Перейти до змісту

Байкеры и собачки.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Я б теж був би радий копнути ту собачку, яка мене цапнула, якби я її бачив.

це те саме, що ловити голубів і какати їм на голову ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

думаю принимать меры в ответ на агрессию это вполне очевидно и не стоит обсуждения.

вопрос в том, что если меры принимать не в ответ, а превентивно, то количество этой самой агрессии

в жизни конкретного индивидуума будет значительно зашкаливать.

жизнь такая конечно весьма интересна и не скучна, однако заканчивается довольно быстро.

выбирать собственно каждому индивидуально. :)

p.S. Убежден что такая постановка вопроса многим будет ближе

чем какой то там гуманизм и идея о братьях наших меньших :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мнооого лет провожу эксперемент. Каждый раз, когда бежит за мной собака, я останавливаюсь и заговариваю с ней. Зачем я это делаю? Уже не знаю. Себе я уже давно доказала, что собака кусает злых и глупых. Но тем не менее, останавливаюсь каждый раз и общаюсь с ними, когда не тороплюсь, или, когда еду в группе. Тогда я просто протягиваю им руку, или кричу что-нибудь на ходу дружественное. Можете считать меня шизанутой, но меня не кусают.

В тот же вечер, когда Игрек геройски душил шавку, меня по пути через села и сады облаило несколько стай в темноте. Когда я встала при очередной "атаке", ближайшая ко мне шавка бросилась на меня и стала лизать. Мы пообщались немного, я поехала дальше, она продолжала бежать за мной и так же грозно лаять.

Кто боится так эксперементировать, не делайте этого, ваш страх все испортит.

Не скажу, что меня не кусали ни разу. Было дело. Наверное встретилась шавочка обиженная когда-то отважным велосипедистом, который не побоялся дать жестокий отпор шестикилограмовому опасному мохнатому существу.

Я не говорю сейчас про большие своры. Это отдельная тема и в городе редкость.

Собачки бегают за велосипедистами по разным причинам и с разными намерениями. Но все они понятны и перечислить их не сложно. Что не скажешь про двуногих, сообщения про жестокость которых в СМИ, уже не так нас впечатляют, как раздутые, зачастую, сенсационные случаи нападений собак на людей. Даже эти случаи всегда можно объяснить, если добраться до сути происшедшего, а не судить только из предвзятых коментариев.

Скажу еще и о детях. Своих растила среди собак, хоть своей и не было. На прогулках специально вела детей не в песочницу а к собачникам, или просто к дворнягам - к адекватным собакам. Чтобы дети не знали страха к собакам, а потому, в будущем, имели бы меньше проблем. Не пугать надо собаками, а просвещать, учить, как вести себя с ними, когда можно подойти, когда опасно.

По поводу говна скажу, и собачники не дадут соврать, человечьего говна в скверах парках и на газонах по-больше будет. Собака не срет где попало, ищет тчательно место, если конечно дебил-хозяин не вынудить насрать ее прямо в лифте. А вот людишки себе позволяют накласть в самых неожиданных местах. Ты ж, Игрек, небось и не разбираешься, где чье гоффно? А собачник те сходу объяснит, где собака посрала :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все правильно.

АЛЕ...

Зупинятися і говорити з собакою в мене нема ні бажання, ні часу... В мене є 1 бажання комфортно доїхати зранку на роботу......

Але цього мені не дозволяла робити собака, яка лежала біля відкритої хвіртки і ганялась за коженим хто їхав на велі. Інколи її там не було і все було ок.... Коли я проходив там жеж пішки з дитиною і дружиною.. чи сам без вела все вона не регувала. І якби дитина мала бажання я б їй дозволив до неї підійти. Говориться ЛИШЕ про задрочування в момент коли я був на велі. Так от... в один прекрасний момент я їхав, вона кинулась наперевіс.. я повернув кермо в її сторону і просто переїхав її. Це нен було ні в неї в дворі, ні на тротуарі.. це було на проїжджій частині. Їй рівним рахунком нічого не сталося, вона кувиркнулася і дьору двір.

Коли я їхав ввечері з роботи додому ця собачка... побачивши мене..... зірвалась і з піджатим хвостом чухнула до себе в двір. Потім вона не ганяла за мною, спочатку вставала і бурчала, потім відходила з місця коли я підїжджав.. Одного разу я їхав а вона бігла за велосипедистом і гавкала.. побачивши мене.... моментально кинула це діло і спробувала пеерключитись на мене, але... достатньо було просто повернути кермо в її бік, я собачку вітром здуло в напрямку хвіртки.

Ще на шляху .. буквально за 20-30 метрів від цієї собаки, живе 3 її побратима чуть більшого розміру... але там тротуар... і женуться вони за велосипедом часом навіть через зупинку маршрутки......... Так от. Був момент, що світлофор включився зеленим для машин, а я спішив... і поїхав тротуаром... Ц 3 псіни.. тільки мене побачили зразу з а своє.... я не збавляючи швидкості... на них.. одну переїхав інші... на тапки.... Довго вони за мною не бігали, почали мля знову.. треба ще раз зарулити.

Третя зграйка в кількості 3 собачок бігає за двірником який прибирає біля готелю Світязь... і так само ганяються за велосипедистами. За мною не ганяються вже....... ;)

Вдома собака, вихована.. на скільки це допустимо для кавказа..... Є кіт якого я регульрно відбиваю у неї з зубів. Дитина любить собак. Адекватне ставлення. З психікою все ок. Стріляти і давити на випередження собаку, яка не реагує на мене коли я їду...... рахую дебілізмом. Свою не спускаю з повідка коли вигулюю бо не впевнений, що встигну побачити собаку чи людину раніше за неї... Відпускаю тільки на лугу.. подалі від людей. Зупитнятись і говорити з собаками не буду, але не осуджую такі вчинки. Якщо буде гаввкати і гнатьися за мною собака наступного разу переїду так само, без злості, без знущання, без насолоди за вчинок. Просто переїду щоб не зайо..вала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наверное встретилась шавочка обиженная когда-то отважным велосипедистом, который не побоялся дать жестокий отпор шестикилограмовому опасному мохнатому существу.

це вже наклеп ;) собака по природі інстинктивно біжить і намагається вхопити "здобич", просто в одних цей інстинкт придушений, а в інших гіперболізовано розвинутий.

Стріляти і давити на випередження собаку, яка не реагує на мене коли я їду...... рахую дебілізмом. Свою не спускаю з повідка коли вигулюю бо не впевнений, що встигну побачити собаку чи людину раніше за неї... Відпускаю тільки на лугу.. подалі від людей. Зупитнятись і говорити з собаками не буду, але не осуджую такі вчинки. Якщо буде гаввкати і гнатьися за мною собака наступного разу переїду так само, без злості, без знущання, без насолоди за вчинок. Просто переїду щоб не зайо..вала.

ІМНО, адекватне ставлення і підсумок теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стріляти і давити на випередження собаку, яка не реагує на мене коли я їду...... рахую дебілізмом. Свою не спускаю з повідка коли вигулюю бо не впевнений, що встигну побачити собаку чи людину раніше за неї... Відпускаю тільки на лугу.. подалі від людей. Зупитнятись і говорити з собаками не буду, але не осуджую такі вчинки. Якщо буде гаввкати і гнатьися за мною собака наступного разу переїду так само, без злості, без знущання, без насолоди за вчинок. Просто переїду щоб не зайо..вала.

ІМНО, адекватне ставлення і підсумок теми.

Підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в тему, але.

Сьогодні вночі прокинувся від шаленого гавкоту за вікном. Крім того, чулося котяче нявчання. Потім було чути, як тварі несуться по асфальту, собачий рик, відчайдушні котячі визги... за лічені секунди, поки я дійшов до вікна - пси загризли кота. Одна собака - в темноті не видно, але контурами схожа на вівчарку, інша - якась шавка нижче колін. Тушка сірої кішки породи "Васька" лежала в маленькій калюжці крові. :(

Я не дуже люблю котів, значно більше - собак (в мене жили пси, і вони сприймали погоню за котом, як розвагу; ніколи не гризли, не кусали котів, навіть коли заганяли в кут - просто гавкали. А коли дома завелася кішка - песик з нею подружився, і дуже мирно співіснували). І тим не менше, шумні розборки між бродячими тваринами вночі під вікнами мене напрягають.

За кордоном кожна собачка чи кіт виводяться на повідку. Інші люди зупиняються, і милуються твариною, бо це - рідкість. Бродячих собак чи котів - не видно.

ІМХО, треба радикально ставити питання про утримання домашніх тварин, зокрема - котів і собак. Паралельно - вести роботу по стерилізації бродячих тварин. На власників тварин, які виганяють/випускають своїх тварин - вішати істотні штрафи (5-10 тис. грн.). Прослідкувати це можна запросто:

1. Ввезти обов'язкову форму намертво зафіксованого нашийника собакам і котам;

2. Нашийники будуть видавати тільки ветеринарні лікарні, і на кожному з них буде нанесено код лікарні;

3. При видачі нашийника будуть робитися фотографії тварини, братися аналіз якоїсь тканини, яка є унікальною для кожної тварі, і заносити це все діло в базу.

4. Якщо знайшли бродячу тварину - по нашийнику, чи по аналізу здійснюється пошук в базі, виходити на власника, і нещадно штрафувати.

ЗІ. Вдогонку.

Після тих псячо-котячих розборок в мене під вікнами, за хвилин п'ять, чув наступні, десь трохи на віддалі. Але так само - собачий гавкіт і котячі визги :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Себе я уже давно доказала, что собака кусает злых и глупых.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що ви тих собак вцепились, давайте дійсно краще про котів :D дуже я вже їх тєрпєть нєнавіжу :)

перебіг раз мені дорогу чорне котяро - і що б ви думали- через 20 м зловив отакенного шурупа в задню покриху :angry2: скажете совпадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в тему, але.

Сьогодні вночі прокинувся від шаленого гавкоту за вікном. Крім того, чулося котяче нявчання. Потім було чути, як тварі несуться по асфальту, собачий рик, відчайдушні котячі визги... за лічені секунди, поки я дійшов до вікна - пси загризли кота. Одна собака - в темноті не видно, але контурами схожа на вівчарку, інша - якась шавка нижче колін. Тушка сірої кішки породи "Васька" лежала в маленькій калюжці крові. :(

Я не дуже люблю котів, значно більше - собак (в мене жили пси, і вони сприймали погоню за котом, як розвагу; ніколи не гризли, не кусали котів, навіть коли заганяли в кут - просто гавкали. А коли дома завелася кішка - песик з нею подружився, і дуже мирно співіснували). І тим не менше, шумні розборки між бродячими тваринами вночі під вікнами мене напрягають.

За кордоном кожна собачка чи кіт виводяться на повідку. Інші люди зупиняються, і милуються твариною, бо це - рідкість. Бродячих собак чи котів - не видно.

ІМХО, треба радикально ставити питання про утримання домашніх тварин, зокрема - котів і собак. Паралельно - вести роботу по стерилізації бродячих тварин. На власників тварин, які виганяють/випускають своїх тварин - вішати істотні штрафи (5-10 тис. грн.). Прослідкувати це можна запросто:

1. Ввезти обов'язкову форму намертво зафіксованого нашийника собакам і котам;

2. Нашийники будуть видавати тільки ветеринарні лікарні, і на кожному з них буде нанесено код лікарні;

3. При видачі нашийника будуть робитися фотографії тварини, братися аналіз якоїсь тканини, яка є унікальною для кожної тварі, і заносити це все діло в базу.

4. Якщо знайшли бродячу тварину - по нашийнику, чи по аналізу здійснюється пошук в базі, виходити на власника, і нещадно штрафувати.

ЗІ. Вдогонку.

Після тих псячо-котячих розборок в мене під вікнами, за хвилин п'ять, чув наступні, десь трохи на віддалі. Але так само - собачий гавкіт і котячі визги :(

Підтримую, підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!! До мене у гості приїхав знайомий з Києва. Так от він був дуже здивований тим. що побачив, а саме зграю псів у старому місті біля Любарта. У Києві вже давно їх пустили на фарш - жартував він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно натрапив на таку ситуацію...

їхав неспіша... несподівано вилітає невідомо звідки собака і хапає мене за ногу. джинси не прокусила, так що без наслідків (невеликий синяк не рахується). Так як собака була доволі велика, і я був не готовий до такого розвитку подій то просто тікати не було можливості.

я зупинився і зліз з велосипеда. собака розвернулася, і неквапом почала чимчикувати геть. Я тільки на велосипеда виліз і рушив - вона розвертається і з лютим поглядом в очах знову намагається вхопити за ногу. знову зупиняюся - знову втрачає до мене інтерес...

я провів велосипеда в руках кільканадцять метрів, щоб зникнути з поля зору тієї собаки. і поїхав далі...

питання: звідки така агресія саме до велосипедиста що їде? часом не од того що хтось її з велосипедистів переїхав чи одлупцював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А песикі мають бути в дворі за парканом, як у Сашка. В інакшому їх треба просто переїждяти і копать ногами по многім місцям якщо вони намагаються цапнути. Але ж не всі собачки зриваються на вел, навчані :). І навіть розмовляю з ними, гавкаю і ричу. В самого вівчарка - мову вивчив :D псячу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне не натрапте панове-переїжальщики і копальщики на собачку тонкого ценітєля колошматити двоногих :) бо деякі в своїй люті не знають спокою, аж до смаку розідраного памперсу з шматом дупи в зубах... якщо ви геть не ідіот, то зможете прочитати це у її погляді і очах, а також те що вона буде дивитись на вас без каплі страху, з високо піднятою головою, це вже повинно попередити - таких краще об'їжджати. те саме стосується вагітних сук, або ж таких що годують. будуть захищати себе (і потомство) до останнього

ps Единственным, совершенно бескорыстным другом человека в этом корыстном мире, другом, который никогда не покинет его, который никогда не бывает неблагодарным и не предаст его, является собака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА ДА ДА.

Я б при зусрічі з великою собакою, або вкручував, шо піпєц...або б гальмував і захищався б велом.

Дресировані на затримання собаки зазвичай не шляються і не ганяють за велосипедистами.

Треба провести експеримент. Хто хоче прийняти участь...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Себе я уже давно доказала, что собака кусает злых и глупых.

Спасибо.

Не в обиду, конечно, но ведь страх с людьми творит чудеса. Смирные и мудрые становятся глупыми и агрессивными. Не замечали?

А, вообще-то, так как я собак, всеравно, люблю больше, чем людей, то меня не очень волнует, что я кого-то ненароком обидела. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА ДА ДА.

Я б при зусрічі з великою собакою, або вкручував, шо піпєц...або б гальмував і захищався б велом.

Дресировані на затримання собаки зазвичай не шляються і не ганяють за велосипедистами.

ни то ни другое тебе не поможет при наученной на задержание собаке. как бы ты не держал вел, когда в тебя летит целенаправленно 50 кг. боевого мяса, вел защитит только от первого прыжка.

Был бы Марс лет на 8 младше, можно было бы поставить эксперимент. тока снарягу фигуранту надо находить вплоть до поножей и наручей, бо ватники не спасали.

Вообще если животное неадекватное для велосипедиста, как Саня и делал - переехал и всего делов. заставить ее бояться если не всех на велосипеде, то хотя бы тебя.

Мы живем слишком мало на земле чтобы каждый раз разговаривать со всеми дурноватыми собаками по 5 минут, когда есть кому сказать и кто поймет и оценит это. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова не про натаскану собаку.. а про велику.. яка женеться за тобою коли ти їдеш на велі.

Натаскані на затримання собаки, це собаки з залізобетонною психікою.. вони за велосипедистами не ганяються і хазяї їхні..... ставляться до них, як до зарядженої зброї... Крепкий ланцюг, вольєр, або висока і крепка огорожа з закритими на замок воротами і хвірткми. Випадки звичайно є... але вони одиничні.... і зазвичай на "чужій" для собаки території вони спокійні.

Гоняться за велосипедистами в основному шавки і "цепні" собаки.... які сцикливі до такої степені.. що навіть кусають від страху.....

І зазвичай при зупинці ці собаки дають на тапки так.. шо піндєц.... просто не завжди є можливість це зробити.

Не спорю.. атака навченої собаки закінчиться плачевно, але .. при умові, що велосипедист не буде активно оборонятися. Думаю хороший удар по морді заднім колесом чи рамою... та.. ... чим попаде... особливо не на "ввіреній" їй території... (випадково вискочила) на вулицю... заставить її відступити... принаймі на кілька секунд.. а за ці паро секунд, Можна обмотати рук курткою, дістати глагол з сідушкою з рами..... головне не сцать і дати реальний відпір... відбитися і відійти подалі від території яку вона вважає своєю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. відбитися і відійти подалі від території яку вона вважає своєю....

собачка дає час на визначення її території..?

думаю краще звалювати від неї чим швидше тим краще. і не огризатись ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шесть часов вечера. Кравчука. Ежедневный моцион.

Приезжайте в это время проверить агрессивность такой вот стайки (было восемь штук), чтобы посмотреть, как она будет реагировать на велосипедиста...

post-419-1247065874.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шесть часов вечера. Кравчука. Ежедневный моцион.

Приезжайте в это время проверить агрессивность такой вот стайки (было восемь штук), чтобы посмотреть, как она будет реагировать на велосипедиста...

Ехала там час назад. И каждый день езжу. ;)

Это "каратовские" собачки. они, в основном, лают на чужих собак за свою территорию. Их тут неплохо кормят.

А у нас как делается? Один водила начудил - все водилы мудаки. Один велосипедист напартачил - все велосипедисты пи-ры. Пешеходы - так те полные дебилы. Все.

Людям свойственно обобщать.

Собаки тоже очень разные, но, повторюсь, их поведение всегда можно объяснить, если только это нужно. А если цель - возбудить истерию и доказать свою только правоту, то тут никто не будет докапываться до сути.

Когда собаки собираются в такие ростущие стаи, меня это тоже очень тревожит. Но больше из-за растущей озлобленности на них пропорционально росту стаи. Злоба и жестокость меня волнует и пугает. Я за то, чтоб не было бродячих собак. Вопрос в методах решения проблемы. А она-таки растет. Судя по репликам и постам, доброжелательности не прибавляется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девять вечера. Там же. Стая уже из двенадцати собак. Некоторые мордами похожи на всяких -булей, некоторые - просто шавки. Тупо патрулируют участок возле "Карата". Кидаются под каждую машину, на каждого велосипедиста. Только что кинулись на семью с малым ребёнком (года полтора) и если бы не очередная отвлёкшая их машина - не знаю... Ребёнок отошёл от родителей метра на три и радостно топал по асфальту. Инстинкт? Маленькое, бежит далеко от стаи - накинуться и проучить?

Я не вижу метода решения проблемы. Как вариант - принять жёсткие законы, после этого очистить город от всех (по возможности) бесхозных собак и тогда уже следить за тем, чтобы их поголовье не увеличивать (вовремя штрафуя и искореняя).

Все мы лояльны, пока дело не коснётся лично нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І зробити дірку в голові тим (охоронцям автостоянок, двірникам і тд і тп) які прикормлюють бездомних песиків.

Автостоянка біля самольота. Охоронці викормлюють цілий виводок.

На питання шо будуть з ними робити. "А шо з ними робити, виростуть і розбіжаться, хіба то перший раз :)"

Ну не іоп його мат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити для початку все, як має бути по закону.

Викликати ментів, написати в СЕС... поскаржитись одним словом.. Особливо як будуть говорити, що то їхні собаки....

Якщо не допоможе.. потравити їх н*х. і піндєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де труткі купити ? Я люблю тварин, особливо песиків бездомних і власників їх напризаоля кинувших, і це тоїх хворих зеленомирних захищаючи тварин ... цебто їм рідніші тварі блохасті ніж люди :angry:

Де труткі купити ? от дуже конче потребую, не для себе :), для тваринок злих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...