Перейти до змісту

оценка вело-лояльности луцких организаций


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

Я шаленію! Тільки що до нас звернулась дівчина з велосипедом і пробитим заднім колесом. Вона завітала на Книжковий Пассаж. Дядько з адміністрації вз'ївся на її велосипед, сказав, що не можно туда з велосипедами заходити. Коли люди стали обурюватись цим, він взяв і проколов їй колесо цвяхом. Міліцію викликали, але дільничий йшов годину і дівчина, поспішаючи до роботи, його не дочекалась. Пропоную пояснити своїми силами і в рамках правового поля тому чоловіку в чому він і на скільки не прав. А відшкодування збитку, то вже діло міліції. Пропоную велосипедистам Луцька заїхати на каву до Пассажу, коли буде час.

То що беремо фарбу, кондоми і йдемо розбиратися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vasyapypkin, хто таке казав? Ім"я і посада

На дверях стояв як мені здається навіть не простий охоронець, а хтось вище по рангу. І я дійсно чемно просила на хвилинку заскочити, глянути є в них чи немає те, що потрібно. ПІБ не запитувала, та і літом це було. Просто тема в топі, от і згадала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кілька днів тому також заходив в пасаж, і також велом і совав його за собою від магазину до магазину. Пробув там хвилин 20. До мене ніхто не викабелювався... Мабуть злякався моїх габаритів. Напевне гідності в нього зовсім нема, та й сцикло порядочне, раз може образити лише тендітну дівчину, а до здорового дядька навіть підійти боїться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив у пасаж, розпитав у діда-охоронця, хто ж у них там такий розумний. Звати адміністратора Володимир Євгенович. Вік - близько 60.

Пропоную зіібратись у неділю, та й навідатись до цієї людини. Хай пояснить, з якого дива має право псувати чуже майно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost...y-ganboyu-lucka

http://www.volynnews...e-budivnytstvo/

http://p-p.com.ua/articles/22885/

"... все почалось з ініціативи міської ради в 2001 році, коли ми торгували книжками біля ЦУМу, а нам запропонували переміститись до Будинку побуду по вул. Лесі Українки, за власні кошти підприємців. Але підприємці не отримали в оренду земельної ділянки, вона була передана іншій особі, яка не є інвестором будівництва, є такий Пахольчук Володимир Євгенович..."

«Книжковий пасаж»

Магазин, ПП

Директор Пахольчук Володимир Євгенович

м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35а

Тел.: 230 867

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Дарова борда..

Я не дуже люблю писати неприємні речі, особливо на велотему, але трапилася сьогодні оказія зі мною та моїм двоколесним другом Трістамчиком (ака Commanche ontario sport)

По дорозі додому заїхав до Там-Таму, колиски закупок та хамських охоронців, і ви знаєте, бордівчани, я в них не розчарувався.

Свій вел, в виду відсутності замка в рюкзаку, поставив в тамбурі(між першими і другими вхідними дверима), за прозоре скло. Пішов усути замяття в атм( буквально 3 метра від вела).

Дякуючи моїй спостережливості і чуйці в попі я помітив, як молодий бидло охоронець тупо взяв мій вел і приземлив його перед входом в Там-Там, викрутивши руль на 180градусів.

Ну, десь так:

mkiwz.jpg

Це чудо природи не доперло повідомити мене, що не варто ставати в тамбурі, навіть якщо не прив"язаний, навіть якщо я клієнт Там-Тама, навіть якщо я людина. ( Дивіться хоч коляски не лишайте, а то і з вами таке зроблять)

Міліція, тільки приїхавши на місце порушення сказала мені:

"Ваш байк не з магазину... ви ж його не вчора купили, він був покоцаний (він таки трохи був)"

"Складу злочину нема, пишіть заяву без претензій, бо діла з цього не буде". Правда, до того часу, як пан міліціянт приїхав до мене раза 3 підійшли охоронці, а згодом і начальник якогось відділу там-таму (схарило писати з великої літери, рука не піднімається), а там і нач охорони не забарився.

Кароче з режиму "ой кароче, їдь нафіг, малий" вийшло "не треба було так робити, ні тобі не йому".

Зам начальника охорони пообіцяв втулити хлопаці мораль, будемо вірити. Інакше якийсь цей світ "по-новому" мене вже бісить...

***

Чесно, я не зовсім правий, що завів в тамбур. Але я ж не бидло, не бухий, нормально вдягнений, нічого не розбив, не подряпав, у мене просто відсутній замок... можна ж сказати: - ей, хлопче, у нас так не ставлять. - я б попросився на пару хвилин, пояснив би робочу ситуацію, відсутність замка і за 200 краж вело з початку року, але ж простіше викинути і заробити собі геморою...це ж так по-людськи :(

Я,чесно, радий, що їх там трохи взбучило. Але безсилість в ситуації мене вбила. Я ж не міг йому втулити прямо на робочому місці, правда? я б 100% був не правий.

Скажу вам друзі, як запалюється душа і хочеться ВБИТИ, коли твого коника якась падлюка веде без твого відома, але це вже інша історія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарова борда..

БуКФИИ...

А, що заважає зібратись вам - і зробити флешМоб!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив у пасаж, розпитав у діда-охоронця, хто ж у них там такий розумний. Звати адміністратора Володимир Євгенович. Вік - близько 60.

Пропоную зіібратись у неділю, та й навідатись до цієї людини. Хай пояснить, з якого дива має право псувати чуже майно.

Давай я підїду, в пп напишеш коли збираємось, треба буде ще камеру обов*язково взяти!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой клоун ти, Веталфоревер, клоун! Розпитав тільки-що охоронця, який ПРОСТО ПРИБРАВ ТВІЙ ВЕЛОСИПЕД ПОДАЛІ ВІД КАМЕР СХОВУ, ЩОБ ЛЮДИ МАЛИ МОЖЛИВІСТЬ ХОВАТИ СВОЇ РЕЧІ, як ти наскочив до нього з криком "Плати 400гривень!"

Чому у тебе не закрадається думка, що із-за тебе люди не могли відкрити 5(!!) рядів камер, а це 20 штук! Усе, що він зробив - це вивів і поклав на землю. Він кудись відійшов від велосипеда? Він його залишив напризволяще?

Ти йдеш до Європи? а ти пробував у Європі завести велосипед у супермаркет? Якщо тобі вже так було потрібно - підійшов би до охоронців, вони залюбки (але на вулиці) подивилися за твоїм велосипедом. Так що не ставай в позу ображеного, усе, що зробив охоронець - зробив правильно.

І не розкидуйся словами. Це сказано про "бидло". Якщо так вдуматись, то невідомо, хто ще тут бидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то є гуд, бо я вже теж думав прикрити цей діалог вахтера з каптером. але тему закривати не треба було, бо вона корисна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попросити того ж охоронця побути біля велосипеда, доки ти вирішив би усі свої справи

В зв'язку з вище вказаним, коли приїду в ПортСіті буду знати до кого звернутись, щоб побув з моїм велом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я закрила, тимчасово. Бо буде важко чистити потім. Особливо в процесі словесного поносу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попросити того ж охоронця побути біля велосипеда, доки ти вирішив би усі свої справи

В зв'язку з вище вказаним, коли приїду в ПортСіті буду знати до кого звернутись, щоб побув з моїм велом :)

Якщо працівник безпеки на той момент не буде зайнятий, і це займе не багато часу - залюбки. Але, думаю, усім буде набагато спокійніше та простіше, якщо велосипед буде припнутий

у відведеному для цього місці. Не забувайте ланцюги. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...