язвах....Брати таку рибу я не став. Хто знає що то за зараза?

 

IMG_20190525_191922.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Google каже, що це для людини не заразно, але всеодно вживати таку рибу страшно. На фото це найменш уражена риба, що попадалась, були з язвами на пів черева.

Ще такого на Стиру я не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Selbeor сказано:

Google каже, що це для людини не заразно, але всеодно вживати таку рибу страшно. На фото це найменш уражена риба, що попадалась, були з язвами на пів черева.

Ще такого на Стиру я не бачив

дуже багато води стекло в стир, напевно і зарази різної з нею нанесло.
на що ловив?
а то я ходив на днях- глухо як в танку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Selbeor сказано:

майже всі еземпляри в якихось язвах

А мені попалась верховодка, в якої під шкірою ворушились паразити розміром з мотиля.

І таку рибу бажано назад в річку не випускати.

 

On 23.05.2019 at 10:46, Dima4s сказано:

На що ловите соміка більше пів кг? 

протухше м'ясо, курячі потроха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, host1303 сказал:

А мені попалась верховодка, в якої під шкірою ворушились паразити розміром з мотиля.

Це жесть повна....це вже не річка, а якась зливна канава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов пару хрущів. думаю сходити на голавля.
Рибацюги, хто ходив в найближчий час, діліться враженнями. бере на хруща?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Selbeor сказано:

Ти личинки хруща маєш на увазі?

жука, не личинку. Хочу попускати по воді в проводку.
доречі личинка то також ідея, та щось не попадались. там би на сома пішли б 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Dima4s сказано:

та щось не попадались.

їх повно зараз у землі, хрущам цього року весна не задалась, практично не вилітали, копай в садках поміж деревами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Dima4s сказано:

Падьонка летить

Навіть вона не дочекалась поки скінчаться дощі :D

Бо ж по правильному вона вилітає коли днів 3 сухо і жарить, а тут кожен день дощ лупить, в т.ч. і сьогодні має бути....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішов посидіти на живця на Стир...
Стоїть 2 вудки і глухо. третя фідерка, нічого не клює. тільки розлякую рибу кормушкою.
Беру замість наживки ставлю верховодку на фідер,черпнув під берегом підсаком - пара хвилин, клює)) Щучка грам 400. Кидаю знову, хвилин 10, знову щука, грам 300. поводок 0.12)) Гачок на опариша і верховодка в 4см)
Кидаю в трете. десь за пів години кінець фідерки стає ниряти, ловлю удочку, чую що зачепив крокодила... Підняв на верх щучку, килограма 2-3, і на першому ж ривку зверху вона обрізала поводка.
Так от. за цілий ранок на плотву на долоню- 0,  а на верховодку в 3-4 см 3 покльовки. Чорт знає що тій щуці заходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А хтось недавно був на заліві біля термометрії, що там зараз робиться ? Хось щось ловить ? Сильно заросло/обміліло чи терпимо ? Є цікаві місця для рибалки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем прогулявся вчора троха через залів, пічальна картина з рівнем води. Як бачите по фото залів на 70% вже навіть на човні непрохідний. Сплошне болото, камиш, латаття. Зі сторони мосту, що на Д.Галицького, взагалі нереально знайти місце для рибалки, вода дууже далеко, до неї певно і в чоботах не дійдеш, болото. Починають ловити десь починаючи від пляжа і в сторону Термометрії. Там вже місцями можна підібратися до води і глибини хоча б 1м є. Але всерівно кругом латаття. Сиділи тоскували кілька рибаків, але ніц не зловили, отаке...IMG_20190721_175332.thumb.jpg.662d3ced2f8286cece240388ba44136b.jpgIMG_20190721_174228.thumb.jpg.db574aa923a01b50c3261df74dc62b6c.jpgIMG_20190721_173813.thumb.jpg.23fda65dbc3422f81ecefaa4e819862a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.07.2019 at 10:14, SergLutsk сказано:

Але всерівно кругом латаття

Білий амур за рік може його вибити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, host1303 сказано:

Білий амур за рік може його вибити

Це порада для зариблення ? :D   Це ж очевидно, що ніхто його туди не запустить в достатніх для такого ефекту кількостях. Та й процес обміління і замулення почався вже давно і з кожним роком прогресує. А хто згадає в якому році востаннє заливало весняною повінню те все поле ? Певно останній раз років 10 тому, нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk Цього року запускали линка, щуку, судака, карпа. Якщо в планах зариблювати і на наступний рік, то нехай запустять ще й амура.

Обміління не проблема, аби були зимувальні ями поблизу. А причину замулення треба шукати, запитувати в екологів чому так стається, бо це дійсно проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Привіт, вчора сонечко вилізло, вирішив прокататись з фідером. Доїхав в район Кульчина, глянув на воду - мутна, і соплива. Але все таки закинув, правда навіть корм не мішав, кормуха просто грузом була. І добре зробив, бо все залипало соплями: і наживка і кормушка і жилка. Жесть. Хоча ті соплі не смердючі, вже, певно трохи виполоскались від місця скиду, але все одно виглядає апокаліптично. Рядом рибак з поплавком кидав - те ж саме. Тому вернувся в Луцьк. Зупинився на Набережній, там соплів не було, але і риби теж :). За годину реакції на мої закидання не було, пішов дощ, закінчились папіроси - поїхав додому до гарячого борщу. :)

 

0-02-0a-e99ae33d408d0fc7e921be884f2e028052780b0b87d2427a78b18ee28bf47f9b_d007f97b.jpg0-02-05-d1a35fa8d864762429fd3731393af10843e8fedfa2466e7a002d704acdcdd34d_1580dfe2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Slavco сказано:

Доїхав в район Кульчина, глянув на воду - мутна, і соплива.

Мудаки інженери з водоканалу кричали, що соплі від аномального розмноження бактерій в жару)) Цікаво що зараз скажуть....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Slavco сказано:

Доїхав в район Кульчина, глянув на воду - мутна, і соплива.

Вранці в неділю 2 години був за Кульчином. При кожній проводці (ловив на спінінг) на примаці повно соплів. Просто греблі з плящок як скляних так і пет, штук 5 шлакоболоків плавало. Це просто жах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ("соплі") може потрапляти в Стир з цукрового заводу в Гнідаві, через річку Жидувка. Я здається схоже бачив в Іваничах. Там потічок тече з району цукрового заводу та якихось очисних споруд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Ромко сказал:

Це ("соплі") може потрапляти в Стир з цукрового заводу в Гнідаві, через річку Жидувка. Я здається схоже бачив в Іваничах. Там потічок тече з району цукрового заводу та якихось очисних споруд.

Немає в Жидувці ніяких сопель. Недавно Кромберг бурив скважину в себе на території і глину змивало в Жидувку, то підняли такий срач, що то Біопек барду зливає, але взяли проби води і нічого не знайшли ні барди ні соплів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...