Перейти до змісту

Байкеры и собачки.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

О да, тут багато велосипедистів :) з тупими порадами не чіпати друзів наших меньших.

Ню в мене є псіна і чо ? І чо що по вулиці собачки вже не гавкотять на мене і інші мирно проїзджаючі велосипеди, отримали по зубам, хвостам :). Але ці собачки регулярно збігаються поласувати до смітника, де завзято якась скотина підкармлює. Чим інколи я користуюсь :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо тільки "резину"? ще можна газ брати, шокер, берданку, ну хоть пачку динаміту возіть накрайняк :D

kostya +1, собака що атакує ні разу не гавкає. відстань до жертви скорочується спочатку в паралель, бажано за прикриттям дерев, трави. голова опущена, вуха також притиснуті назад голови. коли вже зовсім близько відстань долається в 3-4 потужних ривка, в останній момент перед стрибком собака видає рик (не гав-тяв і т.п.), саме рик, глубокий гортанний звук, від якого холодить спину в 4/5 людей (це на рівні інстинктів, нічого не вдієте, хоть ви рахуйте себе мегакрутим) та робить з жертви налякане дезорієнтоване створіння з очима по 50 коп. стрибок варіюється на висоті 0,5-2 м висоти, ноги атакуються в останню чергу, пріоритетні точки вище - найчастіше це руки.

тому зазвичай таку картину

1217244052_018big.jpg

жертва бачить за 1,5-3 с до нападу, думаю в такі моменти забувається все на світі, і про "резину" і про "зара я його переїду", мозок виключається, ваші подальші дії суто на інстинктах.

найкраще миттєво зіскакувати з велосипеда та спробувати поставити його між собою та псом, багатьох собак це затримує на необхідні вам секунди щоб прийняти міри для захисту. рекомендовано також голосно, щосили закричати (тільки не завіщати :) ), багатьох собак це відлякує...

а найкращий захист це їздити з своїм собакою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні...

Гавкають і гоняться за велосипедистами дворняги !!! Нічого спільного з породистими вони не мають.. і атакують в основному зграєю...

1 собачка 1 раз переїхана велоом втає і на всіх парах шпілить подалі....в повному здравіі так би мовити.. крім шоку нучого з нею не стається.

Породисті собаки яки можуть нанести конкретну шкоду з можливими серйозними наслідками... в основному це вівчарки, піти, стафи , ротвіки, кавкази, азіати, добери... слава Богу без повідка не так часто зустрінеш.

А шавки.. це просто задрочка.. звичайно, якщо в зграї то певною мірою й небезпечна... але розбігаються, як тільки зупиняєшся робиш вигляд що щось підіймаєш з землі. і замахуєшся.. поки гавкають здалеку є шанс змитися ....

Кавказ.. жеж швидше за все взагалі не прореагує... хіба на своїй тереиторії.. Моя лапочка дорочка наприклад всіх лісапедистів любить... головне щоб був на велі коли заїжджаєш до мене в двір. КМД підтвердить..

Заїжджав.. Допра хвостиком до нього.. аж поскулювала.. прийшов пішки.... РРРРРРРРРРРРРРРРР...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тема переходить у "Байкери, собачки і гівно" :)

Це точно, побачивши таку псіну, шо нападає - можна і обісратись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык это уж масовая истерия, господа.

як же ж вам ще пояснити, що вони того й кидаються, бо якись вася їх дразнить, пролітаючи, давить, бье ногою по щелепі. вони потім записують всіх схожих створінь собі в кровні вороги і намагаються поквитатись з тими, хто веде себе більш беззахистно, скоріш за все це буде дідок або бабуся на "україні".

переїхати "шавку" було більш ніж безглуздо, бо максимум що вона зможе, це подряпати ногу, а з "бешенством" собаку зразу видно, та й довго вони не живуть. Лікуйте нерви.

Що стосуеться зграй, то це питання таки потрібно вирішувати на більш організованому рівні, бо скоріше за все "гумою", нічого не встигнеш зробити проти організованої атаки. тут тільки треба відгородитись велосипедом, зайняти очікувальну позицію і надіятись на краще.

а в селах собакине кидаются бо вони тупо звикли до такого явища як велосипед, і до цього й нам треба прагнути в нашому місті

З.І. до речі в мене така шавочка теж висла на нозі, от чогось тільки стріляти ні в кого мені не хтілось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тупо прискорююсь.

Якщо валить напереріз роблю віраж в її сторону і газую далі.

Не дуже хочеться отримувати уколи в живіт, якщо така собачка повисне на нозі.

Не стріляти звичайно... це голосно сказано....

Просто хазяї далба....би собаки не винні. Але захищатися то нам.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю одного пострілу у воздух буде достатньо для більшості випадків. Звук там хороший виходить, тому можна самому не намагатися перекричати собаку аби показати хто тут главний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ту собачку не йо**ш - їй не дійде. Igrek правильно зробив.

Це про доходчівость теж:

"Хз правда-нет (мог и увлечься мой друг в рассказе) но был типа такой случай:

одна бабка по ходу еб**тая была в пол головы, а может и во всю, короче она брала поварежку и вечером когда спать все ложаться начинала ею со всех сил долбить по батарее. Переставала она этим полезным делом заниматься только когда рука (а может и обе руки)) уставала, а может когда подаваемый ей сигнал принимали инопланетяне с далекой звезды и говорили "спс агант джей, пи*дуй спать". К ней и ментов и психработников отправляли- ни х*я, чё ей сделаешь: старая, немощная, а что всех соседей поза*бла аж до поседения это ниче - свыкнутся. Ну короче один тип (видать который четко под ней жил, короче ему больше всех доставалось) решил исправить положение и уснуть хотябы раз под любимую музыку, или под кинчик какой интересный но не под стук е*анутой бабули кухонной утварью по обогревательным системам) Короче решил он батарею тоже не по назначению использовать: зачистил краску, обмотал проводом и сидит как параноик ждет пока тяжелая поступь мучителя не раздастся над головой. Услышав шаги он воткнул припаяную заранее к проводам вилку в разетку. Короче весь вечерний шум закончился громким вскриком и грохотом туши полоумной на пол. Бабка жива осталась, но теперь к батарее не подходит))) Весь подъезд спит спокойно"

from BOR. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катав я колись в районі приватного сектору КРЗ, помаленьку, не спіша. Так та зараза, тихенько підкралася до мене вкусила за ногу та дьору. Бажання гнатись за нею не було ані найменшого. Було просто больно. Так підступно діють шавки.

А вчора знову ж таки помаленьку прогулювався по Гаразджі, добре, що почув шурхіт листя, зліз з вела та зупинився. Ззаду тихенько, без гавкоту але на повших парах гналась собачечка, суміш дворняги та вівчарки. Притормозила тільки біля мене. Очі злі (мабуть що від того, що я її помітив), тільки після того, як я її помітив та спішився - стала гавкати та стрибати навколо. Не уявляю, що було б, якби я її не помітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допустимо попався вам на шляху гопнік, і допустим, ви йому дали п... (прочухана), і наївно будете думати що таки зламали його, показали хто головний, він одумається і стане "паймальчиком". куя два, він зі своєю "сворою" буде очікувати вас наступного вечора, і ...

інстинкт помсти сильніший за інстинкт самозбереження. навпаки трапляєтья якраз лише високо-розвинених організмів, яких на нашій планеті імовірно нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-де, стріляти, "гуму" возити - її поди дістань на ходу і з собакою під боком. Це все вже на дитячі забавки схоже.

Ніхто не каже про полювання на цуциків, але собака біжить за велосипедистом щоб вкусити і можна довго розповідати, що то вони так граються, а насправді білі і пухнасті - якщо ви дасте їй змогу, вона вас укусить - природа в неї така. Тому відчувши раз укус, я вдруге його відчувати не маю нінайменьшого бажання, тому і відбиваюсь, саме ВІДБИВАЮСЬ від надокучливого і злого створіння, яке нападає на мене.

ЗІ якщо комусь в кайф "відчути собаку на нозі" - це ваше право і відмовляти вас ніхто не збирається, їздіть щасливі і покусані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допустимо попався вам на шляху гопнік, і допустим, ви йому дали п... (прочухана), і наївно будете думати що таки зламали його, показали хто головний, він одумається і стане "паймальчиком". куя два, він зі своєю "сворою" буде очікувати вас наступного вечора, і ...

з такою логікою треба отримувати від гопніка щоразу, як біля нього проїжаєш :smile3: і ще тішити себе думкою, що то він хлопець непоганий, і мама з татом ж його люблять :)

інстинкт помсти сильніший за інстинкт самозбереження. навпаки трапляєтья якраз лише високо-розвинених організмів.

знову ж, якщо по твоїй логіці, то треба потім прийти на те місце і тупо завалити всіх собак в околиці.

Протидія дорівнює дії - стоїш на місці, і я проїхав тихо (всім добре), біжиш і гавкаєш, намагаючтсь вкусити - получи чимось важким куди попаду.

ЗІ хз чого, але я от боюсь собаку яка за мною біжить, гавкає і намагається вкусити за ногу - мож я неправильний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкращий варіант буде зупинитись і пройти декілька метрів

інстинкт помсти сильніший за інстинкт самозбереження. навпаки трапляєтья якраз лише високо-розвинених організмів.

знову ж, якщо по твоїй логіці, то треба потім прийти на те місце і тупо завалити всіх собак в околиці.

ЗІ хз чого, але я от боюсь собаку яка за мною біжить, гавкає і намагається вкусити за ногу - мож я неправильний

моя логіка тут єдино правильна, далячи собаку ти не навчиш її смиренності, тому оабо не дави або вже дави до кінця, тільки так досягнеш своєї мети

ЗІ хз чого, але я от боюсь собаку яка за мною біжить, гавкає і намагається вкусити за ногу - мож я неправильний

страх вами і керуєпри вчиненні даних дій, долай страх і зважено виходь з кожної ситуації, невиключено навіть і застосування сили, але в окремих випадках, нема чого розмахувати ногами на кожну собаку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страх вами і керує при вчиненні даних дій

мною керує інстинкт самозбереження ;)

нема чого розмахувати ногами на кожну собаку

мля собака біжить за мною і намагається вкусити, ІМНО, але в переговори вступати з нею я не бачу ніякого сенсу :smile3: про яку кожну собаку ми говоримо? і ще одне - я десь казав, що я переїхав хоч одного цуцика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предлагаю выдать всем по пистолету для отстрела всех компаний, больше 3 человек.

доказано что человек в толпе очень опасен и может убить. надо убить его первым, что

он не смог причинить никакого вреда.

это только самооборона - ничего больше :)))

еще по ящику лимонок гражданам города - чтобы кидали в машины. они блин с непривычки тоже

ревут громко. да и переехать могут легко. даже примеров масса.

бросай гранату первым. это просто самооборона. :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Мартенз

При чому тут гопота?

Гопнік... це людина, з розрахунком, плануванням помсти.. і все таке..... собака ж тебе буде кусати... тоді, коли тебе буде конкретно бачити... і то собака з врівноваженою психікою може атакувати в лоб людини з наміром її покусати.

Мова ж йде про дворняги.. які часом збираються в зграю... і в основному небезпеки не створюють.... але реально напрягають коли кидаються за мною в слід.. і особливо коли я їду з дитиною.

Переїхавши ж одну чи другу... чи з фляги давши струю.... вібиваєш у них охоту на деякий час.. ТУПО БОЯТЬСЯ.

А більше мені й не треба... головне щоб не нагліли. Да в основному пох шо вони біжать і гавкають, азарт, добавляєш швидкості... АЛЕ !!!

2 Костя

Якби вкусили твою дитину.... як би ти повівся? МММММММММ???? Та ти б їх подушив голими руками мля.. і не треба розказувати про самооборону на випередження..... я тебе зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenzzz правий, якщо вже існує інстинкт самозбереження, то помітивши собаку, яка тихенько женеться за тобою, то краже вже спішитись і пройти пару метрів нозями (це при умові, якщо бачиш, що відірватись від неї не вдасться). Велосипедисту відбиватись тяжко, оскільки потрібно ще й на дорогу дивитись. А от в пішому порядку вел може ще й непоганим знаряддям оборони виявитися. Та й відгородитися ним мона.

Це я про тих собачок, які діють підступно, не попереджаючи про свої дії.

А от шавки. Вони зарання попереджають про себе, мало того, вони просто попереджають про себе і все, максимум, пробіжаться біля ноги та й все (якщо не виявляться під колесами наступного байка або не отримають тухльою по морді). І наступного разу вона буде так само бігти, але на більшій відстані від велосипедиста.

Висновки від отриманого стусана собача може зробити двоякі. Може перестати ганятись за велосипедоистами, а може просто підступно підкрадатися зі спини, і кусати за ноги без лишнього шуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мдяя... Методи захисту Мартенза повна лажа :)

Іменно так мене і тяпнула добряча шавка.

Їду на велосипеді, дорога не дозволяє набрати швидкість, умови не ідеальні.

Бачу ту шавку яка летить на мене і ричить, на той момент у мене не було варіантів. Я зупинився зліз з байка і намагався ним прикритись.

Але шавка скористалась моментом + була роздратована тим що я намагаюсь прикритись байком, доречі я не кричав. Вивернулась і тяпнула мене за ногу. Дуже сильно тяпнула. Порвала штани і до крові з ніхілою гематомою. І зразу ж після цього підступно втікла.

Так що тепер у мене виробився захисний інстинкт.

Я знаю що псяра може тяпнуть тому я стараюсь зробити усе щоб у неї не вийшло в тому числі дати їй по морді чи тупо переїхати, і навіть буду добивати ногами якщо буде можливість і потреба. :0094::0115:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей, стільки думок. Та й ситуації різні бувають. Я б теж був би радий копнути ту собачку, яка мене цапнула, якби я її бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не кажу що треба робити тільки так чи інакше, і що не треба займати собаку. в кожній конкретній ситуції треба діяти так як вважаеш за потрібне, лиш діяти опанувавши страх. мова йшлась не про способи захисту від АТАКУЮЧОЇ собаки (їх насправді трапляється дуже мало), а про такі собі превентивні заходи і спроби якось перевчити їх. я хотів тільки пояснити, що задля профілактики давити собак не потрібно, нікого не хотів повчати що робити, лиш розібратись в доволі незрозумілій ситуації.

що ж до порівняння з гопніками, то аналогія лише в тому, що насиллям їх нічому не навчиш, навпаки він наступного разу покладе в кишеню ножика чи кастетика, мова ж не йшлась ні про який самозахист.

З.І. в цю неділю, як їхали по демидівскій трасі доволі немалою групою, напереріз кинулись дві собаки, при чому одна якось відганяла іншу, бігли мені прямо під колеса, ну я пригальмував трішки, вони побачивши що попали в небезпеку такивтікли на обочину і більш навіть не гавкали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...