Перейти до змісту

Mozilla / Opera / IE


trionix

Я користуюсь  

200 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

100 % підтримую ! плагіни додають такий функціонал, що в опері половини точно може не бути.

але кожному своє :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

НА компі стоїть Мозілла, Опера, ІЕ, Хром... користуюсь хромом - простий інтерфейс і все під рукою, до того ж дуже швидкий :) мозілою користуюсь, коли хром заглючить, а без ІЕ ніяк: вилика кількість сайтів нормально може відобразитись лише через нього... а оперою не користуюсь, бо нею користується сестра і +мені не подобається інтерфейс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а без ІЕ ніяк: вилика кількість сайтів нормально може відобразитись лише через нього...

додаток до firefox - IE Tab

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плагіни додають такий функціонал, що в опері половини точно може не бути.

"А теперь, уважаемые господа, пристегните ремни, и со всей этой фигней мы попытаемся взлететь" © анекдот

Щось, типу, такого:

firefox.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не Мозіла - бо дірявий

Ти хоч би сам спочатку по тих посиланнях би пройшовся, що ти даєш, а тільки потім би з себе "експерта" тут робив. 

А що ходити, є офіційна статистика, гугли, мені грошей за навчання таких

Возраст:

Неизвестен

День рождения:

Неизвестен

тут не платять.  Сам претендуєш на роль експерта? Давай, роби сайт з троянами, я на нього заходжу оперою без антивіруса, а потім я роблю, і ти на нього мозілкою ;) 

А холіварить я взагаліто не збираюсь, просто кожному - своє. Потрібні будуть спец ф-ції якісь - поставлю Firefox, а просто посерфить - вистачає того, чого маю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм...

Для інтернет-серфінгу, на даний момент, безперечно Google Chrome - мінімум затрат - максимум результату (мається на увазі розмір програми, швидкість її завантаження - швидкість завантаження сторінок). Всі інші браузери "курят в сторонке" ткскть.

Для розробки - тільки Firefox з необхідними для цього плагінами.

P.S. "На презентации Microsoft Internet Explorer 9 парализованый мальчик встал и вышел."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ходити, є офіційна статистика

Це від opera офіційна статистика? Від Мікрософта є така сама "статистика", де самим безпечним визнаний IE.

Давай, роби сайт з троянами, я на нього заходжу оперою без антивіруса, а потім я роблю, і ти на нього мозілкою

І буде такий самий результат. Ніяких спеціальних механізмів захисту твоя opera немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора бы голосовалку обновить, думаю найдутся люди, которые свои голоса отдадут за Google Chrome.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для інтернет-серфінгу, на даний момент, безперечно Google Chrome - мінімум затрат - максимум результату (мається на увазі розмір програми, швидкість її завантаження - швидкість завантаження сторінок). Всі інші браузери "курят в сторонке" ткскть.

Хто тебе так надурив? Дев версії Хромого відстають майже по всьому релізу Опери. Навіть, картопля вариться швидше :D

100 % підтримую ! плагіни додають такий функціонал, що в опері половини точно може не бути.

ну-ка знайди мені аналоги Opera Unite та Opera Turbo для Мозілли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, може знаєш альтернативу AdBlock+ (додатка Мозілли) для Опери? Чи для Хрому?

пс: щоб можна було в два кліка заблокувати картинку чи банер (так як на доданих зображеннях)

post-6285-1280435742,45_thumb.png

post-6285-1280435743,4_thumb.png

post-6285-1280435742,45_thumb.png

post-6285-1280435743,4_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, може знаєш альтернативу AdBlock+ (додатка Мозілли) для Опери? Чи для Хрому?

Ти ніпавєріш:

board.lutsk.ua-1280436418-U3410.jpg

Можу заблокувати будь-який елемент у твоєму повідомленні. Є аналог для Хрома того ж автора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не віджет (от у вас звички мозілловців все плагінити) це UserJS. Це сторінка автора, там ще багато є корисного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перепробував IE, Mozilla, Chrome, Safari ще кілька маловідомих....

результат - Opera і тільки Opera

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну-ка знайди мені аналоги Opera Unite та Opera Turbo для Мозілли.

Кому ці можливості зараз потрібні? А opera є і торент і поштовий клієнт, якими ніхто не користується, а елементарних додатків, типу adblock, no-flash, синхронізації і сортування закладок, офлайн браузера, інструментів розробника нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо мені, як простому користувачу, інструменти розробника? А от Opera Unite - штука доволі корисна. Я її використовую для синхронізації закладок. Зручно мати ті самі закладки на кількох комп'ютерах, під різними ОС.

Деякі інсрументи розробника в Opera також включено. Переглянути код сторінки, фрейму, здійснити перевірку на відповідність W3C, Opera Dragonfly (випадково включив разок - шукав як вимкнути :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо мені, як простому користувачу, інструменти розробника?

Не треба тут мої слова перекручувати. В opera багато чого нема з того, що є в firefox. Поки там не буде єдиного механізму роботи з додатками, як в firefox чи chrome ніхто масово opera використовувати не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В opera багато чого нема з того, що є в firefox. Поки там не буде єдиного механізму роботи з додатками, як в firefox чи chrome ніхто масово opera використовувати не буде

мені здається більше 90% всіх юзерів взагалі не користуються додатками і більшість функцій браузера є аби просто бути... от я користуюсь хромом і використовую тільки AdBlock, ще кнопку для перевірки наявності листів на пошті та кнопку завантаження... мені головне, щоб браузер коректно відображав сторінки і швидко їх завантажував,був простим, і навіщо від нього більше??? навіщо встроєні торент, фтп, завантажувальні, поштові клієнти і так далі...

зручніше користуватись окремими програмами: вони надійніші, зручніші і більш функціональні...

і в голосовалку добре було б добавити Chrome

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому ці можливості зараз потрібні? А opera є і торент і поштовий клієнт, якими ніхто не користується, а елементарних додатків, типу adblock, no-flash, синхронізації і сортування закладок, офлайн браузера, інструментів розробника нема

А все ясно, ти Оперу в очі не бачив. ВСЕ тобою перераховане тобою в моїй Опері є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається пора оновити голосувалку.

По сабжу: я користуюся Хромом з додатками. До того користувався файрфоксом, допоки він не став занадто важким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо мені, як простому користувачу, інструменти розробника?

Не треба тут мої слова перекручувати.

Я й не перекручую. Ти висловив свою позицію, я - свою. Кожен обирає те, що йому більше підхоидть. І це добре, що є з чого обирати.

Мій вибір схиляється на користь Opera. Для мене саме цей браузер найбільш зручний в повсякденному використанні. Для деяких речей доводиться використовувати IE чи Chrome в залежності від ситуації. Пробував користуватися Mozilla - не пішло. Можливо його й можна підлаштувати під мої потреби, але не бачу сенсу витрачати час на те, що можна отримати відразу.

Вже колись писав, що мені не дуже подобається те, яким шляхом зараз розвивається Opera, але всерівно на даний час нічого кращого для себе я не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо мені, як простому користувачу, інструменти розробника?

Не треба тут мої слова перекручувати. В opera багато чого нема з того, що є в firefox. Поки там не буде єдиного механізму роботи з додатками, як в firefox чи chrome ніхто масово opera використовувати не буде

2 case0lc, можливо це для вас буде шокуючою новиною, але оперу ВЖЕ масово використовують як браузер! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВСЕ тобою перераховане тобою в моїй Опері є

Можна порівняти addons.mozilla.org/uk/firefox/ і opera.com/widgets/ і зробити висновки. На сайті opera навіть української мови нема. Про що далі тут говорити?

До того користувався файрфоксом, допоки він не став занадто важким

Це спірне питання chrome швидший, але він і більше пам'яті "з’їдає".

До того 7 років користувався opera, але інтернет останнім часом став дужу "важким" і opera 9 з багатьма вкладками просто "вмирала". Тоді вирішив перейти на нормально працюючий firefox і користуюсь до цього часу.

Для деяких речей доводиться використовувати IE чи Chrome в залежності від ситуації

Це і доводить, що на деяких сайтах opera просто не працює, то може краще перейти зразу на нормальний браузер?

Можливо його й можна підлаштувати під мої потреби, але не бачу сенсу витрачати час на те, що можна отримати відразу

Це знов почалась маніпуляція фактами. Розкажи, як мені відразу на opera поставити adblock. На addons.mozilla.org/uk/firefox він серед перших рекомендованих. Нічого подібного в opera нема.

оперу ВЖЕ масово використовують як браузер

Де? На board.lutsk.ua? Тут багато що "масово використовують". Можна на цій гілці форума знайти, наприклад, голосування по версіям Windows, де виграє Windows7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 case0lc, звідки така ненависть до опера. вам що ця компанія життя зіпсувала?

так я розумію, ви користуєтесь мозілаю, цей браузер вам більше по душі. Але звідки стільки жовчі!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...