Перейти до змісту

LutskWoW server


Story

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
не я тада лучше в WARHAMMER ONLINE

поиграю........давно руки чешутся)

доволі сира гра ...

типу геймплей трохан "не витримує" массових баталій ...

тобто якшо в ВоВ 40на40 це такій собі "маленькій" замєс ... то в Вахє ... це вже нормальний лаг ... і ні комп ні інет тут не допоможе ... .

в вові шоб добитись такого ... треба мінімум 200на200 організовать .... лагає тільки коли починається "Озєро лєдяних оков" вот там заруба ... осада крєпості .... там і по 500 чєл збирається .. і більше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 на 40 лагает???

ты явно не играл )))

в ВАХе когда осада столице была там минимум 100 на 100 было (сам видел у знакомого)

ето было ЖИРно

и неодного лага

все флуд прекращаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ? лагає ?

в нас "стандартне" БГ Альтерак .. 40на40 ... і шо там є лагі ? в мене напрімєр нема =) причому графло все на максімум ... і комп в мене "ні пєрвой свєжесті"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замес под 250 человек

с максимальными настройками и все нормально (без лагов)

хочеш поспорить какая онлайновая игруха лучше создай новую тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замес под 250 человек

с максимальными настройками и все нормально (без лагов)

хочеш поспорить какая онлайновая игруха лучше создай новую тему

про шо спорить ? в вов iграэ 7 мiльйонiв чоловiк =) iмхо очевидно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костік (привіт з ДПЗ района) - базара нема. ВОВ рулить, але фанатам старої школи якої є і я, більше до вподоби та онлайн гра, з якої і народилися всі інші :), а саме сумнозабуте дитя Electronics Arts - Ultima Online.

В даний момент світом править WOW, Lineage2, EverQuest2, Guilds War, EVE Online і інші які ростуть в математичній прогресії, але серед кучі гівна лише деякі сяють як діамант.

Таким діамантом є і WOW. Чи будете ви його носити необробленим, чи обробленим майстром невдахою - обирає кожен сам, але більшість все таки захоче побачити його у всій красі. Тому і вибір має бути їхній - ОФІЦІАЛ - а не що пан склепав те і граєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate ти влучно сказав но кількість користувачів буде на 50%-60% меньша! бо не кожен захоче на "сирому" сервері грати , щей за гроші!

для початку потрібна розкрутка.... нада зробить акцію чі ше шось ! тіпа перші 50-100 чел безкоштовно чі той хто приведе друга тоі і безкоштовно грає стікіто часу...! чого так думаю? а понт мені платить навіть гроші якшо я безплатно можу скачать ВОВ і грать Безплатно на сервері де онлайн не 100-500 чел буде а мін.. 2000!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VeryFate ти влучно сказав но кількість користувачів буде на 50%-60% меньша! бо не кожен захоче на "сирому" сервері грати , щей за гроші!

для початку потрібна розкрутка.... нада зробить акцію чі ше шось ! тіпа перші 50-100 чел безкоштовно чі той хто приведе друга тоі і безкоштовно грає стікіто часу...! чого так думаю? а понт мені платить навіть гроші якшо я безплатно можу скачать ВОВ і грать Безплатно на сервері де онлайн не 100-500 чел буде а мін.. 2000!!

з таким успєхом грай собі на оффі ... якшо приводиш друга, граєш бесплатно, хоч кожен місяць приводь .. і рубайся собі ...

но ... нада купить ключі до клієнта .... а це десь грн 400 вийде ... (якшо зразу батлчест ВоЛК куплять )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер розкажіть як залити мені його на фтп? я би залив без проблем,але в мене Укртелеком,віддача 1мбіт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер розкажіть як залити мені його на фтп? я би залив без проблем,але в мене Укртелеком,віддача 1мбіт...

все дуже просто =)

НIЯК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я глибоко сумніваюсь що хтось буде заливати ВОВ на фтп, оскільки якщо не зраджує пам"ять то він займає як мінімум біля 10г. Тому буде простіше, мені здається, щоб його хтось нарізав на балванки, у того у кого він є. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх же там є чорт зна скільки ...

кому треба 3.2 одне діло ...

2.0 друге ..

2.4.3... ше один варіант ...

і всі ці версії займають по різному місця ...

тобто

перша цифра 1або2або3 це "Аддон" тобто БК або ВОТЛК або власне оригінал ..

друга, це контент патч ... або новий сезон арени ...

кожен контент патч це +/- гіг до загальної ваги клієнта =)

в мене вов з скрінами, аддонами і патчами займає десь гіг 18 ... (вже навіть скачанй новий контент патч)

а інсталяха, важить 5 гіг .. навіть 4.7 ... влазить на звичайне ДВД ... так шо дійсно ... смислу викладувать нема =) бо те шо викладуть підійде не всім, а нормальна інсталяха (Навіть під Мак ОС іде) важить як мінімум в 2 рази менше ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...
  • 5 місяців потому...
скажіть на якому безкоштовному сервері можна норм пограти вов?

Можу за пиво/сік віддати ак з 80-м прістом на http://wow.rovno.ua/

ПвЕ і нубо ПвП сет. 3к голда (25к віддав сьогодні) ну і всякий інший хлам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть на якому безкоштовному сервері можна норм пограти вов?

Можу за пиво/сік віддати ак з 80-м прістом на http://wow.rovno.ua/

ПвЕ і нубо ПвП сет. 3к голда (25к віддав сьогодні) ну і всякий інший хлам.

Тоже граю на цьому сервері, у тебе який нік там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тоже граю на цьому сервері, у тебе який нік там?

Ves (прист )

Але закинув.

З.І. For The Horde

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

да лучше на офе играйте, Король-Лич, Орда еси чо,

Тундровый (ДК 80) гс 4800

Альсгара ( маг 80) гс 5252

Табуха (пал 80) гс 4920

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна з Луцьких сайтів скачювати ігри щоб їло внутрішній трафік якщо так то напишіть ссилкі тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да лучше на офе играйте, Король-Лич, Орда еси чо,

Тундровый (ДК 80) гс 4800

Альсгара ( маг 80) гс 5252

Табуха (пал 80) гс 4920

Як у вас справа з продажом голда?

Якщо грою можна буде оплачувати гру, то можна і на оф присісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...