Перейти до змісту

DJ Fenom & DJ Neo


mass

Рекомендовані повідомлення

всім бажаючим записатись в фан-клуб НЕО - звертатись до мене.... я його адмістратор %)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

ну ладно.... шо ти...... все нормально!!!!!!

талановитих людей треба просувати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не )

шо реально ты DJ Neo ?

тоді закинь прошу найкращу музичку з трьошкі ок ?

и докинь музички без міксів

такої прушноЇ)))

яакшо виникають сумніви, то можу їх розвіяти!!! сьогодні буду грати в Чері, з пятниці по неділю в ХХІ!!

музичку закину попожа!!!

PS: музичка буде зі вставками!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про це я вже писав.....

музичку зробим....... music/dj music by fenom & neo/all dj's

все буде там на обміннику....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ви живете ???

йо-ма-йо) це треба так ...

у місті Луцьку!!!!! На захарова!!! А шо в гості хтось напрошується????? :ok:

а ше для недовірливих кілька фоток в галереї!!!! :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свіжак MUSIC/MUSIC BY FENOM&NEO/

постійно буду доливати.....

приношу вибачення за вставки, просто є неприємні випадки використання музики у різних клюбах.... mass не дасть збрехати (це я про твою розповідь про Світязь)... думаю, що при домашньому прослуховуванні ці вставки не будуть заважати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про це я вже писав.....

музичку зробим....... music/dj music by fenom & neo/all dj's

все буде там на обміннику....

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/ATB - Let U Go(Tocadisco rmx)_224.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/bob sinclar - world hold on_224.MP3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/craig_obey feat abela-gonna have to pay craig and bens filthy house jam.MP3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/dansad - tell me why_sensor rmx_256.MP3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Ficherspooner - Never win (Benassi edit)_224.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/hi tack - say say say_256.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/goldfrapp_steve angelo_nuber1_256.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/robosonic-hollaback boooy rmx_128.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Vidimas - White Horse (Visus vox REMIX)_224.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/dj binokl OPTIKA - Sunshine and Darkness_topdj.com.ua_128.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Dj NeO - cosmo Mix_128.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Dj NeO - Happy Mix - 01_128.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Dj NeO - Happy Mix - 02_128.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Dj NeO - Happy Mix - 03_128.mp3

ftp://lm:[email protected]/Music/dj music by fenom & neo/all dj's/Dj NeO - Happy Mix - 05_128.mp3

це буде класно :D "

dj neo / dj mix - foreva :D:D:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

шановні диджейки_)

а хто крутив музичку цеї зими в XXI ? Чи приповните той moment коли МАУП заказував трьошку (мій друг там вчиться_):?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;)

шановні диджейки_)

а хто крутив музичку цеї зими в XXI ? Чи приповните той moment коли МАУП заказував трьошку (мій друг там вчиться_):?

;)

зимою грaли Dj Neo Dj Mix Dj Sabsayt Dj Neumeliy!!!!

на МАУПІ працювали Dj Sabsayt Dj Neumeliy!!!

але бомба !!!

так...

а де Черрі і що таке черрі скажіть ))

Чері - то патібар з хреновим звуком і концертним пультом, замість DJ-ського!!!! з космічними цінами, але непоганим інтер"єром!!!

Знаходиться на проспекті Волі за магазином Мрія!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не дуже там космічні ціни...... навпаки, мені особисто не подобається інтер"єр..... площадка як в ямі...... сильно низько..... і столики там в ямі не в тему...... люди сидять, а ти танцюєш..... багато хто комплексує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не дуже там космічні ціни...... навпаки, мені особисто не подобається інтер"єр..... площадка як в ямі...... сильно низько..... і столики там в ямі не в тему...... люди сидять, а ти танцюєш..... багато хто комплексує....

поддержую. розміщення танцпола там нікудишнє...

на рахунок цін - не памятаю...

інтер"єр непоганий, але могло бути і краще...

Чері - то патібар з хреновим звуком і концертним пультом, замість DJ-ського!!!!

а чьо ж вони так слажали? коштів не вистачило? %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене звати Дима)

логічно ;)

2 алл

хтось був в Ровно в Лагуні?? кажуть непогано. круче наших вместе взятих.... думаю може стоїть зїздити ... :)

кста. чув розмову в маршрутці мол сьодня в метро буде барьба девчьонок в грязі..?! хто шо скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в лагуні була наш редактор новин.... всередині каже супер.... но ціни... кусаються... вроде.... вона не помнить.... була п"яна

в МЕТРО буде ПЕНА_ПАТІ.... тьолки таки будуть валятись.... конкурс купальників.... я буду працювати МС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...