Перейти до змісту

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу


Рекомендовані повідомлення

Схоже, що вже уложили мережу ))))). На інтері швидкість слабенька теж. Побачим, що буде далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 297
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Добрий вечір!

Підкажіть будь-ласка що робити.

Ситуація наступна. Мав піпелнет, швидкість як похолодало, ніби нормальна стала, навіть і ввечері, але мало трафіку стало, плюс друг собі інтертелеком взяв, і в нього швидкість, ще краща ніж в мене, вирішив і собі взяти. Модем huawei EC 1705, антена і перехідник підходять від піпловського модема (в сервісному центрі інтертелекому в Луцьку, запевнили що антена і перехідник підходять і до цього модема), який теж доречі huawei. Так от, швидкість інтертелекому зараз вже взагалі впала із 10-15 кілобайт до 2-3. Куди антену лише не крутив, нічого толкового не було, в друга направлена якто на Ківерці, а то може і ще правіше, і швидкість така, що онлайн фільми дивиться, а в мене в ту сторону геть сигналу майже нема, а в сторону Підгайців, то дуже мала на даний час, але це самий кращий варіант вийшов.

Живу в Млинівському районі, село Малин.

І може хтось знає, в якій стороні ще є БС, крім Підгаєць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов з вересня на тариф Гіга-100

Швидкість рідко вище 20 кбайт піднімається.

На адреналіні було раніше і 200кбайт (може, просто співпало). На форумах пишуть, що із введеням цих тарифних планів мережа інтертелеком себе вбиває. Якість послуг дуже понизилась.

Що підкажете?

В мене щось схоже, а друг живе через 400 метрів, той самий тариф, а швидкість менше 30 кілобайт при перегляді відео і не падає, в основному десь біль 100-120 крутиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який тариф? Це у вас 1х чи Ev-DO?

Тариф: Гіга-день 100

При запуску програми cricket, яка йшла із модемом показує в основному EVDO Rev.A

Мені до Цумані в рази 2, якщо не більше далі, ніж до Підгаєць (До Луцька на пряму приблизно 12, ну хай 15 кілометрів), я спробую звичайно, як буду мати час вільний, ще антену треба поміняти місцями з іншою (інша антена не перебиває сигналу, в зв'язку з тим що телевізор вмикається раз в тиждень, і то якщо є перешкоди, то лише для телевізора). До Млинова мені 17-18 кілометрів на пряму. Саме село то якби і не сказав би що в низині, з поля проглядається в ясну погоду телевізійна вишка із Підгаєць, тому Підгайці є самі ближчі, а от до Цумані то напевно буде далі ніж до Млинова, і якраз мені рельєф в сторону Цумані взагалі поганий. Пробував в сторону Млинова, трошки гірше ніж в сторону Підгаєць. А в друга антена точно не на Цумань, або на Ківерці, або десь поруч (щоб йому на Цумань направити то антену ще на градусів 70-80 повернути треба), хоча до Ківерець теж далеченько, але каже що звідти найкраща швидкість.

Можливо проблема в модемі, чи прошивці? Спробую ще в місті що скаже мені цей модем.

Дякую за інформацію! В разі покращення швидкості відпишуся іще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dd17040795b7.jpg

Сьогодні за весь день вище 30КБайт не піднімається, в основному 10-15КБ. Причому пробував Ківерці, Цумань. Щось з обладнанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

275506010.png

Скриншот говорить сам за себе... Користуватися нетом просто неможливо... Був cdma ukraine нет просто літав... менше мегабіта не падало.. а тепер самі бачите... треба шукати альтернативу бо лайфовських хоч і gprs інтернет в рази кращий за цей так званий (язик не повертається сказати) 3g....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

На зір поки що не жаліюся, тому точно бачу вишку із Підгаєць причому бачу її останніх років 12, але тільки з поля, бо там нема ніяких перешкод, ні лісу, ні будинків. А бачу точно ту вишку, бо щебачу трохи в іншій стороні ще три, одна за 5-7 кілометрів, друга десь за 6-8, а третя близько 10-12 кілометрів в Городниці, вишку в Підгайцях видно трошки гірше за решту з округи, але видно, причому видно більшу її половину:)

Але суть не в тому, був у друга, в того якого добре тягне, то показує програмка EVDO rev.A 5 поділок, а швидкість лише 25 кілобайт в секунду, так що певно щось з модемом, хоча сьогодні був у сервісному центрі, мені його перепрошили, але швидкість у ввечері складала лише 25 кілобіт/с, а в Луцьку спокійно 2 мегабіти витягував.

Зараз спробую програмку ще.

Дякую за поради! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка зараз швидкість в середньому на 3г турбо? І ще тарифи?Мені б шось таке типу "зайшов- зняло".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

г...но повне, а не інет...

2266382629.png

Цей тиждень найгірша якість за рік користування

На даний час маю швидкість 5-8 кбайт. Перевірив з БС Ківерець, Маневич, Підгаєць

Щось у них постійно чи ламається, чи хз.

З радістю перейшов би на якогось іншого оператора. Порадьте.

Хоча б стабільних 50-100 кбайт було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей тиждень найгірша якість за рік користування

На даний час маю швидкість 5-8 кбайт. Перевірив з БС Ківерець, Маневич, Підгаєць

Щось у них постійно чи ламається, чи хз.

З радістю перейшов би на якогось іншого оператора. Порадьте.

Хоча б стабільних 50-100 кбайт було

Зараз сиджу на Peoplenet, тариф 777, на даний час маю наступні дані

post-19606-0-95114300-1351266249_thumb.p

Правда літом теж мав проблеми і з цим оператором, але після кількох тижнів гризанини з ними, отримав нормальну швидкість знову, у ввечері в пік навантаження дивлюся нормально навіть і відео з ютуба з розширенням 360, а 240 без питань іде. Але літом мав серйозні проблеми, часто розєднувало, і швидкість така як зараз в інтеретелекомі в мене 2-5 кБ/сек.

Мені до БС від піпла в Підгайцях кажуть близько 17 км, також живу трохи в низині, тому перешкод таких як дерева, якісь будівлі є, але і сьогодні швидкість є, яка мене приємно здивувала:)

Якщо нічого не вирішу зі швидкістю в інтертелекомі, то напевно теж від нього відкажуся, поки маю можливість, ато гроші заплатив а інтернету не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і справді якості ніякої.Горохів теж страждає від таких проблем.Треба перешиватися на Peoplenet-дорого правда,але хоч не засинаєш перед монітором!Інтертелекомівці зробили гарну рекламу на бігбордах,але,мабуть,забули дати хороший інтернет!Ганьба...

post-14960-2907_thumb.jpg

post-14960-149218_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло.. це типу Інтертелеком вирішив виділити для веб-камер дільниць смугу, а своім клієнтам залишив "крохи" - смужку в 10кб. Оригінально.

http://www.intertelecom.ua/ru/news/news-company/5174.php

і там заробив, і там.

Цікаво, а кошти повертати будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпіть це скільки мається на увазі? День? Два? Тиждень? Місяць? Бо в мене особисто нерви здають користуватися таким інтернетом... Думаю втікати на Peoplenet Думаю хуже як є 100% не буде, не дивлячись на те що там дорощі тарифи... Як на мене краще заплатити на 20грн більше але буду мати більш менш нормальний(мається на увазі для 3г) інтернет чим користуватися цим г*****м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні приблизно до 17 на протязі дня вроді нормалізувалась швидкість.... зараз зному канал 5-6кБайт? знов щось зломилось? :0161:

2272979237.png

А де ви бачили в ІТ БС в Маневичах??? :_09:

Вибачаюсь, малось на увазі Цумань
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпіть це скільки мається на увазі? День? Два? Тиждень? Місяць? Бо в мене особисто нерви здають користуватися таким інтернетом... Думаю втікати на Peoplenet Думаю хуже як є 100% не буде, не дивлячись на те що там дорощі тарифи... Як на мене краще заплатити на 20грн більше але буду мати більш менш нормальний(мається на увазі для 3г) інтернет чим користуватися цим г*****м

детальніше можна про Peoplenet. Хіба він не поглинувся інтертелекомом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажую прошивку на HTC Sensation через Інтертелеком, чекати треба 6 годин...

post-69-0-45961200-1351707093_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене краще заплатити на 20грн більше але буду мати більш менш нормальний(мається на увазі для 3г) інтернет чим користуватися цим г*****м

Кричати всі можуть, і ніби й 20грн для вас не гроші, але чомусь ви й досі залишаєтесь на ІТ. За цей час можна було б написати хоча б де користуєтесь, і додати скріншот з Аксестелю

Я користуюся піпелнетом вже два роки, плачу близько 80 грн в місяць, купив у вас модем, думав буду мати в 4 рази більше трафіку, хоча і буду платити трошки більше, підключив гіга-день 100, але навіть у друга, в якого інтернет від інтертелекому працює добре, порядку 100-200 кілобайт/с, в нього мій модем витягує лише 25 кілобайт/с, хоча показник антени в програмі показує 5 поділок. Ви так і не відповіли що робити, тому якщо мені в магазині, де я придбав модем не підберуть щось нормальне, то відмовлюся від використання інтертелекому, і буду далі користуватися своїм піпелнетом з нормальною швидкістю, з якого сиджу і зараз, бо інтертелекомівці гроші то взяли, а послуги то не надали.

Так що хто кричить, а хто робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у друга, в якого інтернет від інтертелекому працює добре, порядку 100-200 кілобайт/с, в нього мій модем витягує лише 25 кілобайт/с

Зачекайте хвилинку, то причому тут Інтертелеком??? Якщо в тій самій точці, де у вашого друга ІТ працює 100-200 кБ/с, у вас лише 25, то треба або викинути модем, або лікувати руки. Мабуть, що скоріше останнє, користування інтернетом має вимогу наявності у користувача периферійного пристрою "прямі руки"

Читайте уважніше, я ж написав за модем. А за криві руки то вже занадто, то ж не ви мені порадили модем міняти, я сам то додумався, то раз, а два, не такий я вже і далекий від комп'ютера, якщо можу програми писати, то зможу і налаштувати і антену, і решту чого потрібно. А то замість поради, якої не можна дочекатися, ви кажете що в мене криві руки. Образливо як не як!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що по вашому я зрозумів не так? Ви зі своїм модемом приходите до товариша, у нього (з його модемом) - 100-200, у вас (на вашому модемі) - 25? Все правильно, нічого не пропустив?

Якщо так, одразу питання: у вас з товаришем одинакові модеми? Чи принаймі антенні розєми однакові (бо ж використовуєте антену)? Те, що у вас АЖ 5 поділок - це абсолютно нічого не дає. Почитайте мої повідомлення на першій сторінці, зробіть скріншоти Аксестеля в себе в дома, в товариша (з його модема і з вашого), викладіть тут, можливо я щось зможу порадити. А розказувати - в нього робить, а в мене ні - це тільки даремна втрата часу, давайте факти.

Якщо мої слова вас образили, то прошу вибачення, просто іноді доводиться стикатися з такими неучами, що хочеться їх дрючком огріти, а вони все-одно тобі будуть доказувати, що праві

Ви раніше взагалі на це нічого не відповіли, поки тут "відповідь прийшла", я вже до сервісного центру двічі завітав, шкода що модемів не підвезли нових. Модеми у нас різні, роз'єми на антену однакові, звичайно антену підключали:) Факти будуть пізніше, коли поміняю модем (в сервісному центрі погодилися з тим, що з модемом може щось бути і не те, його перепрошивали і все рівно не допомогло, тільки гірше стало), і знову перевірю і в себе і в друга. В мене то 100% потрібно налаштовувати антену під інтертелеком, вона зараз стоїть під піплнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекав закінчення виборів - думав, нарешті , інтернет-потік відновиться. Нічого не змінилось - дзвонив в офіс Інтертелекому - кажуть, що коли відновиться нормальна якість інтернету - самі не знають.

Оце здорово, оце маркетинг та боротьба за клієнта! Плачу гроші 100 грн в місяць за повітря - ввечері взагалі користуватись неможливо. Ніхто ніяк не коментує - , складається враження, що Інтертелеком перетворюється в звичайне "кідалово"

Думаю серйозно переключатись на іншого оператора, і напевне, не я один.

Тактично Інтертелеком "бабла" за рахунок виборчих дільниць заробив. А в переспективі, стратегічно програв, репутацію свою знищив, і клієнти будуть розбігатися , як щурі з тонучого корабля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...