Перейти до змісту

Тріщина лобового скла


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Нещодавно попав лобовим склом під камінчик, що відлетів від зустрічної "фури". 

В результаті получилася тріщинка в 5см., яка за тиждень виросла до 10см. Обзору поки-що не заважає, але псує естетичний вигляд. Скло типу "тріплекс". Чув що існує ремонт скла - заливають якимсь полімером чи що.

Можливо хтось в курсі, ефективний цей метод чи ні, і взагалі - варто гратися з ремонтом, чи простіше замінити скло?

І які будуть поради?

PS. Ще один нюанс - машина знаходиться на гарантійному обслуговуванні в "ВолиньАвто". Чи не втрачу я гарантії, коли наприклад буду робити ремонт скла в іншій фірмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до запитання.

Маю по лобовому склу маленькі цятки від ударів камінців.

Хто знає, чи скло підлягає поліруванню, якщо так, то куди ліпше всього звертатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до запитання.

Маю по лобовому склу маленькі цятки від ударів камінців.

Хто знає, чи скло підлягає поліруванню, якщо так, то куди ліпше всього звертатись?

Я робив на Дубенській перед самим переїздом поворот направо, з лівої сторони гаражі. Кінець тріщини засверлили, що не дало змоги поширюватись далі. Саму тріщину обробили і заполірували, але все рівно було замітно. Ціна була десь в районі 2-х доларів за 1 см. Але це було кілька років назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. Ще один нюанс - машина знаходиться на гарантійному обслуговуванні в "ВолиньАвто". Чи не втрачу я гарантії, коли наприклад буду робити ремонт скла в іншій фірмі.

Якшо немає повного КАСКО і будеш робити повну заміну скла сам, то напевно втратиш.

Я робив на Дубенській перед самим переїздом поворот направо, з лівої сторони гаражі.

Є там такий роботяга, заїдь поцікався що в нього і почому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив на Дубенській перед самим переїздом поворот направо, з лівої сторони гаражі.

Є там такий роботяга, заїдь поцікався що в нього і почому.

Сьогодні проїжджав мимо. Вивіска "Ремонт автоскла" висить. Ціна була озвучена 8 Грн. за 1 см тріщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. Ще один нюанс - машина знаходиться на гарантійному обслуговуванні в "ВолиньАвто". Чи не втрачу я гарантії, коли наприклад буду робити ремонт скла в іншій фірмі.

Якшо немає повного КАСКО і будеш робити повну заміну скла сам, то напевно втратиш.

Гарантію на автомобіль не втратиш 100%, за умови що все буде зроблено якісно. Так я й думаю що на ВолиньАвто ти всім не будеш ходити й розказувати "Я поміняв скло не у вас..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дзвонив на ВолиньАвто. Сказали що ремонтом скла не займаються. Але втішили що по страховці можуть поміняти скло повністю і майже на шару. Отже треба їхати до страховиків. І я так собі думаю що краще не  буду мутити з ремонтом, а то страховики можуть відмовити, як побачать що скло роблене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу зразу звернутись до аварійного комісара, в розпорядженні тільки два дні від наслідків ДТП (так оцінюється подія з тріщиною лобового або іншого скла). Крім того, якщо авто на гарантії, це не вплине ні на що. На Волинь - авто вартість скла зростає, так що треба поквапитись, іначе можна влетіти на гроші. Щодо страховки - дивись умови страхового договору, всю суму не відшкодують. Краще зразу проплатити ремонт, а потім відшкодовувати, але це в умовах кризи дуже довга процедура. Коли машина в кредиті, то це додаткова хода, ще у банк. А взагалі нічого незрозумілого тут немає. Рахуй, що не повезло! З ким не буває. Це лотерея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно попав лобовим склом під камінчик, що відлетів від зустрічної "фури". 

В результаті получилася тріщинка в 5см., яка за тиждень виросла до 10см. Обзору поки-що не заважає, але псує естетичний вигляд. Скло типу "тріплекс". Чув що існує ремонт скла - заливають якимсь полімером чи що.

Можливо хтось в курсі, ефективний цей метод чи ні, і взагалі - варто гратися з ремонтом, чи простіше замінити скло?

І які будуть поради?

PS. Ще один нюанс - машина знаходиться на гарантійному обслуговуванні в "ВолиньАвто". Чи не втрачу я гарантії, коли наприклад буду робити ремонт скла в іншій фірмі.

У мене камінчик попав за 2см від нижнього краю лобовухи, за 2 години дороги тріщина виросла до 14см, за тиждень (поки шукав де зробити) десь до ~20см. Був на багатьох хвірмах по поклейці. З тих що пам"ятаю (без назв):

на Конякіна біля Факторії (пожарки), вони ще продають скло,

і справа як спускатись від променя на набережну.

Скрізь казали, що в цьому місці обігрів скла і тріщина буде рости як би його не засверлювали. На питання про те скільки проїзжу після поклейки, всі відповідали - "хз". Об"їздив десь 7-8 різних фірм, більша половина взагалі за роботу не хотіли братись. По наводці "майже родича" поїхав на Дубенську в напрямку Підгайців. Перед переїздом направо і відразу побачиш гараж з лівої сторони. Там ціна виявилась немаленькою. Повністю "лікування" скла (поклейка, засверл., ітд) коштувало 180грн (курс був 4,8). Але гарантію дали просту: якщо потемніє шов, буде пропускати рідину, буде збільшуватись тріщина - повторна поклейка безкоштовно. На запитання про термін гарантії заспокоїли - "пожизнєнно".

Вже рік пройшов, тріщина така як і на момент поклейки. Зараз застрахувався з безкоштовною заміною лобовухи раз в рік без документів, почекаю літа і заміню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Зловив камінчик на вихідних, тріщина поки невелика, стоїть питання куди краще їхати щоб полікувати, якщо правильно зрозумів petronik-а то на Дубнівську, враховуючи що пройшло трохи часу, може хтось ще що підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робили сьогодні скло на Конякіна. Після попадання камінчика утворився маленький скол і тріщинка 0,6 см. Усунення тривало 2 години, та коштувало 80 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і справа як спускатись від променя на набережну.

Майстерня знаходиться в приміщення мийки. Коли я ставив на лобове скло, пломбу - це коштувало 50грн. Зараз кажуть 100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не дешево виходить, нове скло на мою машину 390 грн + робота 200 грн., а пломба 100 грн і не факт що пломба панацея, :blush: хз що робити, знайомий з таким сколом 4 роки їздить і він не збільшується. Хто що думає з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не дешево виходить, нове скло на мою машину 390 грн + робота 200 грн., а пломба 100 грн і не факт що пломба панацея, :blush: хз що робити, знайомий з таким сколом 4 роки їздить і він не збільшується. Хто що думає з цього приводу?

Ставити пломбу. Після кількох ударів тріщина може поширитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Робили сьогодні скло на Конякіна. Після попадання камінчика утворився маленький скол і тріщинка 0,6 см. Усунення тривало 2 години, та коштувало 80 грн.

я майстер по ремонту автоскла і скажу що ремонтувати маленький скол 2 год це просто знущаня. В мене ця процедура займає в середньму 25 хв. Гарантія рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ремонт тріщин та сколів лобового скла автомобілів. гарантія на сколи 1 рік. на тріщини 1 місяць. звертатись за телефоном 0661812386

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не дешево виходить, нове скло на мою машину 390 грн + робота 200 грн., а пломба 100 грн і не факт що пломба панацея, :blush: хз що робити, знайомий з таким сколом 4 роки їздить і він не збільшується. Хто що думає з цього приводу?

Ставити пломбу. Після кількох ударів тріщина може поширитись.

зупинка тріщини за 100 грн!!!!!!!))))) в мене зупинка тріщини коштує 30 грн, але гарантії на таку процедуру немає. 0661812386

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Удар камінчиком - утворилась "зірочка". По схожих темах № 0661812386 найактуальніший, був.

На Лідавській в гаражах бачив вивівску - хтось там робив? Здайте ще пару крапок куди заїхати можна. СП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удар камінчиком - утворилась "зірочка". По схожих темах № 0661812386 найактуальніший, був.

На Лідавській в гаражах бачив вивівску - хтось там робив? Здайте ще пару крапок куди заїхати можна. СП!

Міняв на Лідавській ціле лобове скло, зробили швидко та якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна? Мені міняли в мене в дома, тому що зразу їхати не можна, щоб висохло. Швидко і 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Удар камінчиком - утворилась "зірочка". По схожих темах № 0661812386 найактуальніший, був.

На Лідавській в гаражах бачив вивівску - хтось там робив? Здайте ще пару крапок куди заїхати можна. СП!

Так, займаюсь ремонтом автоскла з гарантією і поліруванням фар з лаком. Детальна інформація http://remontstekla.lutsk.ua/ http://vk.com/club49546266 , 0661812386, 0964934109.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

"Зловив" я теж камінець. Які точки актуальні на сьогоднішній день і головне поділіться враженнями від проведеної роботи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.03.2014 at 14:05, patrol сказал:

Так, займаюсь ремонтом автоскла з гарантією і поліруванням фар з лаком. Детальна інформація http://remontstekla.lutsk.ua/ http://vk.com/club49546266 , 0661812386, 0964934109.

Підлікували мені тут сьогодні лобове скло. Результатом, в принципі, задоволений. Залишилась ледь помітна плямка, хоча за невеличкий скол, десь 2 мм, 200 грн. то троха дорого, але менше з тим, головне щоб трималось. Усна гарантія на 1 рік.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 29.02.2016 at 14:28, Selbeor сказал:

Підлікували мені тут сьогодні лобове скло. Результатом, в принципі, задоволений. Залишилась ледь помітна плямка, хоча за невеличкий скол, десь 2 мм, 200 грн. то троха дорого, але менше з тим, головне щоб трималось. Усна гарантія на 1 рік.

 

 

Тоже делал у этого человека, находится между переездами как ехать на варшавку в гаражном кооперативе. Сделал идеально, оценка 5+!

Перед этим делал в районе яровицы, что строится новое. Сделано ужасно. Были маленькие точечки, с риском трещины, еле заметные, а стали видимые плямы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...