Перейти до змісту

Рибалка на р.Стир


Grekus

Рекомендовані повідомлення

59 хвилин тому, Grekus сказано:

Ніхто нічого не пише. Як будто всі бухали 4 дні на вихідних. :)  Їздив і я на сома в перериві коли тіпа не бухав як всі. Ловив 3 години. Наживка русальнік та верховодка на живця. Ловив но не зловив. Так як штангу 500 кг. піднімав но не підняв. Всім хто на морозі, і тим хто шифрується, бажаю не кашляти. Ну і гарного всім настрою.

IMG0520A.jpg

 

А зараз не нерест? Хіба можна ловити більше ніж на одну вудку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 878
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, dimmon сказал:

Хіба можна ловити більше ніж на одну вудку?

Не факт шо я був сам?? Куда за штрафом підїхати::

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Grekus сказано:

Не факт шо я був сам?? Куда за штрафом підїхати::

 

Утрьох сиділи на одному стульчику і приїхали на одному мотоциклі? Це все насправді сумно хлопці. Починати треба з себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, dimmon сказал:

Утрьох сиділи на одному стульчику і приїхали на одному мотоциклі? Це все насправді сумно хлопці. Починати треба з себе.

Хто бував між Кульчином і Жидичином то знає шо біля мотоцикла 5 метрів в мене за спиною є столик з мангалом. Куми пили в кадр на влізли. Та чого я перед вами виправдовуюсь. Розвели балаган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три вудки то таке, тим більше по одному гачку, а коли сім стоїть і по два гачки, і падло берега метрів 50 займає, там де може сісти три людини, 

оце вже хвороба 

тішить тільки одне, коли починає клювать верховодка, як бідняга літає по тих калакольчиках)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н у я на два фідери сидів, значить брак... Але риб-маломірок випустив, ще й закормив кусок русла :). Ловля в Стиру вудками - ще те полювання, треба побільше тари взяти щоб додому донести :). Не думаю, що популяція іхтіофауни така бідна зараз через таких вудильщиків.. Ми дайвінгом еліту не вибиваємо, острогами не багрим, електровудками не душим, кілометрових сіток не ставим, помиями річку не заливаємо. Для них теж є закон, а для нас Закон. Почни з себе, почни з малого - це все матан, а прикладне життя, воно трохи прикладніше.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чи мають право спортсмени- байдарочники проводити свої тренування в період нерестової заборони в  Луцьку на заплаві Стиру, яка була визначена рибінспекцією як місце нересту риби? Кілька разів спостерігав як вони гребуть в супроводі моторного човна на байдарці чи драгонботі. А сьогодні ще й барабанщика посадили, щоб задавав їм ритм. І чути цей барабан за кількасот метрів. Як цей звук розповсюджується з човна у воду можна тільки уявити собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Був сьогодні на стариці в Жидичині. Но рибалка почалась ще вчора. Ждав темноти щоб зловити кілька русалів. З великим трудом 10 шт. вполював. Навів будильник на 4 ранку. І так неділя зазвенів будильник, 10 хвилин на збори, 10 хв. на дорогу. Ранок 4.30 тільки закинув третю вудку, як на першу стрімко повело, думав щука чи окунь. Бо линок любить погратись. І от підсічка, а підсак біля машини, кілька секунд і він біля берега. Засікся класно, взяв рукою, а сердечко тьохкає. Получив адреналіну. Перший в цьому році, за 3 рибалки на линка. І поки мій рекорд потянув на 1.34 кг. Потіп ще до 5:30 ще 2 щучкі та 2 окунця. До 7:30 просидів, да нє тупо втикав в поплавкі. Вирішив нарвати лепехі і в 8.00 поїхав додому. Давно Стир не радував мене таким уловом. Всіх з наступаючим святом Трійці.

IMG0529A.jpg

IMG0532A.jpg

IMG0535A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Сьогодні на фідер, Стирь і нарешті карасюка! на бутік( хробак+опариш) всього три штуки,але факт, що почав клювати. Я не прикладав фото, де ще з штук тридцять густерки і плотвички просто мєлка і батькові віддав.IMG_2367.thumb.JPG.49f9a5db2a520314ece2d8374260a51b.JPG І ще, помітили який красава полосатий попався. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.07.2017 at 23:20, Ромко сказано:

Ті щуки самі як живці.

не набивай пости тупими коментами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

Юра, а де на стирі?

Район села Малеве,але кажуть в районі села Вичавки ще краще карась попадається,я там правда не був ніколи.Не знаю чи ти знаєш де це,кароч як на Хріники їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув карту розташування Вичавок, вірю що там карась може бути - туди ще втрапити  треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між Вичавками і Лопавше гарні коліна із заплавами + стариці є, але там по-моєму доїзд по грунтовій дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Slavco сказано:

Глянув карту розташування Вичавок, вірю що там карась може бути - туди ще втрапити  треба :)

 Да-да Славко,щоб туди втрапити то нада знати як,в мене знайомий якось до того Стиря у Вичавках добирається,але фіг зна якими путями і тільки на свому джипярі міцубісі L200.Малими корчями туди не доберешся,а пішком троха багато пізд....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, veter сказано:

А не трохи вище, де заплави?

 Ну лічно мій знайомий ловить саме там де я накалякав, а в тих заплавах може також добре я ненаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/14/2017 at 10:16, westboiuu сказано:

не набивай пости тупими коментами

Не знаю яка в Вас мета перебування на форумі, але в мене аж ніяк не набивати пости. Тупо це пакувати щуренят, а потім плакатись, що браки рибу вибили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ромко сказал:

. Тупо це пакувати щуренят, а потім плакатись, що браки рибу вибили.

Я ловлю щуку на живця. І більшість риби травмуються. Випускати її вже не можна. Коли риба не залікова і не травмована то пливе далі підростати. Пости про тюльку зайві. Ковтнув комочка і забув. Кожен хай почне з себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце сподобалося 

Цитата

Ковтнув комочка і забув.

:D

По темі додам, був позавчора на горох, 2 голавлика взяв 300 і 500-600 грам, багато сходів. 4 покльовки були такої сили що загинало ой йо йой як і вудка злітала з рогача, все успішно проіпав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...