Перейти до змісту

Нацрада запретила «Симпсонов» и «Comedy Club»


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

камеди, насколько я знаю, показывают в районе 11-12 вечера/ночи

так что влияние камеди на детей - можно исключать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

щоб менше було сперечань пропоную заборонити перегляд телебачення взагалі! уявляєте, скільки тоді вільного часу буде? На книги, на прогулянки. Менше буде зомбування людей, менше пропаганди бухла і курива. І не буде реклами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd

стену внутревенно!

а тенденція полягає у тому, що скоро із телевізора буде винятково одна думка,

значить не дивитись я його стану ще активніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо заборонять сімпсонів, то хто ж його буде записувати із супутника/ТВ і викладати в нет?

У віковий ценз - я згоден.

а це зомбування тупими серіалами вже дістало...

Хоча, від наших балачок тут, нічого не зміниться..

це потрібно писати листа в нацраду із підписами кількасот тисяч чоловік .. і може тоді, ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сімсони і Камеді складають серйозну конкуренцію каналу Рада, на кожному можна посміятись і поматюкатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в росії коли канал 2х2 з сімпсонами, саус парком та ін. закривали, суперпотужний рух організувався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я лічно вставав за півгодини перед роботой(не перед самой роботой ,а ще на +30хв раніше чім треба) для того шоб "розчехлитися" і в цей час подивитися сімпсонів і почати позитивно свій день. Ну шо вже поганого в сімпсонах?? гнать на камеді це я шітаю "далпаепізм" но там хоть в них есть отмазка - мол сука говорять і т.д - а спрінгфілд на таке незаслуговує )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

От би ще "Радіо Люкс FM" закрити. В радіоефірі більшої гидоти немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От би ще "Радіо Люкс FM" закрити. В радіоефірі більшої гидоти немає...

не пробував переключитись на іншу хвилю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба написати петицію шоб закрили канал РАДА з виступами цих во.... Бо там вже таке лайно, шо Сімпсонам ше далеко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От би ще "Радіо Люкс FM" закрити. В радіоефірі більшої гидоти немає...

не пробував переключитись на іншу хвилю?

Я переключусь - ти не переключишся (наприклад). Дитина несвідомо включить, водій маршрутки напівсвідомо врубить на весь салон, домогосподарка з обмеженим світоглядом свідомо включить - от і "шняжки" з "сіськами" в перемішку з недвозначними анекдотами і натяками летять на всю країну в кожні вільні вуха. Найбільша біда - діти слухають і думають що такий ефір - це норма. Тому закривати таки треба. Це один з перших кроків на шляху створення умов для виховання молоді, тобто нашого майбутнього. Чи не так, Tolik_lt?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так. в сім"ї мають закластись такі основи, щоб радіопередача про сіськи не змогла "поколєбать устої". і це включає не тільки так звану мораль, але й якісь естетичні орієнтири, в тому числі і щодо гумору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так. в сім"ї мають закластись такі основи, щоб радіопередача про сіськи не змогла "поколєбать устої". і це включає не тільки так звану мораль, але й якісь естетичні орієнтири, в тому числі і щодо гумору.

Згідний. Але що робити тим, у кого немає такої сім"ї (а відповідно немає й устоїв) або є сім"я але нема устоїв? Вони, виходить, приречені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це радіо буде лише частиною їхньої естетики і способу життя, але аж ніяк не вихователем. виховались вони уже в іншому місці.

закривать- ніззя. скоригувати - так. закриєш- зробиш з них героїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це радіо буде лише частиною їхньої естетики і способу життя, але аж ніяк не вихователем. виховались вони уже в іншому місці.

закривать- ніззя. скоригувати - так. закриєш- зробиш з них героїв

Схоже, що так. Згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ось Вам і демократія. Я б хотів побачити тих людей, що заборонили. Цікаво чим вони займаються в свій вільний час!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

цікаво, а вони самі дивилися сімпсонів? як на мене - дуже цікавий мульт. у кожній серії є завуальований заклик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...