Перейти до змісту

Тріщина лобового скла


Doctor

Рекомендовані повідомлення

  • 9 місяців потому...

недавно теж вцілили мені в лобове, в куточок, але тріщина швидко почала рости, 3 см за тиждень. Поки не доросла до заважання обзору, засверлив і ріст зупинився. Вже півтори тисячі кілометрів по наших дорогах - це вже можна стверджувати, що зупинилася.

 Хоча знаю, що тут як повезе, може і не зупинитись з першого засверлювання, ще доведеться засверлювати. З власного досвіду - з 5ти випадків тріщину зупинило в 2-х. Хоча то було давно, може неправильно робив. А тепер от ще один вдалий.

Звичайно, це не косметика, тріщину я не полірував не заливав. Просто зупинив ріст тріщини своїми руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайним свердлом для металу (д~3мм), заточеним, а не притупленим, звичайною дрелькою, малесенькими обертами (типу майже як ручною механічною), майже без нажиму, майже лише під вагою самої дрельки, і буруєш потрошки. Головне почати, а далі помалесенько вже справа терпіння лише.

Трішки відступаєш наперед тріщини (по ходу її прогнозованого росту 5-7мм), бо поки будеш засвердлювати, тріщина, імовірніше за все, полізе далі. Буває і перелазить за твоє засвердлювання, тоді знов відступаєш і повторюєш процедуру. Просверлити потрібно перший, зовнішній шар скла, щоб знати напругу з нього. Також я засверлюю місце удару камня, бо там теж лишається "джерело напруги" (скол там покришилось і можливо "негарно склалось", що йому там "тісно"). Потім в отвір капаю капельку суперклею і все.

Але, як всюди пишуть, - це ви робите на свій страх і ризик. ...хоча скло все-одно вже пошкоджене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

все, черговий пшик... машина вчора постояла на палючому сонці і тріщина пішла далі... ітого, витримала 2000км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

ітого, витримала 2000км

Для наших доріг це хороший показник я думаю. 

Латають тими камінцями, щоб потім стріляли один в одного, і мали проблеми на рівному місці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, NeoN сказано:

Для наших доріг це хороший показник я думаю.

по кілометражу може, а по часу - всього лиш місяць :( 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...