Перейти до змісту

Життя як jazz


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Ех, була колись тема...

був колись час...

Говорити про джаз...

6dfa49a0d590.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

У нас в музиці в інших стилях з того часу купа альбомів,та й фестивалі,концерти обговорюються.так що не все так печально;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Народ, а шо це у нас в "клюбі" немає джазу? smile.gif

IMG1745-1244839187.jpg

Приєднуйтесь ...

приєднуюсь ось:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, скоро джаз :) . Я хочу піти на концерт у п"ятницю - програма видається цікавішою. Хто складе компанію? :_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми йдемо, квиточки вже купили.

І я сьогодні взяла. Виявилось, що на п"ятницю практично все розібрали, лишились або розрізнені поодинокі місця, або бокові. А ще кажуть, що публіка не ходить на джаз :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

практично все розібрали
ще в середу. Як не викупили, то забронювали. У вівторок ввечері ще були хороші варіанти у перших рядах. Думаю, Андрій, що продавав квитки, збрехати не дасть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний концерт, взагалі як мед на душу.

Ну в других хлопців гітаріст, це да, потішив, я б сказала розвеселив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашні асоціації після концерту - дегустація джазу:)

Різні стилі , різні виконавці , порівнювати трудно...

Luchesk Band - своє - рідне і близьке .Баллада "Чому" пронизлива і ніжна ...

Michael Balog Sextet - майстерні (не дивлячись на юний вік) , динамічні , агресивні , кайфують від реакції публіки - новозеландське вино - закохуєшся швидко ....

John Beasley European Quartet - розкриваються не зразу , захоплюють і вже не відпускають .Здається, що грають для себе - часом складалось враження, що ти в них на репетиції - безпосередні на сцені .

Але соло Маестро на роялі , думаю , пройняло багатьох до сліз...

Повага і подяка тим людям , які організовують таке свято душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки но добрався до інета нормально.

По другому дню:

Соломяний Дзвін - мимо каси. Певне я не шарю в джазі, якщо це був джаз.

Fusion Point - добре. сказав би більше, якби після них були не Levity

Levity - відкриття вечора...та яке там, одне з відкриттів року, що минає. До виступу ми їх не чули ні разу. Ще й думали, чи то лишатись і чекати чи їхаи додому. Але таки лишились. Зайшли в зал, глянути на них, і таки остаточно вирішили лишитись. Підкупила нас апаратура, яку вони розставляли, на такій класичний джаз не грають, Контрабасист взагалі шокував примочкою. Ми вже почали жартувати на тему дум джазу, почали думати, чи можуть організатори привезти щось на зразок The Mount Fuji Doomjazz Corporation, The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble і тому подібних.... І ось виступ почався. Подиву не було меж. З захопленням сиділи слухали, літали, кайфували під те, що відбувалося на сцені. Після їх виступу слухати джем не було ніякого бажання, тому вийшли з залу, повернувшись потім за диском Levity. Подяка організаторам за цей колектив, хочемо ще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...