Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

http://www.gotoshop.net.ua/lutsk/shops/fokstrot/ хороший сайт)

головне обрати потрібну категорію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

В Метро горілка Первак, якщо брати від 20 пляшок, десь 33 грн.

З таким успіхом можна написати: в будь-якому с/м в 2012 р. горілка 25 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У супермаркеті Велика Кишеня діє акція на горілку Żubrówka 0.5л ціна 39.90 грн за пляшку

Спонсоруємо російських виробників, які мають завод в Польщі?

http://russianstandard.com/brands/cedc

Алкогольное подразделение Корпорации «Русский Стандарт» является вторым по объему производителем водки в мире с ежегодными продажами свыше 34 миллионов 9-литровых коробов на более 80 международных рынках. Бренды «Русского Стандарта» включают в себя флагманский бренд «Русский Стандарт», «Зеленую марку», «Парламент» и «Журавли», а также легендарную польскую водку Żubrówka.

Податок йде до Польського бюджету.

Якщо брати то І наша Моршинська і Миргородська належить російській корпорації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Великій Кишені проходить унікальна програма лояльності, завдяки якій кожен її учасник може повертати 50% вартості товару.listovka_sayt_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 12 по 21 грудня знижка -40% на ВСЕ у магазині БРОКАРД.

Вперед за подарунками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім привіт)Цікавить дитячий одяг і іграшки(багато-на подарунки)Можливо,хтось володіє інформацією,щодо акцій та знижок в дитячих магазинах-буду дуже вдячна)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт)Цікавить дитячий одяг і іграшки(багато-на подарунки)Можливо,хтось володіє інформацією,щодо акцій та знижок в дитячих магазинах-буду дуже вдячна)))

Гостинець, 1-й поверх. Магазинчик дитячого одягу. Сьогодні проходив, бачив акцію "-50% на другу річ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз в Мегаспорті (ЦУМ) і в Колінзі знижки

можна більше подробиць - на які групи товарів? які знижки в Колінзі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана акція в магазині Центробувь у Варшавському -50% на все. В середньому в 200-300 грн. виходить за пару, є і доросле, і дитяче, біжутерія, сумки, ремені, дитячі дрібнички. Акція почалась ще в середині грудня, але іі поступово продовжують далі, на сайті пише, що триватиме до 12 січня. Швидше всього, це теж відноситься до маг. Centro в Порт-Сіті. Але... я так дивлюсь, що це мабуть російський бренд, млін.. а ми вже три пари купили..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана акція в магазині Центробувь у Варшавському -50% на все. В середньому в 200-300 грн. виходить за пару, є і доросле, і дитяче, біжутерія, сумки, ремені, дитячі дрібнички. Акція почалась ще в середині грудня, але іі поступово продовжують далі, на сайті пише, що триватиме до 12 січня. Швидше всього, це теж відноситься до маг. Centro в Порт-Сіті. Але... я так дивлюсь, що це мабуть російський бренд, млін.. а ми вже три пари купили..

якщо я не помиляюсь, то центробувь це москальська мережа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати куртку, тої весни я надибав акцію вкінці зими і купив за пів ціни:)

ніхто незнає де є зараз такого роду акції?

Чи можливо вартом почекати весни, куртка ще дотяне:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати куртку, тої весни я надибав акцію вкінці зими і купив за пів ціни :)

ніхто незнає де є зараз такого роду акції?

Чи можливо вартом почекати весни, куртка ще дотяне :)

В Порт Сіті - на 2 поверсі магазин Пума, акція на куртки, знижка до 75%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Хтось в курсі - на верхній одяг десь знижки є?

на спортивний - в Альпіністі та Миклухо-Маклаї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Понадобилось купить две дорожные подушки, начали искать, прицениваться. В Епицентре одна обходилась в 200грн, а дочка сказала, что видела в Сильпо. Заехали туда, там обычные, наполненные силиконизированными волокнами стоят 40 грн, а надувные всего 30! Пора отпусков, думаю кому нибудь пригодится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

деяких Акцій варто остерігатись...

зайшов в гастрамончик 23/7 "продукти, напої, преса" той що на початку Відродження (біля базарчику) з бажанням купити морозива, поки обирав звернув увагу на акційний цінник (в них вони жовті здається) - морозиво Лімо, Ріжок "Вікторія" "лісова ягода" 7 грн з копійками. Суперова акція думаю, він ж зазвичай гривень під 18 може вартувати. але низька акційна ціна натякала на підйо... так і вийшло, після огляду пари пачок видні явні сліди корекції терміну придатності . було 05/14-05/15, стало відповідно 05/15-05/16

і ріжків цих в холодильнику було БАГАТО. таке враження що десь взяли на реалізацію цілу партію просрочки...

ото жадібна полішуцька натура у менежменту "23/7"... ну от скільки ви на тому заробите? а якої шкоди можна комусь завдати, тим паче можливо дітям, протермінованим морозивом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ТАМ-ТАМі після 21:00 знижка "-50%" на кулінарію та інше власного виробництва ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...