Перейти до змісту

Велофорум, тех.


Рекомендовані повідомлення

"Велофорум - Луцьк - 2009"

Як все це відбудеться - залежить тільки від нас...

Програма форуму:

polozhennia.doc

Положення про форум:

polozhennia_fin.doc

Символика форуму:

LOGO_veloforum-UKR.gif

LOGO_veloforum-ENG.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я думаю тут багато хто може допомогти. давайте хоча б згадаємо минулий велодень ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найперше, в чому хотілося б сприяння від УСІХ:

1. Розровсюдити інформацію про захід скрізь, де тільки можна. Хто має виходи на інтернет-сайти, вело-тусовки, розсилки, роздрукувати і роздати зацікавленим, газети, журнали... і т.д. і т.п. Щоб весь світ дізнався про те, що відбувається.

2. По мірі надходження інформації розміщувати тут на форумі інфу про бажаючих відвідати наш захід. Це стосується гостей з інших регіонів і країн. Особливо, якщо ця інфа буде від імені колективів чи цілих груп зацікавлених людей. Наприклад, група велосипедистів з міста Києва "Хоббіти" планує приїхати в Луцьк на Велофорум у складі 20 осіб. Це потрібно для того, щоб усвідомлювати масштаб дійства і мати можливість адекватно підготуватись до прийому гостей.

3. Якщо контактуєте з якимось особами з-за меж Луцька (друзі, колеги, знайомі) постарайтесь максимум методичної допомоги надавати самим (щоб не завалювати організаторів). Це стосується розкладів потягів чи автобусів, координат зустрічей, можливостей щодо поселення. Що не зрозуміло самим, запитуйте тут або в організаторів.

4. Хто має можливість і час перекласти Програму на російську, англійську, польську, німецьку мови, а також хінді та суахілі... допоможіть в цьому. Захід міжнародний як-не-як.

Поки все. Вся поточна інформація та робота - по мірі появи і необхідності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим можу тим допомагатиму!

Туристи з ВАМИ!

Інформаціє є тут: Сайт спортивного орієнтування та туризму в м. Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Лекс, английский уже пущен в дело давно.

И еще.

Процесс потихоньку движется, возникают понемногу задачи, которые надо решать и назначать за решение ответственных.

Посему повелеваю:

ответственным за проведение велопробега по городу в рамках Велодня назначается Лекс! Подготовка народа, информация, листовки , вся остальная фигня включая сопровождение колонны и регулирование собственно пробега.

ответственными за мероприятие в Гараздже, кросс-кантри трасса и др. назначаются Альпинист(Climber) и Таня(odna)! Подготовка трассы, договоренности с Толстихиным(Саня уже договорился :)), прочие вопросы.

kmd - кров з носа надо запускать сайт.

ТАИС - бумажная работа, если появится.

друид координирует все вопросы вместе со мной. Все помогают всем! Все письма скоро будут идти на фирменных конвертах АВЛ с печаткой и иными прелестями. Нам просто НЕ СМОГУТ отказывать, плюс большое число чиновников на нашей стороне, что очень важно!

Продолжение следует. Кто с чем-то не согласен - пишите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ближе к маю нам потребуется: бензопила (на худой конец, обычная), три топора, три молотка, гвозди, пяток крепких людей, лопата.

Будем делать Гараджу.

Подробней - ближе к маю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені народу так чоловік з 15... приблизно 4-5 групок для розклеювання оголошень, ознайомлення проїжджаючих велосипедистів з особливостями проведення Велодня.

Дійсно роботи хватить всім. Обіцяю.. :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де англійський і російський?

Друід казав викладе пізніше,або я ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

За попередньою інформацією до нас на Фелофорум збираються делегації:

1. З Чернівців (якщо не помиляюсь чи туристи чи велосипедисти). Альпініст краще знає :)

2. Зі Львова (велосипедисти та екологи)

3. З Любліна (Польбща). Там виявили бажання приїхати місцева велосипедна організація (не спортсмени, а покатушечнікі.... як ми :) ), а також польська організація харцерів (скаутів)... шось типу нашого Пласту.

Ось так. По кілька представників чекаємо з Дніпропетровська та Києва.

Дійство набирає обертів. Викладайте, хто кого ще "завербував".

Уточняйте деталі в організаторів. Нагадаю, що ночівля буде в Гаразджі. Бажано мати необхідне для цього спорядження. Якщо хтось ну капєц не має такої можливості (з наметом), відписуйте організаторам або сюди - будем допомагати.

Сусіди Рівненчани ти Червоноградці.... вас чекати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єслі нада буде мощна електростанция, інструмент, я легковою з прицепом підсоблю - пишіть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені народу так чоловік з 15... приблизно 4-5 групок для розклеювання оголошень, ознайомлення проїжджаючих велосипедистів з особливостями проведення Велодня.

Дійсно роботи хватить всім. Обіцяю.. :D :D :D

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не проти і я якійсь команді допомогти ^_^

доречі відкрив зустріч на сторінках "в контакті" http://vkontakte.ru/event8230260 ;) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на форумх де прописаний )) теж оголошу та ще я +1 в допомозі )))

лекс ти знаєш як мене знайти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...