Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь

Кароч, друзі, кльов почався на Стирю певно риба як і ми відійшла від тої жари) і почала жерти,клювало пісєц, проводка на пшеницю, додаю фото улова батька та брата 4 кг навіть більше. В середньому троха більше долоні є і троха  більші,набагато більші. А,я ваще крутий ))))злапав карася )) і своє не фоткав, але хороша плотва пішла. 

IMG_2534.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в якому районі ловили?

Бо ті піпісьони на спін уже дістали, а тараньки хочеться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

А в якому районі ловили?

Бо ті піпісьони на спін уже дістали, а тараньки хочеться)

Тож я в тому самому Малеве тусуюся)) вже другій рік підряд,звиняйте чуваки,але саму точку не здам,ми там у трьох і так ловимо(батько,брат ну і я) думаю у тому Малеве(500м-1 км )місць дохєріщє,але треба знайти дно незаросле і в принципі  можна човпти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора на Стрию, проводка на пшеницю. Моє у відрі,брата у садку,як кажуть відчуйте різницю) я взагалі майже не кормив ну троха пшеницею штук 25,а брат модною прикормкою шарів з 10 десь по 5-10 сантиметрів у діаметрі, просто дохєра))

IMG_2596.JPG

 

IMG_2597.JPG

IMG_2602.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Бімба, тарань суперова буде.

Знов Малево?

 Ага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на минулому тижні заїжав туди, голавля валом. Не ловив ніхто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Саша Иванов сказано:

Я на минулому тижні заїжав туди, голавля валом. Не ловив ніхто?

Нєа не було,а взагалі літом там їх багато лазить на головня  і дійсно його там валом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ех погодка,треба ще на стиряку полюбе виїхати,покидати на пшеницю у проводочку, на минулих вихідних був,то вапщє не хотіла,але троха всеодно злапав.

IMG_3081.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Дрібнота:(

 Ну так, але хоч так, бо все переживаю що останній раз у цьому році, но на сковорідочку похрусьтіти сайдьот. 6D03D2B0-EEE1-4C9D-AD86-BA3763D26377.thumb.jpeg.43785e29b71b3122bc459a07eebd088c.jpeg      

  

PS : батько з братом були вчора у Малеве приїхали в 8 год. , але о 9 год.  мусили їхати додому за сімейними обставинами :( то  як на зло брала плотва реально велика, думали  розчихляти підсака, за ту годинку злапали голавлика грам триста і десь десяток дуууже шикарної плотви, то я вже не можу дочекатися вихідних, але .ука впевненний такого кльову не буде як на зло:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Спіннінгісти там щось ловлять зараз?

 НЕА! Андрію,реально не ходять,літом було людей,а зараз реально нуль))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То там уже полосатики позбиралися в свої полосаті банди). Треба скатати зі звітом. Заодно і інші водойми трошки розгрузяться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Був в районі Жидичина вся річка в соплях , противно  приманку в воду опускати що за фігня?Учисні виноваті чи ще хто?:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки повернувся звідти. Стариці в льоду. На течії добавилось певне з півтора два метри води. Слизу повно, неможна провести приманку. Був на самій трубі на очисних. Кум в Милушах постійно ходить то вже з місяць як знов той слиз скинули на очисних. Кожну осінь одне й те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Розчехляти темку пора би. ;) 

Цікавить стан Стиру в Малево, можливо спінінгісти були? Чи багато води, чи є рибалки на поплавок? Хочеться вже трохи плотви пошрайбати .:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Slavco сказано:

Розчехляти темку пора би. ;) 

Хочеться вже трохи плотви пошрайбати .:) 

Підтримую, але хіба немає де поближче де плотву можна половити ? Якось великуватий трохи кілометраж як для такого "благородного і рідкісного" об'єкта ловлі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну біля міста Стир зараз повний і течія моцна, я хз де шукати місце для вудки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bichunya сказал:

Між мостами на Рованцях,по корчах .Можна і на сирок пробувати на головня.

Хреновий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...