Перейти до змісту

Євробачення 2009


laska

Рекомендовані повідомлення

Отож, конкурс проходитиме 12, 14, 16 травня у Москві.

Країни учасниці тут

Не обійшлось і без скандалу в Україні:

Скандали навколо українського Нацвідбору "Євробачення" ростуть, мов гриби. То Скрипка не може визначитися щодо своєї участі у пісенному конкурсі, то дівчатка з "NikitA" подумують відкликати свою заявку.

Та найбільше галасу спричиняє підопічна генпродюсерки "Арт-М'юзік" Олени Мозгової - співачка Анастасія Приходько, яку дискваліфікували за порушення умов Нацвідбору.

Цього разу переможниця російської "Фабрики зірок-7", як і обіцяла, подала до суду на НТКУ, чим взагалі поставила під загрозу участь України у цьогорічному "Євробаченні".

"3-го березня Анастасія Приходько звернулася з позивною заявою до Шевченківського районного суду з такими вимогами: визнати недійсними рішення НТКУ про визначення виконавців, які вийшли до фіналу Нацвідбору на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2009", та зобов'язати повторне проведення півфіналу Нацвідбору", - повідомила юристка Анастасії Приходько Юлія Ткаченко у четвер під час прес-конференції.

Продовження

В нас конкурс мав відбутись сьогодні, якщо буде...

Вчора Росія обрала свого претендента - саме Приходько, яка так бажає їхати від України. Сама пісня:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Анастасія Приходько "Мамо" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Хм.... Моя однокласниця впевнено заявляла, що на євробачення від України їде "NikitA"... Бо має якісь там зв'язки. Побачимо, що з цього вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі приспів залишили українським))) Від Росії їде учасниця з піснею на "мові" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі приспів залишили українським))) Від Росії їде учасниця з піснею на "мові" )))

Ага и не говори, Росію представлятиме українка з напів українскою піснею... Таке тільки росіяни придумати могли... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дивився по ОРТ відбір,гарно дівчина заспівала.І скажіть що Росія не любить Україну :0021: ,ну хотя продюсери може продвинули,влиятельные люди наверно тоді вони.Інтернаціональна пісенька,12 від нас гарантовано та це було б і так.Не було в них особого вибору.А в нас ще не бачів,кажуть жах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл*... Лобуда їде.. то ппц.. із чим? .. я в ах... На мило... доска обтягнута шкірою.. не вистачає слів..

Руслану їм туди - нехай порве їх там.. всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я извиняюсь, но почему тема в разделе "Музыка"? :)

Отож... Політика, бабло та інший треш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що їде Лобода, то ще півбіди. Але коли я сьогодні почув цю пісню, плюс її виконання... Це просто жах. В мене немає слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкурсанты - ахтууунг

http://www.youtube.com/watch?v=gAsUc8qunjw...feature=related - ахахах чувак пересмотрел бритни спирс (womanizer)

дальше куча всякого реально бреда которое вообще не стоит на сцену выпускать, на фоне всего этого лобода еще как то смотрелась, но сравнивать Песню Лорак и Лободы это пфффффффф

В Украине кризис на таланты или как... :(((((

Это грустно? нет это печально (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скандал у Росії набирає хід,знімуть нашу напевно,щось придумають і уберуть.Буде Валерія співати.

Ось, оцінюєм.

Svetlana Loboda - Be My Valentine

Мале,страшне і з боку бантік :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скандал у Росії набирає хід,знімуть нашу напевно,щось придумають і уберуть.Буде Валерія співати.

Звідки інформація?

Бачила як Валерія з Пригожиним реагували на результати голосування :_17:

Пісенька Валерії

P.S. Кіркоров отримав народного України, тепер Мозгова отримає народну Росії. Ну хоч тут прояв сусідської любові :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі приспів залишили українським))) Від Росії їде учасниця з піснею на "мові" )))

Ага и не говори, Росію представлятиме українка з напів українскою піснею... Таке тільки росіяни придумати могли... :D

А что? Разве это плохо??????? По моему наоборот... это признание культуры и талантов другой страны. А вот жюри украины понять не могу мне например "Анастасія Приходько с песней "Мамо"" понравилось очень. В стране правит ХАОС!!!!!

............. без слов ... "Я вважаю себе українською співачкою і гадаю, що я гідна представляти Україну на "Євробаченні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не понял про детали... шо б там не говорили, но...

Как в прошлом музыкант и вокалист я скажу, шо таки да, у этой Анастасии вокальные данные - та Ротару с Повалий курят нервно и без оглядки! А если чесно - я просто в шоке! Это ПЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі приспів залишили українським))) Від Росії їде учасниця з піснею на "мові" )))

Ага и не говори, Росію представлятиме українка з напів українскою піснею... Таке тільки росіяни придумати могли... :D

А что? Разве это плохо??????? По моему наоборот... это признание культуры и талантов другой страны. А вот жюри украины понять не могу мне например "Анастасія Приходько с песней "Мамо"" понравилось очень. В стране правит ХАОС!!!!!

............. без слов ... "Я вважаю себе українською співачкою і гадаю, що я гідна представляти Україну на "Євробаченні"

Я не казав, що це погано, але краще б вона їхала саме від України (замість Лободи) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі приспів залишили українським))) Від Росії їде учасниця з піснею на "мові" )))

Ага и не говори, Росію представлятиме українка з напів українскою піснею... Таке тільки росіяни придумати могли... :D

А что? Разве это плохо??????? По моему наоборот... это признание культуры и талантов другой страны. А вот жюри украины понять не могу мне например "Анастасія Приходько с песней "Мамо"" понравилось очень. В стране правит ХАОС!!!!!

............. без слов ... "Я вважаю себе українською співачкою і гадаю, що я гідна представляти Україну на "Євробаченні"

Я не казав, що це погано, але краще б вона їхала саме від України (замість Лободи) :)

Услышав песню я был поражён!!!!! Действительно великолепный шедевр (ИМХО). Как такое могли просрать я в ужасе..... и недоумении. В натуре у жюри или как их там ЖОПЫ вместо головы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Посмотрите тут http://starlife.com.ua/posts/1749.html как она переживает за песню!!!! А ведь это могло быть УКРАИНСКИМ!!!!!! А теперь ПОЗОРИЩЕ в виде ЛОБОДЫ --- наш выбор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пісня в Лободи - фігня. Якби хоч музика була класна, ато ні музики, ні пісні нормальної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі приспів залишили українським))) Від Росії їде учасниця з піснею на "мові" )))

Ага и не говори, Росію представлятиме українка з напів українскою піснею... Таке тільки росіяни придумати могли... :D

А что? Разве это плохо??????? По моему наоборот... это признание культуры и талантов другой страны. А вот жюри украины понять не могу мне например "Анастасія Приходько с песней "Мамо"" понравилось очень. В стране правит ХАОС!!!!!

............. без слов ... "Я вважаю себе українською співачкою і гадаю, що я гідна представляти Україну на "Євробаченні"

Я не казав, що це погано, але краще б вона їхала саме від України (замість Лободи) :)

Услышав песню я был поражён!!!!! Действительно великолепный шедевр (ИМХО). Как такое могли просрать я в ужасе..... и недоумении. В натуре у жюри или как их там ЖОПЫ вместо головы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Посмотрите тут http://starlife.com.ua/posts/1749.html как она переживает за песню!!!! А ведь это могло быть УКРАИНСКИМ!!!!!! А теперь ПОЗОРИЩЕ в виде ЛОБОДЫ --- наш выбор.

Та я дивився інтервю Лободи 3 тижня назад і вона сказала:

- Після виступу на Євробаченні думаю ще євротур...

ЇЇ запитали:

- А ви впевнені, що поїдете?

- На 100%, такого неможе бути, щоб я непоїхала на Євробачення!!!

Мені вже тоді стало все понятно. А пісня в Приходько класна , до речі вона повністю українська, просто її трохи переробили.

Ось повністю укр. варіант:

ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українка в Росії заспіває українську пісню і виграє Євробачення для Росії. абзац..повний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааааа. Лобода всетаки фуфло!!!! Шансів у нас ніяких..... А от від Росії, укрїнка, може порвати всіх!! АБІДНО.... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...