Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

1. не стоковий

2. як я буду привозити - це особисто моя проблема

3. ціни будуть демократичні.

4 на даний момент мене цікавить чи є люди в луцьку яким імпонує цей бренд...і які готові його купувати тут, не маючи змоги "єздіть на шоппінг в європу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні форумчани! цікавить ваша думка. Планую відкрити в торговому центрі магазин одягу та взуття (чол/жін/дит ) відомої шведської марки H&M. В Україні, нажаль, її можна купити тільки на секонді((( . Речі дуже гарні, практbчні і середньої цінової політики. Хочу дізнатись з вашою допомогою наскільки акутальнbм буде такий товар в нашому обласному центрі. каталог можна подивитись на сайті HM.com

дякую за коментарії та цінні поради.

радив би відкрити, для початку, окрему, власну тему, а не засмічувати цю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани! цікавить ваша думка. Планую відкрити в торговому центрі магазин одягу та взуття (чол/жін/дит ) відомої шведської марки H&M. В Україні, нажаль, її можна купити тільки на секонді((( . Речі дуже гарні, практbчні і середньої цінової політики. Хочу дізнатись з вашою допомогою наскільки акутальнbм буде такий товар в нашому обласному центрі. каталог можна подивитись на сайті HM.com

дякую за коментарії та цінні поради.

радив би відкрити, для початку, окрему, власну тему, а не засмічувати цю.

я не планую місяцями обговорювати цю тему. мені важлива думка саме в даний момент...адже планую реалізувати задумане найближчим часом. пробачте якщо заважаю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий одяг з вигляду. Молодіжно-діловий.

Більш нічого не можу сказати після перегляду сайту. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий одяг з вигляду. Молодіжно-діловий.

Більш нічого не можу сказати після перегляду сайту. :)

дякую. одяг дійсно гарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий одяг з вигляду. Молодіжно-діловий.

Більш нічого не можу сказати після перегляду сайту. :)

дякую. одяг дійсно гарний.

а взуття - це та річ яка завжди актуальна та затребувана... Так само як і одяг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий одяг з вигляду. Молодіжно-діловий.

Більш нічого не можу сказати після перегляду сайту. :)

дякую. одяг дійсно гарний.

а взуття - це та річ яка завжди актуальна та затребувана... Так само як і одяг...

вуття теж предсталене. на сайті сожна побачити моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

форумчанам будуть флаера на знижки) від сьогодні почалась закупка за кордоном...я вибираю все гарненьке)))

шановні, мене просили не засмічувати дану тему, а моя десь собі зникла з форума(

тому виконую прохання. про відкриття магазину повідрмлю і буду вас чекати!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

форумчанам будуть флаера на знижки) від сьогодні почалась закупка за кордоном...я вибираю все гарненьке)))

шановні, мене просили не засмічувати дану тему, а моя десь собі зникла з форума(

тому виконую прохання. про відкриття магазину повідрмлю і буду вас чекати!)

ждемс....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В DЦ до 26 грудня знижка 30% на всі туші. Економія по картці Клубу DЦ сумується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акція від магазину туристичного спорядження "Альпініст" вул.Винниченка 26А (зупинка ВНУ)

*НАБІР НАМЕТ – СПАЛЬНИК – КОВРИК - 30%

*НАМЕТИ ВІД 399 ГРН. - 20%

*ПАЛЬНИКИ ГАЗОВІ ВІД 154 ГРН. - 19%

*КОВРИКИ ТУРИСТИЧНІ ВІД 75 ГРН. - 17%

*СПАЛЬНИКИ ВІД 143 ГРН. - 15%

*РЮКЗАКИ ВІД 134 ГРН. - 10%

* на всі товари які є в наявності!

*Кресало 55 грн. -30%

*Лижна маска 99 грн. -30%

*Лижна маска 175 грн. -30%

*Ліхтар налобний 175 грн. -30%

*Термос 0,5 Primus 179 грн. -30%

* товари в одиничному екземплярі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ЕПІЦЕНТРІ" знижка на товари відділу ДЕКО на 25% до 31 січня. Купувала там посуд зі склокераміки: кожна третя тарілка виходить безкоштовно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ЕПІЦЕНТРІ" знижка на товари відділу ДЕКО на 25% до 31 січня. Купувала там посуд зі склокераміки: кожна третя тарілка виходить безкоштовно :)

можливо четверта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ЕПІЦЕНТРІ" знижка на товари відділу ДЕКО на 25% до 31 січня. Купувала там посуд зі склокераміки: кожна третя тарілка виходить безкоштовно :)

можливо четверта?

Sorry :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для власників смартфонів на Android, або iOS (iphone) існує безкоштовна програмка під назвою KeYRing

Тримає у собі всі штрихкодні картки на знижки, має можливість синхронізовуватись з сайтом програми.

Камера фотографує картку, розпізнає штрихкод та зберігає у собі, а також завантажує на сайт.

Таким чином, усі учасники борди можуть мати один спільний аккаунт на keyringapp.com, тобто усі, хто пропише собі цей аккаунт у програмі - буде мати актуальний синхронізований каталог знижок Луцька.

Сторінка завантаження.

key_ring.jpg

Щодня користуюсь нею у супермаркеті Вопак. Ніяких проблем з касирами не виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодня користуюсь нею у супермаркеті Вопак. Ніяких проблем з касирами не виникає.

Не до конца понял как пользоваться... Надо на смарте выбрать нужный штрих-код магазина, дать кассиру аппарат и она просканировав экран делает скидку? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Епіцентрі запеленговано рідке мило з різними запахами в тарі 5 літрів по ціні 29,97 biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про магазин взуття ТОП-центр, чи бувають у них акції, розпродажі і коли? дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що знає про магазин взуття ТОП-центр, чи бувають у них акції, розпродажі і коли? дякую.

В мене вікна кабінету виходять на ТОП-центр, завтра відпишусь, але по-моєму, у них розпродажу ще в жодному році не було, то якийсь жлобський магазин :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...