Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

Ну я копченого люблю, але щоб 1,2-2 кг був тоді норм.

Колись пригощу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Я трохи по іншому роблю, беру неогружений силікон і пускаю по течії , коли допливає до можливого місця стоянки головля роблю повільну проводку, і клює як і на темний так і на світлий силікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Саша Иванов сказано:

Колись пригощу

ти ж знаєш, я нагадаю 100%)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Borka V сказано:

Я трохи по іншому роблю, беру неогружений силікон і пускаю по течії , коли допливає до можливого місця стоянки головля роблю повільну проводку, і клює як і на темний так і на світлий силікон.

В яку пору такий метод годиться? Чи це просто як альтернатива хрущу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також відкрив сезон на Стиру, - в вівторок на дві годинки вибрався. Бере дуже слабенько, результат: гарна плотвичка грам  400 на горох і густєри на пшеничку  з лодошку  пару штук зловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, veter сказал:

В яку пору такий метод годиться? Чи це просто як альтернатива хрущу?

Ви правильно підмітили , то як альтернатива хрушу, і взагалі я замітив, що таким методом покльвок більше ніж на мікроколебло, в мене якось так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barugan сказал:

де колись земснаряд стояв

а це де? і шо таке земснаряд?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце плотва! нє? Батько сьогодні парочку злапав у проводку на пшеницю.А вапщє галяк повний, на фідер з 5 ранку до 13 жодної покльовкі ! Ето било пісєц таваріщі:)

 

542651B6-A82F-45BB-A56C-3140CD031900.thumb.jpeg.55af479719037c4927204114eed99d90.jpeg

 

 

0C3E9E6A-7B6A-477B-A687-38035DA9226A.thumb.jpeg.6f5d7d3fcf0ce1649a71df510f26c3c0.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вибрався на Стир під вечір, брало слабенько але парочку гарних плотвичок зацепив, ще трохи дрібнішої плотви і густоьорки. Ловив поплавочкою на пшеницю з дна.

 

фото риба2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прогулявся вечерком по річці в межах міста.два головники,два окунці і шнурок.ще кілька покльовок дрібноти.все на кренк тсуйокі.не трофеї,але кайфанув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.05.2018 at 11:36, Lisovic сказано:

Хруща краще насаджувати на одинарний великий але тонкий гачок

А вихід гачка де має бути? Знизу чи зверху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, host1303 сказано:

А вихід гачка де має бути? Знизу чи зверху?

Я робив знизу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я розмочив новий спінінг і спіймав першу в своєму житті щучку, і взагалі першу рибину на спінінг.

Виходив 1 раз на Стир біля Рованського мосту і 1 раз біля Набережної (ближче до Вишкова) то взагалі риби не бачив.

І ось вчора приїхав на розвідку на залів біля Ковельської і недалеко від мосту з першого закиду впіймав щучку десь біля кілограму на твістер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

рибацюги, є такі що ловлять на падьонку?
де зараз її копаєте?
я років 10 не копав. а там де копав тоді- зараз інший ланшафт і немає чомусь личинок падьонкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

рибацюги, є такі що ловлять на падьонку?
де зараз її копаєте?
я років 10 не копав. а там де копав тоді- зараз інший ланшафт і немає чомусь личинок падьонкі.

 

Пошукай на форумі, перше...  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Oli сказано:

 

Пошукай на форумі, перше...  

 

Немає там актуальної інфи, я ж ніби написав.. там де копав раніше- немає.

 Сьогтдні катався пробував. Падьонка лише на 5 метровій глибині є. І то в дуже малих кількостях 8(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є на форумі люди що спостерігали виліт падьонки цього року?

ПО темі, на живця зараз чудово ловиться окунь і судак. Щука щсь шлангує..
Жерех попадається, якщ ставити маленького живчика і поводок з лескі 0.14+-

На падьонку - плотва, голавль, подлящик, язь, окунь попадаються. але щось більше пів кг я так і не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Dima4s сказано:

Є на форумі люди що спостерігали виліт падьонки цього року?

Є. Ми були з чоловіком на Набережній. Але цього року - біда. Одноденка вилітата пару днів (кінець травня) і зовсім мало, можна сказати практично вильоту масового не було. Покормили комарів, одноденки не наловили, зловили одного голавля г800. Пєчаль.

P/S/ Рибаки (старєйшини) ходили і бурчали, що така тенденція, що її взагалі тут скоро не буде. Автомийки, задруднення, розкопки з розширення русла для судноплавства і т.і.

Не знаю точно де, але по Стирю були місцеві масові вильоти (але це рибаки між собою щось там обговорювали).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, LenKa сказано:

Є. Ми були з чоловіком на Набережній. Але цього року - біда. Одноденка вилітата пару днів (кінець травня) і зовсім мало, можна сказати практично вильоту масового не було. Покормили комарів, одноденки не наловили, зловили одного голавля г800. Пєчаль.

P/S/ Рибаки (старєйшини) ходили і бурчали, що така тенденція, що її взагалі тут скоро не буде. Автомийки, задруднення, розкопки з розширення русла для судноплавства і т.і.

Не знаю точно де, але по Стирю були місцеві масові вильоти (але це рибаки між собою щось там обговорювали).

Де були ці масові вильоти ніяких подробиць не знаеш?
Напевно щ оі не буде скоро. десять років тому, я діставав за раз на всю рибалку. глина була як сир. вся в норах. В деяких місцях можна було зайти по коліна і руками накопати...

Зараз по пару штучок, за раз, аби знайшов...

 

9 годин тому, ostasyuk сказано:

ну дві жменьки

ласкаво прошу на розкопки,як буду їхати собі копати. якщо фізично сильний, дам лопату, накопаєш сам)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

Де були ці масові вильоти ніяких подробиць не знаеш?

Нажаль, ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Dima4s сказал:

Де були ці масові вильоти ніяких подробиць не знаеш?
Напевно щ оі не буде скоро. десять років тому, я діставав за раз на всю рибалку. глина була як сир. вся в норах. В деяких місцях можна було зайти по коліна і руками накопати...

Зараз по пару штучок, за раз, аби знайшов...

 

ласкаво прошу на розкопки,як буду їхати собі копати. якщо фізично сильний, дам лопату, накопаєш сам)

 

згода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...