Перейти до змісту

AVTOBOARD CLЮB


pura

  

90 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

та чого ви сваритесь, краще уточніть дату збору та поклейки наклейок - хто хоче, той прийме участь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
та чого ви сваритесь, краще уточніть дату збору та поклейки наклейок - хто хоче, той прийме участь.

Наклейки ще треба зробити! Поки запрошуєм усіх бажаючих в клуб.

Потім затвердим логотип!

Потім роздрукувати ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був свідком з'їзду ланосоводів біля фонтана навпроти четвертої гімназії, зібралось десь тачок до п'ятнадцять, щось півгодини рішали і роз'їхались :sq_ye:

можливо якусь ідею клубу озвучити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був свідком з'їзду ланосоводів біля фонтана навпроти четвертої гімназії, зібралось десь тачок до п'ятнадцять, щось півгодини рішали і роз'їхались :sq_ye:

можливо якусь ідею клубу озвучити?

зібрались в 19, а роз'їхались ми біля 21 :D

Взаємодопомога, приємне спілкування, гарне відношення до своїх машин,

пошук партнерів клубу (знижки) - деякі з ідей які ми переслідуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я озвучив вище

1) домовляємося про символіку

2) робимо наклейки, чи карточки учасників

3) робимо з"їзд, знайомимось, фоткаємось, клеїмо наклейки, вибираємо президента (він же модер майбутньої гілки з пункту 4)

4) просимо адмінів борди сворити для нас гілочку в автопаті, де ми могли б вивішувати новини клубу, списки партнерів і т.д.

5) по мірі можливостей, кожен учасник (або покладемо це на президента )заїзжаючи на сервіс чи магазин вимовляє промову "від клубу бла-бла-бла, пропонуємо вам наступне - ми рекомендуємо вас всім нашим учасникам і пишемо про це на борді (а це,якщо ви не знаєте, серйозний інтернет ресурс з 5 тис користувачів), в розділі де партнери, а ви в свою чергу надаєте членам нашого клубу знижки". Підтвердженням, що ми є учасники клубу (щоб всі підряд не йшли за скидкою) є - наклейка на машині\дисконтна карта.

6) зустрічаємося, обмінюємося досвідом, проводимо вилазки на природу (на зразок велолосів)

Це для початку... мо мірі зустрічей будем обговорювати інші питання.

П.С. імхо створення такої собі міні-спілки автомобілістів несе в собі хіба позитив. Це не є банальна поклейка наклейок і фафакання при зустрічі,це більше підтримки, обмін досвідом та взаємовиручка на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і мій Вовчик, не здивуюся (і дуже зрадію) якщо буду 13 номером.

ІМХО подібний клуб повинен існувати і розвиватися. Будемо старатися щоб все зробити якнайкраще, подаючи приклад іншим.

post-894-1244545966.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене питання? для чого створювати авто-клуб луцька?

є якісь думки з цього приводу?

бо якщо тільки, щоб бібікати одне одному то я проти, а якщо намалюється цікава концепція, то чому б і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене питання? для чого створювати авто-клуб луцька?

Читай пости 4itera!

Пропонуй свої ідеї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене питання? для чого створювати авто-клуб луцька?

Читай пости 4itera!

Пропонуй свої ідеї!

та читав, я читав... не знайшов поки нічого, заради чого варто творити ще один автоклюб...

може хто має конструктивні ідеї, поділіться!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бі-бікати це прикольно, алеж існують клубні привілеї - знижки на мийках,СТО, клубні зустрічі, картки (всеукраїнські), і інше.

якщо все організувати належним чином - то чому і б ні? тим більше це справа добровільна! :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Facktor ти пропонуєш клуб по марках авто, типу ланос чи опель клубу?

такого вистачає, тому й питаю чи є в когось ідеї обєднання та створення ще одного автоклубу?

щось що вирізнятиме нас серед інших клубів...

в мене особисто поки ідей не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Facktor ти пропонуєш клуб по марках авто, типу ланос чи опель клубу?

такого вистачає, тому й питаю чи є в когось ідеї обєднання та створення ще одного автоклубу?

щось що вирізнятиме нас серед інших клубів...

в мене особисто поки ідей не має...

Ні, ти не правильно зрозумів. Я вже раніше писав про зарубіжні автокультури і коротко про клуб OnlyDropped

Вони в першу чергу орієнтуються на стиль а не на марку автомобіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ти не правильно зрозумів. Я вже раніше писав про зарубіжні автокультури і коротко про клуб OnlyDropped

Вони в першу чергу орієнтуються на стиль а не на марку автомобіля.

дійсно не зрозумів, вибачай.

думаю не по стилю, не по марці серйозного клубу (луцького) організувати не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже на даний момент маємо 17 людей, які підтримують створення автоклубу, надіюсь, що кількість бажаючих буде зростати!

Пропоную перейти до обговорення символіки!

Давайте свої пропозиції!

Ось надибав цікавий логотип! Перш за все імпонує компактність даного лого!

image43869kf.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно не зрозумів, вибачай.

думаю не по стилю, не по марці серйозного клубу (луцького) організувати не вийде.

Головне бажання. Московський клуб взагалі з однієї машини починався. Та й головне не машини, а люди, які мислять не стереотипами.

Я трошки поспішив писати про ресто в Луцьку, просто якраз тема доречна була. Спочатку дороблю свою машину, щоб можна було реальний приклад подавати. Сподіваюсь що в найближчому майбутньому ще з однією людиною будемо на деяких автоподіях Луцька іноді з"являтися при нагоді :)

Ну а це те, що наразі вже зроблено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже на даний момент маємо 17 людей, які підтримують створення автоклубу, надіюсь, що кількість бажаючих буде зростати!

Пропоную перейти до обговорення символіки!

Давайте свої пропозиції!

Ви б спочатку десь всі разом зібралися на пікнічок, поспілкувалися. Як намалюється десь напрямок діяльності клубу, тоді і про символіку поговорите.

Можливо я песиміст, але чомусь впевнений, що з сімнадцяти підписаних чоловік приїде від сили п"ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також за створення автоклюбу, але єдиний нюанс зараз на моєму авто їздять мої батьки і я безлошадний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також за створення автоклюбу, але єдиний нюанс зараз на моєму авто їздять мої батьки і я безлошадний.

шановний, якщо створимо нормальний клюб, я вас на своїй конячці повожу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я конешно не дезігнер, але лого з "поющіми" трусами нам імпонувати не буде по-поєму, але ідея класна.

Ну як для ідеї якість елементи можна взяти з таких логотипів. Як на мене вроді так нічо виглядають. Чекаю критики.

post-894-1244719557.png

post-894-1244719569.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...