Перейти до змісту

[Архів] - Зніму квартиру, кімнату, "житло"!


Gal4on0k

Рекомендовані повідомлення

Зніму однокімнатну квартиру довгостроково. Бажано щоб були меблі і побутова техніка. Проживатиме молода сім'я без дітей. Район не має значення. тел. О631254666

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 370
  • Створено
  • Остання відповідь

Зміну двохкімнатну квартиру до 3 тис + комунальні в Хорошому стані (не ГПЗ, львівська, цукровий).

0951311502 Оля. Порядність гарантують!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здам кімнату для однієї дівчини, бажано працюючої, можливо студентки. Варіанти з двома дівчатами або з хлопцями не проходять. Кімната світла та затишна. Стоїть двохспальне ортопедичне ліжко та низького типу шафа із дзеркалом в повний ріст. В кімнаті зроблений косметичний ремонт, ніжно- рожеві стіни та біла стеля. На вікнах стоять жалюзі. Укомплектована кухня, ванна кімната та вай фай. Є цілодобова гаряча вода та пральна машинка. Ціна 1000 грн за все. Це трьох кімнатна квартира в районі порт сіті, у кожній кімнаті живе по дівчині, обидві працюючі та поважаємо тишу та спокій.

Деталі за телефоном 095 917 85 83 Оксана

Можливо ви цікавились. за яку суму, приблизно виставляють однокімнатні з легким євроремонтом По Кравчука, Соборності та в 55 мікрорайоні? Тому, що розбіжність від 1500 до 5500 грн - жахають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново!!!

Порядна сім’я,

винайме на довготривалий термін, можливо з подальшим викупом,

чисту, вмебльовану, з побутовую технікою 2 кімнатну квартиру в районі 4 гімназії, Перемоги, Грушевського, "Там-Таму", Київського майдану, Соборності, 33 кварталу.

Порядок, збереження арендованого майна та своєчасну оплату гарантуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново!!!

Порядна сім’я,

винайме на довготривалий термін, можливо з подальшим викупом,

чисту, вмебльовану, з побутовую технікою 2 кімнатну квартиру в районі 4 гімназії, Перемоги, Грушевського, "Там-Таму", Київського майдану, Соборності, 33 кварталу.

Порядок, збереження арендованого майна та своєчасну оплату гарантуємо.

Тел.(095) -309-61-25

(067)-217-96-13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново!

Сім’я (двоє дітей) зніме однокімнатну квартиру в районі 26 школи

бюджет 2000-2300 грн +комун.послуги.

Розглянуться всі варіанти (агенства з попередім договором прохання не турбувати).

т. 0669313807

0664931536

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семья снимет 2-3 комнатную квартиру в центре, привокзальном, киевской площади. Или дом, часть дома.

До 4500 грн. На долгий период. Пишите в приват.

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Молода сім'я без дітей винайме на довготривалий термін 1-но кімнатну квартиру, частково вмебльовану(бажано тільки кухня) або без меблів,без побутової техніки в районі вул.Привокзальної, 5-та школа, Перемоги, пр.Винниченка. Агенства прохання не турбувати.

050 230 8469 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зніму особисто 1-2 кімнатну квартиру, нас двоє, я та дружина. Порядність, чистоту, своєчасність оплати гарантую. Вимоги, бажано з елементарною технікою, напр.холодильник, пралка тощо, наявність меблів бажана те не обов'язкова. Щодо ремонту, повинен бути нормальний стан, ремонт типу тяп-ляп з смальцьованими обоями, репаними потолками та ржавими ваннами не пропонувати. За оплату домовимось в залежності від району та стану.

П.С. Термін оренди довгостроковий, можливе виконання ремонтних робіт за рахунок оренди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також в цій темі розміщав кілька разів оголошення по пошуку оренди. Ефективність нульова))

Якщо дійсно цікавить оренда - звертайтесь на спеціалізовані сайти типу дом-ріа чи олх - там я та знайомі знаходили реальні варіанти без посередників. звичайно, великий попит та мала пропозиція, але там хоч щось є ;-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також в цій темі розміщав кілька разів оголошення по пошуку оренди. Ефективність нульова))

Якщо дійсно цікавить оренда - звертайтесь на спеціалізовані сайти типу дом-ріа чи олх - там я та знайомі знаходили реальні варіанти без посередників. звичайно, великий попит та мала пропозиція, але там хоч щось є ;-))

У мене брат тут знайшов квартиру, досі в ній мешкає, просто попит на це діло виріс із приїздом до міста великої кількості гостей зі сходу. В агенціях теж не густо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сiмя  знiме квартиру  або будинок.  Розглянемо рiзнi варiанти.Тел.0992194089 Таня

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зниму однокімнатну квартиру,від пів року.

Від власника!

Чоловік 40 років.Порядність гарантую.

Наявність інтернету бажано.

Бюджет від 1300-1500 гр.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Терміново зніму 1-2 кімнатну квартиру. Ремонт, повністю укомплектована(п.т., меблі), обов'язкова наявність гарячої води(а.о., колонка, бойлер). Розгляну всі варіанти. Буду вдячний за будь-яку допомогу з пошуком. Пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Молода сім'я зніме квартиру, може бути без деякої побутової, або деяких меблів. Косметика, нормальний жилий стан. Обов'язково наявність бойлера або колонки, інтернету або можливість його підключення. Доступна вартість вітається..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Молода сім.я зніме 1-кімнітну квартиру (райони 33, 40, 55). Жилий стан, бажано елементарні меблі, з побутової техніки потрібен холодильник, бажано пральна машинка. Порядність та своєчасну оплату гарантуємо. Пропозиції в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кто нибудь следил в последнее время за ценами на первичке, в харькове? Смотрю тут новостройки, есть красивые варианты. Цена конечно не идеальная, но в текущих условиях наверное нет смысла ждать . Мне кажется таких резких перемен цен которые были два года назад, уже больше не будет . Но я точно не следил за колебаниями , может быть на вторичном рынке ситуация отличается в лучшую сторону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, clockot сказано:

Кто нибудь следил в последнее время за ценами на первичке, в харькове? Смотрю тут новостройки, есть красивые варианты. Цена конечно не идеальная, но в текущих условиях наверное нет смысла ждать . Мне кажется таких резких перемен цен которые были два года назад, уже больше не будет . Но я точно не следил за колебаниями , может быть на вторичном рынке ситуация отличается в лучшую сторону...

а в Іспаніїї, бачили які ціни? Ні? Я правда за калєбаніямі не слідкував але кажуть ціна смачна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається 2-кімнатна квартира в р-ні тролейбусного депо. Є меблі, холодильник, телевізор. 
Ціна 2000 грн. в місяць + комунальні послуги.
тел.: 099-037-14-84 (агентство)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...