Перейти до змісту

Mozilla / Opera / IE


trionix

Я користуюсь  

200 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З фтп здручно качати Download Master-om :ok: По темі: найзручніший та найшвидший браузер на мою думку це Opera. Тому користуюсь виключно цим браузером, хоча на компьютері встановлені і мозілла і ІЕ 8 версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Може досить піськами мірятися.

Я тут читаю пости одних оперятників, як вони свою оперу розхвалюють і як їм все в одну коробку запхнули, а ще тут хтось про терпимість заікався.

Жести мишою -- тут що зібралися люди з обмеженими можливостями? Знайшли що розхвалювати.

В прямих руках можна надати бажаної форми будь-чому, а хто пише, що не розібрався -- значить не хотів чи не осилив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/6366/

пару кліків і є рухи мишкою.

а от є в опері таке щоб зберігати любе відео з сторінки на флеші?

типу такого...

https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/6584/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо починати перераховувати те, що є в мозіллі і те, чого нема в опері, то тут на сторінку вистачить :)

Хоч в опері вперше використали жести мишею, але вони досить обмежені в налаштуванні (ні в яке порівняння з мозілівським FireGestures чи хромівським Mouse Stroke)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті) Рухи мишкою під мозілу файні, дякую.

eNyk, ніх..я собі обмежені в налаштуванні.) Заліз щойно, аж страшно стало, які дєбрі. Не розумію, про що ти.)

Щоб зберігати відео не потрібен плагін, тому я ніколи таким плагіном не цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього ж і створено adblock+, no-script, no-flash і т.д. Вирізаємо зі сторінки все те, що не потрібно, і Turbo ніякого не треба

Так в Опері все перелічене тобою є і ще й плюс Турбо.

Це вже підтверджено загальносвітовою статистикою. Нічого доводити тут не треба: firefox - 30% користувачів за 5 років існування, opera - тільки 3% за десятирічний період

А якщо порівняти, в Україні, Росії, на борді? Нах нам та світова статистика, ти в омериці живеш? Скільки Гугл (і не тільки) піарив лисицю? А скільки він бореться проти Опери?

Ну покажіть вже, нарешті, вбудовані в opera можливості adblock+, no-flash, no-script та інше. Скільки ж вже можна одну і ту саму завчену фразу писати...

На і заспокойся.

board.lutsk.ua-1281294246-U3410.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жести мишою -- тут що зібралися люди з обмеженими можливостями? Знайшли що розхвалювати.

Ти не в темі.

а от є в опері таке щоб зберігати любе відео з сторінки на флеші?

типу такого...

Є

якщо починати перераховувати те, що є в мозіллі і те, чого нема в опері, то тут на сторінку вистачить

Я можу те саме сказати, навпаки. Тільки покажи мені мозіллу на своєму мобільному ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що люди тему не читають. Вибирають окремі фрагемнти, аби до чогось докулупатися. Вчепилися за adblock+... Скільки можна стверджувати, що в Opera нема блокувальника реклами? Є штатні засоби, є можливість розширити. SunSeth ще на другій сторінці теми про це писав, а ви все далі за своє. Не надоїло ще?

case0lc, тобі скільки разів треба повторити, що з блокування реклами в Opera порядок? http://board.lutsk.ua/index.php/topic/38140/page__view__findpost__p__539118

Є штатний BlockContent, можна добавити відповідні скрипти UserJS. Є й інші способи боротися з рекламою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, в мене такий мобільний яким тільки горіхи лупити biggrin.gif Та й про мобільну оперу нічого не говорю, так як не маю досвіду користування.

Перевагою мозілли є ще також доступність і зрозумілість встановлення плагінів: клац на кнопочку і він вже в мозіллі. А покажіть і розкажіть детально як встановити той самий adblock+ на оперу wink.gifYuraul, то ще далеко не "дєбрі". Нема елементарного - "нова вкладка" smile.gif Та й багато ще чого нема (встанови плагін на мозіллу чи хром і побачиш сам)

От за що реально можна поважати оперу і її розробників (принаймні в порівнні з хромом), то це за opera:config (аналог about:config в мозіллі) ok.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема елементарного - "нова вкладка"

Як нема? Є! Що ви все видумуєте? Оперу в очі бачили хоч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нову вкладку можна відкрити кількома способами. Наприклад:

1. Файл -> Створити вкладку.

2. За допомогою комбінації "гарячих клавіш".

3. Жест мишкою - затиснути праву клавішу миші і посунути вниз.

4. Натиснути відповідну кнопку на панелі інструментів.

Також є така досить хороша штука, як конфіденційні вкладки. Використовую для роботи з платіжними системами.

Ще мені дуже подобається Opera Link. Синхронізуються закладки на роботі, вдома, під різними ОС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Жест мишкою - затиснути праву клавішу миші і посунути вниз

о! Чудово! Дякую smile-zachot.gif Бо шукав-шукав і так і не знайшов - виявляється в опері "Open link in new page | New page" чомусь означає "new tab" biggrin.gif

пс: ще б якось так зробити щоб рух мишею залишав слід на екрані... Може хтось ще підскаже як це зробити? blush.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk, я для кого там, млін, лінк на мануал постив?

Опоненти, ви смішні.) Жаль, що вам так мозолить очі опера. Я користуюсь нею і при цьому вважаю мозілу класним браузером, просто звик уже до опери, мене у ній все влаштовує. А нащо ви фігню пишете, демонструючи своє дилетанство, я не розумію.

От за що реально можна поважати оперу і її розробників (принаймні в порівнні з хромом), то це за opera:config (аналог about:config в мозіллі)

Опера створена в 1994 році, мозіла - у 2004. Тому, думаю, це в файрфоксі аналог.)

А сліди в опері не робляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що люди тему не читають. Вибирають окремі фрагемнти, аби до чогось докулупатися. Вчепилися за adblock+... Скільки можна стверджувати, що в Opera нема блокувальника реклами? Є штатні засоби, є можливість розширити. SunSeth ще на другій сторінці теми про це писав, а ви все далі за своє. Не надоїло ще?

Тоді для чого ви тут якусь брехню про firefox пишете, що нібито він без додатків нічого не може? Виявляється, що і opera без додатків ні на що не здатна і точно так само, як і firefox потрібні додатки, так само і user JS потрібні opera. До того ж більшість цих JS просто "вкрадена" в firefox, як, наприклад, adblock+, flash downloader, no-script та інші.

Також є така досить хороша штука, як конфіденційні вкладки

Це вже у всіх браузерах є

А якщо порівняти, в Україні, Росії, на борді? Нах нам та світова статистика, ти в омериці живеш? Скільки Гугл (і не тільки) піарив лисицю? А скільки він бореться проти Опери?

Вперше чую про те, що хтось там з opera бореться, а статистика, про те чим користуються в Москві мене не цікавить. Є загальносвітова, на яку треба спиратись. Наприклад, корпорація IBM переходить на firefox. Оце більш значуща подія, ніж board.lutsk.ua перейшов на opera

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, ти ще не задовбався подавати недостовірну інформацію, перекручувати факти?

Тоді для чого ви тут якусь брехню про firefox пишете, що нібито він без додатків нічого не може?

Хто таке сказав? Дещо він може без додатків, наприклад, просто переглядати сторінки, як це не дивно для браузера :-). Хочеш додатковий функціонал - став додатки. В порівнянні з Opera "з коробки" Firefox має значно менше можливостей. Ти вже стільки разів повторив, що в Opera нема того, нема того, а потім виявляється, що всі ці можливості є. І ще одне. Як може бути вкрадене те, що в Opera появилося раніше, ніж в Firefox? Наприклад, mouse gestures. Коли вони появилися в Opera і коли в Mozilla? Причому в Opera вони є відразу, а тобі доводиться ставити плагін.

Для довідки. Жести мишкою в Opera з'явилися починаючи з версії 5.10, яка була випущена в квітні 2010 року. Реліз Mozilla Firefox 1.0 відбувся в 9 листопада 2004 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукав-шукав і так і не знайшов - виявляється в опері "Open link in new page | New page" чомусь означає "new tab"

Долго смеялся, честно :D

"Новая вкладка" означает "Новая вкладка". ГЫ.

Вперше чую про те, що хтось там з opera бореться

А ты зайди Оперой на Пикассу, например, или на Ю-тьюб (не помню) - "ваш браузер поддерживается не полностью, но можно попробовать" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПриватБанк також з Opera не дружить:

Увага! Підтримка Вашого браузера Приват24 не гарантується.

Хоча все працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жести мишкою в Opera з'явилися починаючи з версії 5.10, яка була випущена в квітні 2010 року.

Ти з роком помилився ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...