Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

Магазин"Сток" напротив "Троянды" - у них постоянно скидки на разные группы товара, одежда там как мужская так и женская. В субботу купила летнюю кофточку -50% .Да....и там много Mexxовских вещей, в общем супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

Интересно: Они сами ценники переклеивают, минусуя 50% или при покупателе делят цену??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дон Кіхот зараз на вул. Л.Українки, навпроти будинку побуту.

дуже дуже дякую!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно: Они сами ценники переклеивают, минусуя 50% или при покупателе делят цену??

Вещи висят по старой цене, а перед ними написана сегодняшняя скидка.Я постоянно туда захожу и знаю какими были цены на те или иные вещи и какими они стали, а во вторых, я знакома с хозяйкой магазина, доверяю ей, и опять же за счет знакомства в курсе цен, акций, скидок и тому подобного. Не верите в распродажи? А вам когда нибудь удавалось купить платье от Dorothy Perkins за 70 грн???А мне вот удалось :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чула від знайомої що Тигрес з 20-го лютого робить акцію до 8-го березня.

Там мають бути костюмчики для дівчаток італійські монтефіоре в районі 200-250 грн. і також знижені ціни на товари для дівчаток.Будуть по скринькам кидати листівки з цінами та купоном на знижку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно: Они сами ценники переклеивают, минусуя 50% или при покупателе делят цену??

— Шеф, что делать? Наши товары никто не берет!

— Поднимите цены ещё на десять процентов и повесьте большой плакат: «Грандиозная распродажа! Освобождение складских помещений! Цены снижены на 40%!»

Народ обожает эти магические слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Шеф, что делать? Наши товары никто не берет!

— Поднимите цены ещё на десять процентов и повесьте большой плакат: «Грандиозная распродажа! Освобождение складских помещений! Цены снижены на 40%!»

Народ обожает эти магические слова.

По этому поводу маленькая история.

В конце 90-ых я с другом зашли в Тигрес и он присмотрел к дню св. Валентина подарок девушке - гламурную подушечку с надписью "ЛОВЕ". Цена 28 грн. Для бедного студента это были нехилые деньги (приблизительно пол ящика водки можно было бы купить). Но увидели объявление про акцию через неделю - скидка уже точно не помню на сколько % на всё. До праздника две недели, можно подождать. Приходим через неделю, видим ценник. 34 грн зачёркуто, акционная цена 31 грн. И так во всём магазине и на всё (многие цены мы запомнили с прошлого посещения). После этого в акции от Тигреса я не верю.

зы Сорри за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Магазині Топ sicret знижки великі, в Savage знижки здаєтсья 50 відсотків, в Мегаспорті в центрі і в Mango)))) :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Магазині Топ sicret знижки великі, в Savage знижки здаєтсья 50 відсотків, в Мегаспорті в центрі і в Mango)))) :D :D

А я не можу дозволити собі такі знижки: в мене такої накрутки немає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Магазині Топ sicret знижки великі, в Savage знижки здаєтсья 50 відсотків, в Мегаспорті в центрі і в Mango)))) :D :D

А я не можу дозволити собі такі знижки: в мене такої накрутки немає :(

це про що саме ви написали? :huh: :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитай 112 пост... думаю - зрозумієш...

взагалі-то це був прокоментований мій пост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин"Сток" напротив "Троянды" - у них постоянно скидки на разные группы товара, одежда там как мужская так и женская. В субботу купила летнюю кофточку -50% .Да....и там много Mexxовских вещей, в общем супер.

Да,только не раз мы там ловили завышенные цены на абсолютно идентичный товар на варшавке. Или две вещи ,но разного цвета и цена уже тоже разная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На роботі хтось пустив "слух", що в фокстроті, той що на вул. Рівненській, сьогодні (13.03.10) з 14 год. знижки 40-60%.

Мною інформація не підтвержена ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі хтось пустив "слух", що в фокстроті, той що на вул. Рівненській, сьогодні (13.03.10) з 14 год. знижки 40-60%.

Мною інформація не підтвержена ;)

точно. колись побачив в фокстроті магнітолу 2-din з навігацією. ціна стоїть 5400, перекреслено, знижка пише 40%, і нова ціна 3200! як раз шукав щось подібне думаю ото справді халява. тра брати! але на всяк сфоткав цінник з назвою моделі, бігом до компа і на hotline.ua - ціна по інет-магазинах 2800-3000 :) от вам і фокстрот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі хтось пустив "слух", що в фокстроті, той що на вул. Рівненській, сьогодні (13.03.10) з 14 год. знижки 40-60%.

Мною інформація не підтвержена ;)

точно. колись побачив в фокстроті магнітолу 2-din з навігацією. ціна стоїть 5400, перекреслено, знижка пише 40%, і нова ціна 3200! як раз шукав щось подібне думаю ото справді халява. тра брати! але на всяк сфоткав цінник з назвою моделі, бігом до компа і на hotline.ua - ціна по інет-магазинах 2800-3000 :) от вам і фокстрот

я ще рік чи два назад, під час одного так званого "розпродажу" від Фокстрота, зрозумів, що вони вміють лише одне - спочатку зависити ціну на 100 %, а потім скинути 30 % і пр цьомо голосно заявити, що в них РОЗПРОДАЖ... Це розвод, а не розпродаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ще рік чи два назад, під час одного так званого "розпродажу" від Фокстрота, зрозумів, що вони вміють лише одне - спочатку зависити ціну на 100 %, а потім скинути 30 % і пр цьомо голосно заявити, що в них РОЗПРОДАЖ... Це розвод, а не розпродаж...

100% ти правий. Я щойно звідти (купляв неакційний товар) - ціни спочатку завищені, а потім типа знижка (просто порівняв ціни, які були там 2 тижні тому). Але народу там... жуть. Черги - шалені. Народ любить халяву. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кордоном на 70% товарів діють скидки, а також "купи один - отримай один безкоштовно", "пів ціни", часто пишеться ціна яка потім перекреслюється товстою червоною лінією і знизу маленьким шрифтом друкується реальна ціна товара - захочеш взнати скільки коштує - мусиш придивлятись, а "попередня"(перекреслена) ціна мозолить очі... Різноманітних схем і систем скидок багато - в нас воно тільки все запускається

halfpricepic.jpg

Special_Half_Price.jpg

buy_one_get_one_free.jpg

buy-1-get-1-free-sale-YELLOW.jpg

sale50big.jpg

в магазині більше 1000 одиниць товарів ціна на кожен 1 фунт(12 грн.)

453099524_38b11ee9a8.jpg

із особистої колекції =):

x8d54286b.jpg

скидки діють даже на авто:

fullbig.jpg

купи один Doodge - получиш другий безсплатно (робиться коли мають поступити нові моделі авто(старі моделі вже некому будуть не потрібні), продають 2 авто по ціні одного! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

скидка 5% в Вопаке, по 3е мая

купон на одноразовую скидку - буклет А5

выглядит так

post-4-1272390899,99_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто підскаже де в Луцьку можна реально обміняти виграшну кришечку від пива "оболонь"?

купив пляшку пива "оболонь" і під кришечкой найшов "Вітаємо 0,5!". На сайті оболоня скачав список обмінних пунктів у Луцьку, найближчим виявився магазин "Нивка", але там відмовили в обміні... :( Думаю чи шукати іншу точку обміну, чи дзвонити і скаржитись на гарячу лінію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...