Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

laska

Євробачення 2009

Recommended Posts

от ви тут кажете хреново хреново...

Та ви подивіться на фоні того шо виступало, виступ Лободи.. там зал тріщав в прямому і переносному слові. імхо найкраще виконання на евробаченні 2009

А голосування то це пф.. Я ЛЮБЛЮ ПОЛІТИКУ!!!!!!!!!!!!!

Поширити це повідомлення

Хто бачив? Величезні басейни під стелею, в яких відбувалась гра води, світла і людських тіл. Поступово вони опускалися до низу, так, що глядачі дотягувались руками. Уявляю їх емоції. Виклались на повну.

Ага, смотрели онлайн с сайта, классная тема с бассейнами :)

Поширити це повідомлення

Коли дивились Євробачення, всі в один голос заявили, що в приходько був найгірший виступ з усіх конкурсантів. З номером намутили такого... та й виконання пісні не зачіпило, як тоді коли вона перший раз представила її укр. мовою. Вчора вона просто кричала.

А Норвегія перемогла по праву. З усього представленого - це був найкращий номер.

Поширити це повідомлення

І шо ви в тому бульбоні, який втік в Норвегію такого знайшли?

А ти ще раз передивися його виступ, може побачиш.

А те шо "втік" в Норвегію правильно зробив. Шо йому робити в тій Білорусії? В Норвегії хочаб прославився.

Поширити це повідомлення

А ти ще раз передивися його виступ, може побачиш.

Нема на шо там дивитись, а слухати тим більше! Дивись хоч 100 разів.

А те шо "втік" в Норвегію правильно зробив. Шо йому робити в тій Білорусії? В Норвегії хочаб прославився.

Ага, Норвегія одна з перших в світі країн за рівнем життя, але прославляє її "трохи" інша музика (хто в темі, той мене зрозуміє). :_16:

Поширити це повідомлення

Ага, Норвегія одна з перших в світі країн за рівнем життя, але прославляє її "трохи" інша музика (хто в темі, той мене зрозуміє). :_16:

Прославляє то прославляє, але більшість новоявлених "мітолістів" і на 1/10 так не володіють грою на гітарі, як пацик лабає на скрипці. Це тобі не Am/Dm на дісторшені рвати цілу пісню.

Поширити це повідомлення

Прославляє то прославляє, але більшість новоявлених "мітолістів" і на 1/10 так не володіють грою на гітарі, як пацик лабає на скрипці. Це тобі не Am/Dm на дісторшені рвати цілу пісню.

А где это ты в "митоле" встречал ход Am/Dm? :)

Поширити це повідомлення

Так не проще самому скачать прямо оттуда? :)

Будет быстрее ;)

та я щось з торентами не дружу і регітруватись лінь

Не дивлюсь такого, але на ютубі виступ норвегії глянув.

Він волос смичка порвав :lol:

cbdefc53ff71.jpg

27fbd0115dd1.jpg

вони і на відборі телепались

Поширити це повідомлення

Ну не думаю, що він в 4 рочки свідомо втік в Норвегію, бо там йому легше прославитись))))

А по темі-дивилась тільки голосування, а вже потім деякі відео на youtube, найбільше сподобалась Естонія, ну і Каас просто гарно, інше все - фігня, нічого особливого, а хлопчик з Норвегії швидше за все сподобався всім "смазлівою мордашкою"))

Поширити це повідомлення

Ну не думаю, що він в 4 рочки свідомо втік в Норвегію, бо там йому легше прославитись))))

А по темі-дивилась тільки голосування, а вже потім деякі відео на youtube, найбільше сподобалась Естонія, ну і Каас просто гарно, інше все - фігня, нічого особливого, а хлопчик з Норвегії швидше за все сподобався всім "смазлівою мордашкою"))

А я тобі скажу, що пісня в Патрісії Каас була галіма (така собі), вона тільки зайняла якесь там місце із за того, що досить відома у більшості країнах ну і невеликий, але +голос.

Мені дуже сподобались Азербайджан, Ісландія, а Норвегія, ну можна сказати крепка 4, пісня не сильно вразила, хоча всетаки у виступі Норвегії є, так само як і в тій пісні (якась перчинка так сказати).

Поширити це повідомлення

Жистокій метал аднака виходить :lol:

А Лобода опозорила Україну!

А вот От Верка Смердючка прославила Україну :lol: то да....

Поширити це повідомлення

А я тобі скажу, що пісня в Патрісії Каас була галіма (така собі), вона тільки зайняла якесь там місце із за того, що досить відома у більшості країнах ну і невеликий, але +голос.

Мені дуже сподобались Азербайджан, Ісландія, а Норвегія, ну можна сказати крепка 4, пісня не сильно вразила, хоча всетаки у виступі Норвегії є, так само як і в тій пісні (якась перчинка так сказати).

"Просто гарно" це і означає просто Гарно без визначення "галімості" чи "офігенності" пісні...просто це Каас, без претензій на перемогу)

От реально не розумію, що такого було в Азейбарджана і Ісландії, таке враження, що вже по сто разів щось схоже десь було...ну то таке імхо, без претензій на об'єктивність)))) ^_^

Поширити це повідомлення

я не фан Лободи, але вона виступає за мою країну, а ти среш.+

Вона поїхала від країни, але не від мене. Я не вибирав її (як і мільйони інших) і ніколи не вибрав би представляти Україну.

Досить "націоналізації" в політиці, а в мистетсвтві я голосую за тих, хто мені подобається.

Поширити це повідомлення

Можно посмотреть всё шоу с инета тут. Перемотка работает. Можно на весь экран развернуть. Комментариев нет вообще, как и перевода. Для просмотра нужно будет установить плагин Octashape (справа будет менюшка загрузки).

Поширити це повідомлення