Перейти до змісту

Євробачення 2009


laska

Рекомендовані повідомлення

Хто бачив? Величезні басейни під стелею, в яких відбувалась гра води, світла і людських тіл. Поступово вони опускалися до низу, так, що глядачі дотягувались руками. Уявляю їх емоції. Виклались на повну.

Ага, смотрели онлайн с сайта, классная тема с бассейнами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Євробачення 2009 було найкраще за всі роки. А Лобода опозорила Україну!

Хоча б Норвегія виграла (класна пісня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли дивились Євробачення, всі в один голос заявили, що в приходько був найгірший виступ з усіх конкурсантів. З номером намутили такого... та й виконання пісні не зачіпило, як тоді коли вона перший раз представила її укр. мовою. Вчора вона просто кричала.

А Норвегія перемогла по праву. З усього представленого - це був найкращий номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ви в тому бульбоні, який втік в Норвегію такого знайшли?

А ти ще раз передивися його виступ, може побачиш.

А те шо "втік" в Норвегію правильно зробив. Шо йому робити в тій Білорусії? В Норвегії хочаб прославився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти ще раз передивися його виступ, може побачиш.

Нема на шо там дивитись, а слухати тим більше! Дивись хоч 100 разів.

А те шо "втік" в Норвегію правильно зробив. Шо йому робити в тій Білорусії? В Норвегії хочаб прославився.

Ага, Норвегія одна з перших в світі країн за рівнем життя, але прославляє її "трохи" інша музика (хто в темі, той мене зрозуміє). :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если бы в его песне было немного блэковых интонаций - ты бы за него голосовал? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Норвегія одна з перших в світі країн за рівнем життя, але прославляє її "трохи" інша музика (хто в темі, той мене зрозуміє). :_16:

Прославляє то прославляє, але більшість новоявлених "мітолістів" і на 1/10 так не володіють грою на гітарі, як пацик лабає на скрипці. Це тобі не Am/Dm на дісторшені рвати цілу пісню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прославляє то прославляє, але більшість новоявлених "мітолістів" і на 1/10 так не володіють грою на гітарі, як пацик лабає на скрипці. Це тобі не Am/Dm на дісторшені рвати цілу пісню.

А где это ты в "митоле" встречал ход Am/Dm? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а де можна скачати пісні Євробачення 2009? (бажано Азербайджан, Норвегія, Ісландія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлюсь такого, але на ютубі виступ норвегії глянув.

Він волос смичка порвав :lol:

cbdefc53ff71.jpg

***

27fbd0115dd1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так не проще самому скачать прямо оттуда? :)

Будет быстрее ;)

та я щось з торентами не дружу і регітруватись лінь

Не дивлюсь такого, але на ютубі виступ норвегії глянув.

Він волос смичка порвав :lol:

cbdefc53ff71.jpg

***

27fbd0115dd1.jpg

вони і на відборі телепались

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ви в тому бульбоні, який втік в Норвегію такого знайшли?

Ну не думаю, що він в 4 рочки свідомо втік в Норвегію, бо там йому легше прославитись))))

А по темі-дивилась тільки голосування, а вже потім деякі відео на youtube, найбільше сподобалась Естонія, ну і Каас просто гарно, інше все - фігня, нічого особливого, а хлопчик з Норвегії швидше за все сподобався всім "смазлівою мордашкою"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ви в тому бульбоні, який втік в Норвегію такого знайшли?

Ну не думаю, що він в 4 рочки свідомо втік в Норвегію, бо там йому легше прославитись))))

А по темі-дивилась тільки голосування, а вже потім деякі відео на youtube, найбільше сподобалась Естонія, ну і Каас просто гарно, інше все - фігня, нічого особливого, а хлопчик з Норвегії швидше за все сподобався всім "смазлівою мордашкою"))

А я тобі скажу, що пісня в Патрісії Каас була галіма (така собі), вона тільки зайняла якесь там місце із за того, що досить відома у більшості країнах ну і невеликий, але +голос.

Мені дуже сподобались Азербайджан, Ісландія, а Норвегія, ну можна сказати крепка 4, пісня не сильно вразила, хоча всетаки у виступі Норвегії є, так само як і в тій пісні (якась перчинка так сказати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прославляє то прославляє, але більшість новоявлених "мітолістів" і на 1/10 так не володіють грою на гітарі, як пацик лабає на скрипці. Це тобі не Am/Dm на дісторшені рвати цілу пісню.

Жистокій метал аднака виходить :lol:

А Лобода опозорила Україну!

А вот От Верка Смердючка прославила Україну :lol: то да....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо ви в тому бульбоні, який втік в Норвегію такого знайшли?

Ну не думаю, що він в 4 рочки свідомо втік в Норвегію, бо там йому легше прославитись))))

А по темі-дивилась тільки голосування, а вже потім деякі відео на youtube, найбільше сподобалась Естонія, ну і Каас просто гарно, інше все - фігня, нічого особливого, а хлопчик з Норвегії швидше за все сподобався всім "смазлівою мордашкою"))

А я тобі скажу, що пісня в Патрісії Каас була галіма (така собі), вона тільки зайняла якесь там місце із за того, що досить відома у більшості країнах ну і невеликий, але +голос.

Мені дуже сподобались Азербайджан, Ісландія, а Норвегія, ну можна сказати крепка 4, пісня не сильно вразила, хоча всетаки у виступі Норвегії є, так само як і в тій пісні (якась перчинка так сказати).

"Просто гарно" це і означає просто Гарно без визначення "галімості" чи "офігенності" пісні...просто це Каас, без претензій на перемогу)

От реально не розумію, що такого було в Азейбарджана і Ісландії, таке враження, що вже по сто разів щось схоже десь було...ну то таке імхо, без претензій на об'єктивність)))) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не фан Лободи, але вона виступає за мою країну, а ти среш.+

Вона поїхала від країни, але не від мене. Я не вибирав її (як і мільйони інших) і ніколи не вибрав би представляти Україну.

Досить "націоналізації" в політиці, а в мистетсвтві я голосую за тих, хто мені подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно посмотреть всё шоу с инета тут. Перемотка работает. Можно на весь экран развернуть. Комментариев нет вообще, как и перевода. Для просмотра нужно будет установить плагин Octashape (справа будет менюшка загрузки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если бы в его песне было немного блэковых интонаций - ты бы за него голосовал? ;)

У бульбона? Блекових інтонацій? На Євробаченні? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вразило організаційне оформлення шоу, дійсно, росіяни добре постарались :) Щодо Лободи, то була проти її виступу на конкурсі від нашої країни, проте все-таки вболівала за неї, вболівала за свою країну. Виступила вона непогано, шкода, що дружня країна Росія дала їй лише 2 бала.... А найбільше сподобалася пісня від дівчат з Естонії, навіть зараз її прослуховую :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...