Перейти до змісту

Запитай Інженера-Будівельника


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 557
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Чи можна в шлаковому будинку якось "замінити" стіни не знімаючи дах і  бетонне перекриття? кутки з цегли. знизу фундамент, зверху бетонний чи то армо пояс.. хз чи там є арматура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Dima4s сказал:

Чи можна в шлаковому будинку якось "замінити" стіни не знімаючи дах і  бетонне перекриття? кутки з цегли. знизу фундамент, зверху бетонний чи то армо пояс.. хз чи там є арматура.

На Цукровому хтось так робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав щось типу, вирізати в стіні місце під підпорки від фундаменту до армопоясу, вибивати метр стіни, наприклад, та закладати його цеглою чи блоком. і рухатись так по колу. Єдиний острах чи є в армопоясі зверху арматура.. б оякщо немає то думаю все завалиться..
Є тут інженери? реально таке провернути чи то мої видумки, як людини без інженерної освіти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно брати дозвіл (і де саме?) на добудову (туалет+ванна+веранда), якщо це квартира у двоквартирному будинку (по-суті - приватний будинок, розділений на дві сім'ї із окремими входами)? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lorka, так потрібно. Сходіть в ЦНАП, а бо до приватних фірм які ци займаються, там вам детальніше розкажуть про перелік необхідних документів для добудови.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lorka сказано:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно брати дозвіл (і де саме?) на добудову (туалет+ванна+веранда), якщо це квартира у двоквартирному будинку (по-суті - приватний будинок, розділений на дві сім'ї із окремими входами)? 

san4ez1 можете запитати

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, lorka сказано:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно брати дозвіл (і де саме?) на добудову (туалет+ванна+веранда), якщо це квартира у двоквартирному будинку (по-суті - приватний будинок, розділений на дві сім'ї із окремими входами)? 

Доброго дня.Потрібно.Можу допомогти Вам в цьому.Мій телефон 0502308469.Олександр

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, san4ez1 сказано:

Доброго дня.Потрібно.Можу допомогти Вам в цьому.Мій телефон 0502308469.Олександр

Дякую, матиму на увазі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Доброго дня шановні експерти.

Цікавить ваша оцінка наступної ситуації.

Щоночі я чую як падають камінці по шахті з трубами в туалеті, спати при цьому трохи моторошно, адже невідомо чим це загрожує і чим закінчиться. На фото показую ситуацію, бойлер вісить уже років 5, ревізія зроблена уже років як 7 тому, тобто ніякого свіжого ремонту не проводилось (чого не можу сказати про сусідів зверху, а це 6 поверхів).

Але при цьому падіння камінців (як показали досліди крихти штукатурки розміром до сантиметра в діаметрі) раніше помічено не було, а зараз щоночі чую як вони падають (за добу газета була всіяна шматочками пилу та дрібними фракціями, і один два більших камінчики). Підозрюю що вдень вони також падають, адже час для них значення не має, просто вдень їх не чути через шум життя.

Також на будинку (9 поверхів) близько року тому з'явилося декілька дрібних тріщин, їх замазали для аналізу - розростання немає.

Ото ж питання? Чим це загрожує на вашу думку? Чи можливо на це і уваги звертати не треба?

IMG_2017-08-02_075942.thumb.jpg.f83ac1ccaf439368abbbd77f301c65f7.jpgIMG_2017-08-02_080014.thumb.jpg.204f726113da625332a90fbe32433a83.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Панове, можете порадити організацію, яка добре зробить вентиляцію та кондиціонування для приватного будинку - спланує, підбере обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Livi сказано:

Панове, можете порадити організацію, яка добре зробить вентиляцію та кондиціонування для приватного будинку - спланує, підбере обладнання?

095 536 8441 Сергій.Розроблять проект, підберуть і змонтують обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

066 6293237  Сергій Панасюк  Вентиляція Кондиціонування, набір усіх установок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

097 625 10 85 Проект будинку, конструктив. Конструкції будівель. Ландшафтне проектування, зокрема генплан відпочинкового комплексу або що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доброго дня. Цікавить які на сьогодні вимоги (діаметр, матеріал, ...) до само точної вентиляції у газовиків в приватному будинку. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lolja, читайте ДБН В.2.5-20-2001 "Газопостачання". Зрештою, сходіть до газовиків.

Наскільки мені відомо, якщо газове обладнання встановлюється в житловому приміщенні, то це повинна бути кухня з кватиркою (форточкою) для забезпечення приточної вентиляції. Або у нежитловому, спеціально пристосованому для даної потреби приміщенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки памятаю, то через витяжний канал природньої витяжки має бути 90 кубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Порадьте, будь ласка, спєца по гідроізоляції. Треба щоби оглянув гараж з підвалом (треба вже, поки видно після зими проблеми) і порадив що потрібно зробити.

Хочу - розумну і, звісно, оплачувану консультацію. Поради щодо вибору матеріалів і як правильно проводити роботи.

Не хочу - обов"язкове нав"язування своєї роботи, байок, що ніхто не зробить як він і прочєй чєпухі

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Порадьте по звукоізоляції. Стіна в спальні межує з кухньою сусідів, на тій кухні постійно сварки, діти кричать і тд. Стіна в підозрюю в пів цеглини, думаю втулити металопрофіль на на нього гіпсокартон а під гіпсокартон мін вату. Чи можливо є кращі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, halmer сказано:

Порадьте по звукоізоляції... Чи можливо є кращі варіанти?

Теж планую собі від сусідів захиститись, але думаю такий варіант - спочатку на стіни підложку як під ламінат, далі картоном, тоді профіля і гіпсокартон. По ціні дорого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

відповідь:  yurgen

гідроізоляція є декількох типів. 

 тип №1 - обмазочна і оклейочна гідроізоляція (ззовні на поверхню наноситься шар гідроізоляції). матеріали гідроізоляції вибирати є різні. Є бітумні матеріали, є з інших матеріалів (зокрема цемент, глина - народні методи) і тд і тп.

тип №2 - гідроізоляція проникаюча. хімічні речовини, що наносяться на бетонні і зкам'янілі конструкції, проникають в них і створюють захист від проникнення вологи. На ринку присутні різні такі матеріали, різних фірм і з додатковими також замазками і тд і тп.

тип №3 - гідроізоляція відразу, яка додається в матеріал і сам матеріал фундамента чи стіни стає гідрофобним (водостійким). тоді додаткових робіт по гідроізоляції вже не виконується. в цьому випадку зростає собівартість матеріалу, але і гарантована надійність, але і відсутня часткова реакція матеріалу стін на вбирання вологи повітря і на віддачу вологи в повітря, що впливає на життя всередині такого приміщення. вентиляція обовязкова.

 

п.с. вибір завжди за замовником. і варто пам'ятати, що десь виграєш, а десь життя вчить, що виграш завжди тимчасовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідь  halmer:

по звукоізоляції

 досить цікаве питання) Вам доводилося колись бути в ролі глядача і слухача небажаних концертів?) ооо, так) досвіду у Вас побільшало однозначно) і нервів інколи поменшало)

 

по звукоізоляції все просто - багато бабла!) якщо хочете дійсно гарну звукоізоляцію. Звук поширюється всюди і через все!

 

спосіб №1 - (гіпсокартон-профіль-мінвата) - це чуть зменшить звук і дорого порівняно з КПД рішення. УУточню, що варто підкласти під кожен профіль подвійну прокладку як під ламінат.

спосіб №2 - замість мінвати можете сформувати пару шарів лотків від яєць, між профілем каркасу і гіпсокартоном теж прокладка-підкладка під ламінат.

спосіб №3 - повністю від сусідів відділитися, відрізати всі перегородки під 90 градусів і заліпити простір будівельною пінкою, оздобити.

ще варіанти вибір за Вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...