Перейти до змісту

Євробачення 2009


laska

Рекомендовані повідомлення

А мені з Литви мальчік зподобався,дуже приємна пісенька.Дівчинка з Єстонії теж зподобалась,але боюсь що вона навіть у 10-ку не увійде,сумненька пісня -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Перемога Lordi - такий самий абсурд як і минулорічний "тріумф" ДІБІЛАна.

А взагалі от цікавить питання щодо мови на якій співають учасники. Раніше здається можна було тільки виставити на конкурс пісню англійською, французською та німецькою здається. А зараз майже кожна країна співає на власній. Я тільки за. От тільки чому наші не можуть заспівати на рідній мові? Чи може просто не хочуть?

ну так он Приходько хотела.... не пустили..

На рахунок Приходько я не дивуюсь. В Росії і так стільки "піни" було навколо україномовної пісні. Але якщо відкинути цей аспект, то як щодо загальних мовних правил конкурсу? Може хтось пояснить.

Перемога Lordi - такий самий абсурд як і минулорічний "тріумф" ДІБІЛАна.

Давай не будемо змішувати халву і какашки? Хоча, для любителя RUSSIAN KOLBASA 2008, не бачу принципової різниці із "ДІБІЛАном".

Якщо не змішувати, то як тоді ті самі Lordi можуть вписатись в формат конкурсу. Там цілковита попса. А тут бац, і ще перше місце. Особисто мені пофіг. Але по-іншому як абсурд це не назовеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лобода конечно прикольно залабала, але цей чел з Білорусії, що виступає від Норвегії поінтересней буде. :D

Думаю що він і виграє ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальта,самий реальний голос.Росіяни переборщили з образом Приходько,аж за сильно сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виступ Лободи бил смєшон :D голосуй за Лободу отримай Anti Crisis Girl з доставкою :lol:

Думаю виграє хлопець з Норвегії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У-ХА-ХА.Правильно а за що більше.Смазливая мордашка,дупороздерающая песенка и евровиденье едет в Норвегию,учимся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік_іт.

Я вболіваю за Приходько.Якщо ти фан Лободи то прописуйся наглядно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не іт, а LT.

я не фан Лободи, але вона виступає за мою країну, а ти среш.+

more questions, Man-In-Pink?

Ну то не нюхай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то не нюхай.

так не смерди, то й не відгонитиме :)

Що ж ти стісняєшся,розкінь свої мінуси всім хто тут проти Лободи висловився,що ж ти мене одного ощасливив своїм вніманієм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда это чмо вылезло на стол с флагом МОЕЙ СТРАНЫ - мне было стыдно. Она выступает не "от нашей страны", а только от "своей квартиры" и от "своих продюсеров". Кароче - ПастойМусчинаНиктоНеДалНаЛамбарджино......и не даст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-нибудь записывал украинскую озвучку? Пропустили всё, нашу онлайн-трансляцию не нашли, включили оф.лив_видео на концовке Украины :)

А Норвегия отлично идёт по баллам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда это чмо вылезло на стол с флагом МОЕЙ СТРАНЫ - мне было стыдно. Она выступает не "от нашей страны", а только от "своей квартиры" и от "своих продюсеров". Кароче - ПастойМусчинаНиктоНеДалНаЛамбарджино......и не даст

Цей антікрізіс і квартира це взагалі п-ц. Мені сподобалась Ісландія, але в пісні дуже знайомий мотив. Здерта звідкись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мне понравилась Молдова и Босния-Герцоговина. А Лобода.... Она сама "офигевает" от своей "сексуальности" образ коей создали ей стилисты. Ну надоело это тупое выпячиванте губ и т.д. Зачем эта песня - нужно было спеть "Постой, мусчина". Ничем не отличается от "гениальной" песни, представленой на Евровидении. Когда было голосование - впервые не "переймалася" результатами. И так все понятно. Хотя и НОрвегия лично для меня слабовата. Наверное, хотят все на следующицй год в Эту страну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень понравилась Приходько. Образ раскрыт полностью.

Вот кому надо было за Украину выступать.

Еще понравились Исландия, Эстония.

Патрисию Каас жалко.

Лобода блин, такая пошлятина, а еще с флагами моей страны

на той самой сцене, тьфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен рік дивлюсь цю жистокую передачу ібо юмора там много :ahuet:

В Лободи шансів наперемогу явно небуло) :0148:

Светці неповезло, квартиру дарма заставляла.... :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-нибудь записывал украинскую озвучку? ;)

Саме коментатор Пашка піднімав мені настрій в це невдале для нас Євробачення  :)

Приходько цього разу не звучала, імхо. Якось вона її не страждала, а прокричала. Та результати і так не погані, я переживала, що гірше буде з таким виконанням.

Лобода, особисто мені добавила у вокалі впевненості, але перебрала з декораціями, і спецефектами, які не доповнювали і не підсилювали виступ, а навпаки.  Варто повчитися в талантів, які співаючи з одним лише мікрофоном, без хореографії, декорацій і т.д. зачіпляють слухача (згадайте Патрісію, та і не тільки). Всерівно вболівала за нас, хоча важко вболівати за людину, яка постійно озвучувала, що їй начхати на результат...

Білорус взяв харизмою, відкритістю, іскрою в очах, позитивом, скрипкою, молодістю, легкістю сприйняття... Лобода була перша, хто його привітала трояндами  :)

Щодо голосування, то стало помітно, що голоси ідуть вже 50/50 (слухачі / професійне журі).

Росії треба віддати належне за організацію шоу. Як на мене, то зі смаком. Очікувала традиційно на балалайки і т.д. Особливо вразило шоу під час підраховування результатів. Наше телебачення пустило в той час рекламу. Спостерігала на ОРТ. Хто бачив? Величезні басейни під стелею, в яких відбувалась гра води, світла і людських тіл. Поступово вони опускалися донизу, так, що глядачі дотягувались руками. Уявляю їх емоції. Вражаюче. Виклались на повну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, Лабада виступила нормально як для такого конкурсу, на тверду 4. З подивом виявив, що у неї й голос то є..

А от Приходько розчарувала - дуже слабко звучала. Якось дійсно прокричала пісню. Та й українською мовою вона була набагато кращою :) Хоча сподобалось відео старіння, що крутилось поза нею під час виступу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ви тут кажете хреново хреново...

Та ви подивіться на фоні того шо виступало, виступ Лободи.. там зал тріщав в прямому і переносному слові. імхо найкраще виконання на евробаченні 2009

А голосування то це пф.. Я ЛЮБЛЮ ПОЛІТИКУ!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...