Перейти до змісту

Акція: прибирання центрального парку


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Думаете в парке срач, потому что люди гадят? Фигушки! Потому что мусорников нет!

На центральній алеї парку смітники є. Але чомусь сміття там не менше, ніж в тих місцях, де смітниками і не пахне.

А якщо бухають в кущах чи необлаштованих полянах, то як зі смітниками?

Діфото, не обманюй самого себе. Це причина - я погоджуюсь, але далеко не ключова.

Ти ж не смітиш незалежно від того є смітники чи немає....Чи я тебе погано знаю? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Активна боротьба?

Давайте напишемо вимогу до міськ ради поставити смітники у всіх парках і сквериках і контролювати вчасне вивезення сміття.

+512

Если письмо сопроводить фотками из чернобыльской зоны, как мы в ней прибираем и с припиской: товарищ мэр, з@%пало нас вот это убирать, давайте б*я уже ставьте мусорники, если хотите, шоб мы любили "своє місто"!

2druid Причину "в головах" искоренять- еще больший бред. Пока по парку будут бродить ППСники и штрафовать за выброшенную бумажку - у меня внуки состарятся. А если даже бухать в кустах, то несложно донести свой бардак до ближайшей урны и если они будут - хотя бы половина так будет делать, но если урны будут в достаточном количестве. Ты ж свой мусорник не вывозишь дето в Брыще на свалку, а идешь к мусорке, так почему это я, побухавши в укромном месте, должен перецца на центральную аллею? Если мусорники стоят по пр. Воли, то на Ровенской их не надо?

Я знаю, что надо делать, чтобы не было мусора! Но мне надо денег и полномочий! Я никого не буду воспитывать, все сами перевоспитаются! Водителей вон как аделали - им шо, лекции читали? Нет! Или массовые рейды ГАИ помогли? Неа. Собака не сцыт в квартире не из-за культуры и воспитания.

ЗЫ а я сорю. постоянно. у себя на рабочем столе и на улице около бровки(их регулярно прибирают) а шо делать? Поставьте мусорники - не буду! И не надо меня лечить - бороться надо с той проблемой, которую реально побороть! Наш менталитет - невозможно в обозримый период времени!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно лазил по парку, то самые такие рассадники, то это возле ратонды и место, где раньше была будка с игровыми автоматами (стрелялки, пулялки, а не всякие однорукие бандиты :) ) да, и ещё бывший автогородок.

на счет уборки, то и слоника чистили (один раз оттедова, из самого фонтана, вынесли около 15-ти здоровых мешков мусора) а толку? был у нас "день синей канистры", убирались в парке "койкого" возле "батькивщины", сколько раз плиты на место ставили.. а толку? оно то немного чище, но стоит кому-то запиндюрить туда бутылку, как сразу срабатывает мысля. "тут уже насрано, то чем я лучше, не я же первый начал"

идея конечно хороша, но это надо бы закреплять ещё чем-то.

как вариант эти соц плакаты на незанятой площади в городе, может чем-то поможет. наличие мусорника конечно гуд, но и в голову надо вдалбливать "что такое хорошо, а что такое плохо"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі Черновецький може запросто ввести афігітельні штрафи за сміття, в себе там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 діфото.

+1 Смітники треба.

Наведу приклад. Коли східна німеччина приєднувалась до західної виникла серйозна проблема, що східна і близько не дотягувала рівнем розвитку до західної (мова йде про такі галузі як енергозбереження, управління відходами тощо). Західній німеччині тупо треба було витратити багато бабла, щоб хоч трішки підтягнути східну німеччину до свого рівня.

Так от. Вони бабло вкинули. Дуже багато бабла. Це допомогло. Але.

З тих мільярдів, які пішли на розвиток східної німеччини близько 70% пішоло на виховання і зміну свідомості людей.

І лише 10% пішло на інфраструктурні витрати (будівництво, обладнання, смітники в т.ч.).

Не памятаю на що пішли ще 20.

Не тільки смітники вирішать проблему.

Проблема ще й в тому, що коли працівники міськради виходять прибирати парки, щоб показати іншим приклад, інші кажуть - о, Шиба знов піариться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid так можна дуже далеко копати, чьому в нас правоохоронцям ніхто не довіряє, чьому нема довіри до влади, один до одного тим більше.

Тока масові промивання мозку спасуть Батківщину!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. А масовий пофігізм, який присутній і серед форумчан - тільки глибше закопають ту батьківщину в гімно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чим Шиба піаритись весною буде?

Шиба хоч прибирає і піариться, а Кривицький і не прибирав і не піарився!!! Хоча всетаки одне із цих варіантів він всетаки робив - це кричав на всіх перед камерами! :owl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, а хфонарики на центральной аллее на зиму сняли иль спионерили?

Не знаю стосовно хфонариків, але точно знаю що на 2009 в парку планується лише проведення меліорації. Без цього будь-які роботи по благоустрою парку є недоречними і безглуздим закопуванням грошей.

Паралельно з цим буде повністю проводитись реорганізація парку, поділ його на зони (спортивна, сімейна тощо), а вже потім, з 2010 року буде проводитись безпосередній поступовий благоустрій парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно з цим буде повністю проводитись реорганізація парку, поділ його на зони (спортивна, сімейна тощо), а вже потім, з 2010 року буде проводитись безпосередній поступовий благоустрій парку.

надеюсь это не будет значить, то по вырубают все деревья и сделают поляну с дорожками и убогими кустиками. как сделали со входом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно з цим буде повністю проводитись реорганізація парку, поділ його на зони (спортивна, сімейна тощо), а вже потім, з 2010 року буде проводитись безпосередній поступовий благоустрій парку.

надеюсь это не будет значить, то по вырубают все деревья и сделают поляну с дорожками и убогими кустиками. как сделали со входом?

Зрубають тільки хворі дерева.

В минулому році на так званих ПІАР-АКЦІЯХ міської ради було посаджено кілька тисяч дерев на території скверів і парків міста.

Зокрема, в центральному парку, вздовж сапалаївки та в заплавах річки Стир.

Та ми не про те говорим :)

Давайте уточним стосовно акції, яку запропоновано в цьому топіку.

Forever Autumn, давай все-таки на наступну суботу. Без сенсу домовлятись про транспорт чи інші речі, якщо точно не знаєш, що хоча б 10 чоловік прийде на акцію.

Хоча мені не віриться що і на наступну хтось прийде :(

Може хіба діфото.... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році на так званих ПІАР-АКЦІЯХ міської ради було посаджено кілька тисяч дерев на території скверів і парків міста.

Зокрема, в центральному парку, вздовж сапалаївки та в заплавах річки Стир.

Та ми не про те говорим :)

то что садили. эт видел, эт гуд. а вот что с парком твориться, а то что повырубали деревья за выставочным центром и конюшнями, там дольше. вверх по стырю. это больные рубали или строить что-то будут?

Давайте уточним стосовно акції, яку запропоновано в цьому топіку.

Forever Autumn, давай все-таки на наступну суботу. Без сенсу домовлятись про транспорт чи інші речі, якщо точно не знаєш, що хоча б 10 чоловік прийде на акцію.

Хоча мені віриться що і на наступну хтось прийде :(

ну а кто мешает сделать на этих выходных разведку боем? даже если и придёт пять человек, то просто пройтись, просмотреть проблемные места, примерно прикинуть что и сколько надо. и уже конкретней что-то делать. да и весь парк за это время малым количеством народу если и обойдёшь. то уж точно всё не соберёшь. одно место возле бетонной глыбы за дамбой чего стоит, там всегда мусорный клондайк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А пан депутат ще не приватизував весь парк ?

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry289972

Чи то неправда ?

А що стосується сміття, то і прибирати треба і в головах порядок наводити поступово треба. Тому що скільки не прибирай, бидло за кілька днів знову насвинячить. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось вам приклад

м. Нетішин... організація молоді ХАЕС проводить такі акції

матеріально допомогла станція тільки (!) кіпкою рукавичок, пакунками для сміття і трактор

сцило:

http://omhaes.ilink.com.ua/index.php?newsid=29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тока масові промивання мозку спасуть Батківщину!!!

Боюсь что Родину спасут только массовые расстрелы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь что Родину спасут только массовые расстрелы...

уже практиковали, так что в 38-39-х года преступность была настолько мизерная, что можно было сказать что её ваще не было, а толку?

каждую неделю расстреливать по нарушителю... а если ваш ребёнок бумажку нечаянно кинет, то ж к стенке?

эт не выход. у нас есть более действенные способы, это телевизер, отличный промыватель мозгов, тот же самый тырнет... надо менять народное сознание, а не прережать ряды рогатого скота.

бык он дурной, но в правильных руках отличная тяговая сила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телевизор да !!! Телевизор, он эффективный. Только сейчас он занимается вбиванием в мозги его зрителей совсем не того, чему там место быть. И повлиять на это мы не в силах, потому как все телеканалы обслуживают сильных мира сего, и они решают, какое говно слить массам в головы. Кто платит, тот заказывает музыку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю, читаю - не пойму про що мова ?

Про те що сидіти на місці краще ніж зробити щось корисне ?

Звісно від того що один раз поприбираємо кардинально нічого не зміниться,

але попробувати стоїть і не один десяток раз попробувати. Тоді і зміни будуть (може).

В усякому випадку я - буду. Тільки напишіть коли і куди підійти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дата: субота, 31 січня 2009 року

Час: 11.00

Місце: Вхід в центральний парк. Безпосередньо вхід. Біля дерев*яної сцени. Думаю, почекаємо там до 11,30

З собою мати: добрий настрій, бажання зробити щось для свого міста, теплий одяг та мішки для сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, скажи, а скільки приблизно людей, які вже орієнтовно йдуть? (не форумчан) Я так зрозумів форумчанам повідомили про акцію вже додатково, а основна маса це інші якійсь люди, чи я помиляюсь. Сам хочу допомогти, не знаю чи вийде в парк Лесі, а 900 річчя думаю вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не є дії від якоїсь організації, яка стане бігати з паперами і вибивати гроші з міськ ради на мішки на рукавички.

Це заклик до людей, які не проти САМОСТІЙНО докласти зусиль, який родився зі спонтанної ідеї після прогулянки по парку...

Скільки буде людей - ніколи неможливо сказати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...