Перейти до змісту

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу


Рекомендовані повідомлення

Нарешті добився хорошого результату.....

Чи це скарги на якість зв'язку посприяли,чи інший фактор....????

Тепер "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" почав подобатися...

Живу,як ви казали,за "тридев'ять земель" а результати так нічого.....

Тепер інша проблема,вже вище обговорювалася,----ТРАФІКУ бракує...(при такій швидкості,часом ще більшій,1 Гб злітає непомітно.Вже й рекламу повідключав і все можливе!А переліміт трафіку,ой як дорогенько обходиться.....)

Будемо чекати від інтернету ще більшого!Хоча,абонентів більшає-може бути-КРАХ...

Дякую за допомогу і витримку!!!

post-14960-0-76958500-1328947565_thumb.j

post-14960-0-77211900-1328947577.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 297
  • Створено
  • Остання відповідь

з CDMA Україною проблеми якісь. Частина сайтів то працює, то не працює, аська теж то робить, то ні.

Трассировка маршрута к google.com.ua [209.85.148.94]

с максимальным числом прыжков 30:

1 <1 мс <1 мс <1 мс my.router [192.168.1.1]

2 112 ms 92 ms 74 ms 10.125.0.1

3 10.44.111.1 сообщает: Заданная сеть недоступна.

Трассировка завершена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний dual, у мене ситуація така: проживаю у м Вол.-Волинському від "вишки" ~3 км. модем PANTECH UM 175. Без антени.

http://saveimg.ru/show-image.php?id=31dc872cc9303548e75785889d0fe789

значення DRC Requested нестабільне (0~1.2288),RX2 - зникає(як я зрозумів це антена, якої нема :0159: )

Після нового року швидкість 20-40 кілобайт, хоча іноді підніматися до 100-150(рідко і ненадовго).

Підкажіть, це в мене проблеми з сигналом, чи перезавантажена БС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При виборі антени є якісь нюанси, на які варто звернути увагу?

Взагалі особливих нюансів наче і немає. Але вже не впевнений, що вам варто спішити її купувати - вчора в м. В.-Волинський було встановлено додаткову БС, а отже пропускна здатність зросла вдвічі. Тому, якщо вас влаштовувала швидкість кількома місяцями раніше, то думаю, що має влаштовувати і зараз

А я то думаю чому сигнал 14 лютого пропав. Ви можете чимось допомогти?Зараз я з антеною в друга на іншому кінці вулиці з синалом 95 dBm В мене дома нічого не ловить. В чому причина? В мене зявиться сигнал який був раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

Не зрозумів, це у вас -95, чи у друга? з антеною???

Напишіть, будь-ласка, чіткіше, бо не зовсім зрозуміло. Сигнал міг дещо впасти, на кілька децибел, але ж не зникнути зовсім, пропадання були лише 14 числа, впродовж годин двох-трьох максимум

14 числа десь в 18 00 в мене пропав сигнал .Я подзвонив до друга(який живе недалеко від мене), в нього така ж ситуація(по сьогоднішній день). В суботу я купив антену, з якою сигнал з*явився на рівні -95(в друга, в нього легше направити антену) Виходить, встановили 2-гу вишку і сигнал пропав? Можливо якась проблема з БС? Чи розраховувати мені на те, що сигнал відновиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернету не було немав можливості написати. Значить до БС хтось підключаеться? у володимирі хтось зможе чимось допомогти мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго дня. Вибачте, але у мене таке запитання: як завантажувати програму??? У мене не виходить - постійно перекидає на якусь сторінку. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual,

підкажіть, 144 - вишка у Підгайцях? а 124 і 496?

Щось останнім часом якість сигналу з 144 станції упала і Active Pilot Count часто рівне 3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Новий PRL-інтертелеком, також потрібно прописати SID, NID відповідно скріншоту.

post-69-0-67772600-1344162309_thumb.jpg

PRL_new2012.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому прл два штуки: по одному на EVDO и 1X ?

Маэ бути один який містить в собі канали для обох режимів.

Варто його записувати для Ківерець?

Останній раз, коли я мав справу з прл - був змушенний перебрати їх декілька штук, поки не запрацювало нормально у двох режимах(EVDO и 1X).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

В Маяках на окружній 400м від річки на що можна надіятись? Антену прийдеться ставити? Яку? Чи можна якусь телевізійну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CDMA має вертикальну поляризацію, TV - горизонтальну.

Так, як діапазон CDMA интера має частоту 800Мгц - то для кращого ефекту, варто використовувати антену, спеціально виготовлену на цю частоту.

TV антени, виготовленні на середню частоту ДЦМ диапазона.

Також для модемів, "волновое сопротивления" антенного кабеля, повинно бути 50 Ом.

Тобто, щоб використовувати TV антену, для CDMA, потрібно зробити дві речі:

1. на мачті її повернути на 90градусів (в вертикальній площині)

2. замість підсилювача, поставити плату для узгодження опору самої антени і 50 Ом кабеля, відповідно і сам кабель, замінити на 50 Ом.

Але, навіть в такому випадку, бажаного єфекту, може не бути.

Я раджу зробити антену самому, це досить не складно.

Программу для розрахунку, при виготовленні антен, додав.

Расчёт_антенн.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов з вересня на тариф Гіга-100

Швидкість рідко вище 20 кбайт піднімається.

На адреналіні було раніше і 200кбайт (може, просто співпало). На форумах пишуть, що із введеням цих тарифних планів мережа інтертелеком себе вбиває. Якість послуг дуже понизилась.

Що підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Низька швидкість зараз. І це дивно, БС-ки CDMA України по ідеї вже працюють в їхній мережі. Взагалі швидкість впала ще взимку, як змінили обладнання. До заміни вночі без проблем було 3 Мбіт/с, вдень 1-2.5 Мбіт/с. А зараз до 1 мегабіта завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є за 7 грн безлімітний день, але дорогувато виходить і шарінг чомусь затикається досить часто на ньому у мене, хоча у знайомого нормально працює. І з швидкістю теж незрозуміло, буває і 3 мбіт/с і 0,2 мбіт/с, неоперативно вирішуються проблеми).

Яка швидкість найчастіше вдень, ввечері, вночі, зранку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БС CDMA-UA в мережі ІТ не працювали, не працюють і працювати не будуть. Хто вам такі казки розказує?

Цікаво, чому тоді усіх абонентів СДМА України переводять на інтертелеком, офіс СДМА України закрили, працівникам пропонували перейти на роботу до вас, і вийшов новий об'єднаний prl? А БС-ки СДМА України хочете сказати будуть розбиратись, а не переналаштовуватись на Інтертелеком?

Ну і офіційна інфа:

"Телекоммуникационные компании «Интертелеком» и ITC (CDMA Ukraine), работающие в стандарте CDMA, подписали комиссионный договор о совместной продаже услуг своим абонентам. Об этом «proIT» сообщил генеральный директор «Интертелекома» Борис Акулов.

Операторы объединили свои сети салонов продаж услуг, и будут обслуживать абонентов друг друга на условиях комиссии. В общей сложности сейчас они совместно располагают около 70 салонами продаж по всей стране (из них у «Интертелекома» - 50, а у ITC - 20).

Кроме того, компании используют единый колл-центр «Интертелекома». Благодаря такому сотрудничеству предприятия достигнут существенной экономии операционных затрат.

«Абоненты (которых в общей сложности около 1,3 млн- Авт.) будут воспринимать нас, как единого оператора», - добавил Акулов.

По словам Акулова, до конца августа операторы должны договориться и о сетевом сотрудничестве – совместном использовании инфраструктуры, мачт, техплощадок, базовых станций и пр. При этом ядро сети у каждой компании останется свое.

Оба бренда компаний также сохраняются. Структура собственности не изменилась. «Интертелеком» по-прежнему принадлежит приднестровским бизнесменам из группы «Шериф», а ITC – Игорю Еремееву из луцкой группы компаний «Континиум»."

Прийти в ЦОК Интертелекома и сделать,сейчас или позже конвертацию,пока неизвестно изменятся или нет тарифы,изменится покрытие и уровень сервиса(обслуживание),подключение новых meID аппаратов кпк и модемов

Це яке таке обладнання змінили взимку? Ще й щоб швидкість впала? Чи це ви про CDMA-UA, то тут я не вкурсі

Ви ж про це писали:

Відстань до БС під час даного відключення значення не мала по одній простій причині - не працювали практично всі луцькі БС (крім Підгаєць, що не зовсім можна назвати луцькою, але покриття від неї іде і на Луцьк) через заміну обладнання.

Після отих замін обладнання і переводу БС-ок на Ethernet швидкість відразу впала в рази причому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, десь в районі 500 кбіт/с може бути, антена бажано щоб була, телевізійну не раджу

Це швидкість ввечері, вночі, чи зранку чи середня. Якщо ввечерері дуже мала швидкість то може безлім краще де вдень ріжуть до 150-200 кбит/сек. Чи тоді вдень буде взагалі 20кбит/сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, що і як там робиться, але в кінці серпня прийшла СМС з проханням звернутись до 1 вересня до ІТ, щоб перепідключити договір з СДМА Україна на ІТ.

приїхав з телом, його перепрошили, дали 1 прим договору на 1 аркуші про зміну сторони договору.

в телі поки що світиться СДМА УА.

п.с. за 15 хв. по я там був, ще приходили 3 людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, що і як там робиться, але в кінці серпня прийшла СМС з проханням звернутись до 1 вересня до ІТ, щоб перепідключити договір з СДМА Україна на ІТ.

приїхав з телом, його перепрошили, дали 1 прим договору на 1 аркуші про зміну сторони договору.

Робобаба обдзвонює усіх абонентів СДМА України і каже прийти до 10 вересня в ЦОА Інтертелекому перепрошити термінал, після 10 каже працювати не буде.

Скажіть, будь-ласка, а яке відношення до вашої швидкості має заміна можна сказати магістрального (оскільки до нього підключені 6 БС) обладнання, в якому єдина зміна полягала в тому, що з'явилась можливість підключення через Ethernet. І БС при заміні не працювали досить короткий час. Чому у вас впала швидкість - це питання цікаве, але це точно не пов'язані речі. На Ethernet БС, що вас обслуговує, була переведена лише у другій половині літа.

Не знаю, що там намутили, але швидкості немає саме після того і по сьогоднішній день. Не міг ж відбутись такий збіг обставин, що в момент проведення цих робіт в той день підключились сотні абонентів і загрузили мережу... Може ще "оптимізували мережу" (цікаво, що мають на увазі телекомівці під цим? можливо шейп?) заодно і після такої оптимізації швидкість впала? До проведення тих робіт швидкість була супер, вночі взагалі максимальна. Після того - мегабіта навіть немає. Подивіться логи і проаналізуйте що там наробили тоді, але це реально так.

І взагалі LTE збираться запускати чи ні? в Молдові ІДК вже запустив, ніби контора та сама, що і інтертелеком, але в нас LTE поки що і не пахне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, сдма Украина вже не має соїх ТП з интернетом. Тільки голос.

Ось доказ www.cdma.ua/equipment/prp_huawei_ec_156/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

яка зараз швидкість після перепрошивки?В мене колишній сдма юа(не прошитий) Інтернет став повне гамно.Сторінки відкриває якось через раз.

Одні сайти літають,а гугл відкрити не можна буває.Скорість скачки то 100 то 60 кб,ще рік назад була 300.Якшо після прошивки все те саме,то краще я залізу в - 200,ніж піду прошиватись

всерівно даних не брали коли прошивавсь з інтертелекому на сдма юа .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...