Перейти до змісту
vanus

Запитай Інженера-Будівельника

Recommended Posts

Порадьте, будь ласка, спєца по гідроізоляції. Треба щоби оглянув гараж з підвалом (треба вже, поки видно після зими проблеми) і порадив що потрібно зробити.

Хочу - розумну і, звісно, оплачувану консультацію. Поради щодо вибору матеріалів і як правильно проводити роботи.

Не хочу - обов"язкове нав"язування своєї роботи, байок, що ніхто не зробить як він і прочєй чєпухі

Поширити це повідомлення

Порадьте по звукоізоляції. Стіна в спальні межує з кухньою сусідів, на тій кухні постійно сварки, діти кричать і тд. Стіна в підозрюю в пів цеглини, думаю втулити металопрофіль на на нього гіпсокартон а під гіпсокартон мін вату. Чи можливо є кращі варіанти?

Поширити це повідомлення

19 хвилин тому, halmer сказано:

Порадьте по звукоізоляції... Чи можливо є кращі варіанти?

Теж планую собі від сусідів захиститись, але думаю такий варіант - спочатку на стіни підложку як під ламінат, далі картоном, тоді профіля і гіпсокартон. По ціні дорого не буде.

Поширити це повідомлення

відповідь:  yurgen

гідроізоляція є декількох типів. 

тип №1 - обмазочна і оклейочна гідроізоляція (ззовні на поверхню наноситься шар гідроізоляції). матеріали гідроізоляції вибирати є різні. Є бітумні матеріали, є з інших матеріалів (зокрема цемент, глина - народні методи) і тд і тп.

тип №2 - гідроізоляція проникаюча. хімічні речовини, що наносяться на бетонні і зкам'янілі конструкції, проникають в них і створюють захист від проникнення вологи. На ринку присутні різні такі матеріали, різних фірм і з додатковими також замазками і тд і тп.

тип №3 - гідроізоляція відразу, яка додається в матеріал і сам матеріал фундамента чи стіни стає гідрофобним (водостійким). тоді додаткових робіт по гідроізоляції вже не виконується. в цьому випадку зростає собівартість матеріалу, але і гарантована надійність, але і відсутня часткова реакція матеріалу стін на вбирання вологи повітря і на віддачу вологи в повітря, що впливає на життя всередині такого приміщення. вентиляція обовязкова.

п.с. вибір завжди за замовником. і варто пам'ятати, що десь виграєш, а десь життя вчить, що виграш завжди тимчасовий.

Поширити це повідомлення

відповідь  halmer:

по звукоізоляції

досить цікаве питання) Вам доводилося колись бути в ролі глядача і слухача небажаних концертів?) ооо, так) досвіду у Вас побільшало однозначно) і нервів інколи поменшало)

по звукоізоляції все просто - багато бабла!) якщо хочете дійсно гарну звукоізоляцію. Звук поширюється всюди і через все!

спосіб №1 - (гіпсокартон-профіль-мінвата) - це чуть зменшить звук і дорого порівняно з КПД рішення. УУточню, що варто підкласти під кожен профіль подвійну прокладку як під ламінат.

спосіб №2 - замість мінвати можете сформувати пару шарів лотків від яєць, між профілем каркасу і гіпсокартоном теж прокладка-підкладка під ламінат.

спосіб №3 - повністю від сусідів відділитися, відрізати всі перегородки під 90 градусів і заліпити простір будівельною пінкою, оздобити.

ще варіанти вибір за Вами.

Поширити це повідомлення

On 01.08.2018 at 13:35, NoGood сказано:

Добрий день. Який пінопласт поклати під теплу пілогу в квартирі? Поверх 9/10.  3 чи 5 см ??

Дивився колись ролик, там авторитетні люди порахували, що для квартири вистачає 3 см

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Lexx_Giant сказал:

В мене лежить 5 см 35-ка. Вже зимував. Фсьо гуд.

А який виробник брали? Сьогодні на Карбишева 2 мені розказують, що дешевий просяде і плитка полопає... Наскільки правда?

Поширити це повідомлення

Простий. Якщо залита нормально чистова стяжка, нічого не полопає. На мою особисту думку.

Щодо виробника.. ХЗ.. 2 роки пройшло.

Редаговано Lexx_Giant

Поширити це повідомлення

Незнайшов відповідної теми,  а питання дуже термінове.  Власне де знайти прайс на розцінки по підшиві даху.? Виникло питання по ціні вирізання отворів під точкові світильники в металопрофілі і монтажу кабеля в гофрі.  Підскажіть, скільки повинен коштувати підбивання гофри з кабелем (кабель в гофру запихнув я особисто) до даху (1.5поверховий будинок,  всього 41метр погонажу)спеціальими кріпленнями з цвяшками  і свердління фрезою (фрезу і адаптер купував я особисто в металопрофілі 0.45 мм)  всього 16 отворів...  Робітники нарахували 2300 за це....  

Редаговано vrm

Поширити це повідомлення

1 час назад, Роман 1982 пон сказал:

Доброго дня, хочу запитати чи можна утеплювати хату з саману пынопластом?

Тут є інформація:

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=205328

Поширити це повідомлення

Привіт яка має бути глибина фундаменту під одноповерховий гараж збудований з відсів блоків?і чи потрібно якось гідроізолювати оглядову яму?

Поширити це повідомлення

On 06.12.2018 at 10:13, Роман 1982 пон сказано:

Доброго дня, хочу запитати чи можна утеплювати хату з саману пынопластом?

Приватні будинки з умовною висотою до 9 м. можна.

ПС Умовна висота за ДБН В.1.1-7 (тобто 3 пов.)

Поширити це повідомлення

On 10.02.2019 at 20:16, Sashkajek сказано:

Привіт яка має бути глибина фундаменту під одноповерховий гараж збудований з відсів блоків?

Щонайменше, це глибина промерзання ґрунту, 80-90 см.

Поширити це повідомлення

В 12.02.2019 в 19:01, Rubak сказал:

Щонайменше, це глибина промерзання ґрунту, 80-90 см.

А ви впевнені що в нас грунт хочаб на 70 промерзає,80—90 тоже начитався в неті,дивлюсь під забори з рваного блока ллють по 50 см і стоять вони,хоч і вага там огого...

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, Sashkajek сказано:

дивлюсь під забори з рваного блока ллють по 50 см і стоять вони

І шо, в тих заборах таки хтось живе?:)

Взагалі промерзає. В сильні морози -25-30 (таке було) в мене погріб промерзав до 80-90см. Було видно по шикарній шапці поморозі на стіні.

В твому випадку монолітну плиту залий. Піде бетону так само, а мо й менше, а гемору точно менше.

Поширити це повідомлення

Питання:

Хочу зробити доріжку біля хати, зараз просто земля, ще й місцевість з високою вологістю - після дощу просто болото. Колись яму рив під фундамент димоходу, то за 40 см вже вода набралася. Собсно цікавить які варіанти зробити цю доріжку - заливати цементом, чи якось покласти бруківку, чи треба пісок сипати під низ чи щебінь й якщо так, то на яку висоту? Ось в темі знайшов щось схоже:

Цитата

Потрібно оперативно в будинку засипати льох висотою 2,5м (тому що постійно стоїть вода) і залити стяжку на підлогу.

Питання: Як правильно втрамбувати землю і заливати, щоб не було просадки підлоги з часом?

Відповідь для KILLER

пісок дати на низ 50 см, потім земля, потім 20 см пісок.

кожні 20 см слід трамбувати - підійде варіант 2 чоловка в кирзових чоботах це ще краще (в 3 рази) ніж віброплита 95кг.

Поширити це повідомлення

20 хвилин тому, MrFirst сказано:

Питання:

Хочу зробити доріжку біля хати, зараз просто земля, ще й місцевість з високою вологістю - після дощу просто болото. Колись яму рив під фундамент димоходу, то за 40 см вже вода набралася. Собсно цікавить які варіанти зробити цю доріжку - заливати цементом, чи якось покласти бруківку, чи треба пісок сипати під низ чи щебінь й якщо так, то на яку висоту? Ось в темі знайшов щось схоже:

Як на мене, бери бруківку більшого розміру, щоб площа натиску була більша, та клади звичайну доріжку. щебінь, пісок, бруківка.
Залита цементом за пару років перетвориться в розламані шматки. зимою її просто поламає. Як варіант заливати плитками з армуванням.

Поширити це повідомлення