Перейти до змісту

Вибір логотипу автоклубу


pura

Рекомендовані повідомлення

вставлю свої 5 копійок. логотип не читабельний, зовсім. уявіть його на авто, яка їде у потоці :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

згоден на рахунок нечитабельності..... пропоную переробити надпис, заповнити пустоти в шрифті якимсь кольором.... щось типу такого, кольра можна підібрати інші

post-3379-1246010008.jpg

П.С. Це зробив я,просто ляпнувши фарбу, щоб показати ідею, ця штука не буде логотипом, але якщо всі погодяться, думаю Бонзз реалізує все гарно.

П.П.С Розмір думаю треба зробити не 10х3 а 16,6х5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Букви треба по любому якось замалювати, ну і розмір 10X3, як на мене замаленький!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по висоті може бути 3-и сантиметри а ось у довжину, мені здається що може бути довший. Наприклад щоб підходила на рамку номерного знаку знизу. Тоді це було б чудово! Бо іноді нехочеться клеїти на машуну зайві речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по висоті може бути 3-и сантиметри а ось у довжину, мені здається що може бути довший. Наприклад щоб підходила на рамку номерного знаку знизу. Тоді це було б чудово! Бо іноді нехочеться клеїти на машуну зайві речі.

Ну чому на машину на скло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, ми на якійсь версії зупиняємося?...

Давайте тоді конкретніше - треба символіку вже виготовляти, а не базарити про неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається ось ця:

Ок, приймаємо як робочий варіянт. Хтось може поміняти кольорову гамму, аби більше виділялося??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким способом будемо виготовляти?

Друк наклейок? (дощ, мийка - напевно швидко змиється)

Поклейка плівкою? (технологічно складко поклеїти мабуть без досвіду)

Останній варіант Чітера - :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бонЗзз знає технологію, він вже друкував наклейки.....ми навіть їх в руках тримали, як ти поїхав.з"явиться він - доробимо варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробили варіант з заливкою. По моєму непогано вийшло. Ще хіба можна з кольорами погратися.Я би замість червоного використав малиновий. Хто що каже відносно цього? Давайте так, якщо цей зразок подобається, пишіть тут, що підтримуєте його і вносьте свої пропозиції відносно кольору і розміру.Відповідно до кількості відреагувавших будемо щось вирішувати.

post-3379-1246380647.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я підтримую :D

1) замість червоного зробити малиновий, як в Волинського герба на логотипі борди (той, що як пук)

2) розмір 16,6 х 5

(на рахунок кольору, в мене конкретно цей варіант, що я виклав, відображається по різному дома, на роботі і в автокаді, тому з ним тре ще розібратися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я підтримую :D

1) замість червоного зробити малиновий, як в Волинського герба на логотипі борди (той, що як пук)

2) розмір 16,6 х 5

(на рахунок кольору, в мене конкретно цей варіант, що я виклав, відображається по різному дома, на роботі і в автокаді, тому з ним тре ще розібратися)

Повністю довіряю і підтримую. Вибачаюсь але в цьому ділі пока допомогти не можу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ТАК

2. 16,6x5

3. Синьо-білий з фіолетовим протектором

П.С. Здуру тицьнув на свій варіянт кольору, не переглянувши пропозицій...Звиняйте панове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть "чудненько", одноголосно!

1. так

2. 16,6x5

3. червоно-білий

Ненаю чому, але червоно-білий варіант мені найбільше сподобався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ТАК

2. 16,6x50

3. Фон логотипу (чорний) і кольори мені не подобаються... Чому б не зробити протектор чорним (це ж його натуральний колір), а фон іншим кольором (білим, сріблястим чи як кому більше подобається). Ще можна було б кудись домалювати герб Волині або прапор України, щось одне з двох (не кожен здогадається, що протектор - це герб Волині).

P.S. А ще мені сподобався логотип запропонований xriaps :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Фон логотипу (чорний) і кольори мені не подобаються... Чому б не зробити протектор чорним (це ж його натуральний колір), а фон іншим кольором (білим, сріблястим чи як кому більше подобається). Ще можна було б кудись домалювати герб Волині або прапор України, щось одне з двох (не кожен здогадається, що протектор - це герб Волині).

бонЗзз робив логотип для Волинського Ланос Клубу, чорний та білий варіант.Їх обидва він показував на зустрічі. Чорний фон краще пасує до тонованого скла.З цим погодились усі.ВІдповідно тому він зробив чорний фон і для нашого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А ще мені сподобався логотип запропонований xriaps :)

http://www.avtoclub.vborispole.com/

:smile-zachot::D:D:D

на москвич наклейку таку хочеш ? :D тобі особисто зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...