Перейти до змісту
vanus

Запитай Інженера-Будівельника

Recommended Posts

Питання:

Хочу зробити доріжку біля хати, зараз просто земля, ще й місцевість з високою вологістю - після дощу просто болото. Колись яму рив під фундамент димоходу, то за 40 см вже вода набралася. Собсно цікавить які варіанти зробити цю доріжку - заливати цементом, чи якось покласти бруківку, чи треба пісок сипати під низ чи щебінь й якщо так, то на яку висоту? Ось в темі знайшов щось схоже:

Цитата

Потрібно оперативно в будинку засипати льох висотою 2,5м (тому що постійно стоїть вода) і залити стяжку на підлогу.

Питання: Як правильно втрамбувати землю і заливати, щоб не було просадки підлоги з часом?

Відповідь для KILLER

пісок дати на низ 50 см, потім земля, потім 20 см пісок.

кожні 20 см слід трамбувати - підійде варіант 2 чоловка в кирзових чоботах це ще краще (в 3 рази) ніж віброплита 95кг.

Поширити це повідомлення

20 хвилин тому, MrFirst сказано:

Питання:

Хочу зробити доріжку біля хати, зараз просто земля, ще й місцевість з високою вологістю - після дощу просто болото. Колись яму рив під фундамент димоходу, то за 40 см вже вода набралася. Собсно цікавить які варіанти зробити цю доріжку - заливати цементом, чи якось покласти бруківку, чи треба пісок сипати під низ чи щебінь й якщо так, то на яку висоту? Ось в темі знайшов щось схоже:

Як на мене, бери бруківку більшого розміру, щоб площа натиску була більша, та клади звичайну доріжку. щебінь, пісок, бруківка.
Залита цементом за пару років перетвориться в розламані шматки. зимою її просто поламає. Як варіант заливати плитками з армуванням.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз