Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

перестал обновляться родной гаджет погоды, где-то 4 дня назад.

такое ощущение, что не может подключится к серверу.

как решить?

upd. скачал точную копию гаджета под названием iWeather.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора оновилася вінда х64 Ultimate, злетіла активація (збірка m0nkrus). До перезагрузки все було в нормі. Не можу розчехлити яке оновлення зломало активацію. Ніхто нічого не чув ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу розчехлити яке оновлення зломало активацію

А подивитися які оновлення поставилися і грохнути його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KB971033 - відповідає за активацію, а з новіших КВ2859537,КВ2872339,КВ2882822 - ці не мають безпосередньго відношення до активації, але заміняють файли ядра, тому можуть злітати активації

Шукай що загрузолось в останній раз і пробуй видалити wusa.exe /uninstall /kb:2872339 ( kb:2872339 - міняй на те що тобі потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там аж 7 штук, якби ж то одне чи два було .....

зазвичай тільки KB971033. Спробуй ще раз активувати, можливо і не треба буде ритися в оновленнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінчилось програмою Remove WAT7

А може легше знайти 7-ку Ентерпрайс і чесний МАК ключ? І НЕ мати проблем із кряками активацією та оновленнями???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

"Почорніла" моя 7-ка остання від M0nkrus (а так дихала оновлювалась до останнього) :(

Викладіть будь-ласка останній remove WAT (2.2.9), ато мій NOD скоро розплавить проц від тої вірусні з нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я використовую Windows 7 Loader eXtreme Edition v3 в режимі Loader.

http://www.ex.ua/725314031174

Все чудово працює і оновлюється.

І що це за вінда від M0nkrus? Чому не оригінальний дистрибутив?

Може тобі залити Windows 7 Enterprise with Service Pack 1 (x64) - DVD (Ukrainian) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що це за вінда від M0nkrus?

Це оригінальний, тільки з дещо видозміненою активацією. Завжди славився успішним проходженням перевірок від M$, бувало так що вінда вищала про неліцензійнійсть (в правому нижньому куті), але потім заспокоювалась :) А от щоб чорніла - ніразу (

Спробую зараз, відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це оригінальний, тільки з дещо видозміненою активацією.

Качай оригінальний образ Український enterprise. І неси кон'ячок ;)

Ключик не потрібен. Windows 7 Loader eXtreme Edition v3 все рішає.

Я вірю, що лоадер "порішає". Але оригінальний ключ, є оригінальний ключ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, не факт що другий активатор поставиться нормально поверх першого.

Швидше за все доведеться ставити вінду з нуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нормально зборка від M0nkrus а саме http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4876693 (вже є і 3-я версія) працює уже не перший місяць з усіма обнова і проходить перевірку. Проблем з активацією не виявлено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю, зупинив службу защиты ПО, влив по-верху, матюкнулось, що якогось файлу нема, але пока працюэ без вимог активації.

На крайняк є план Б - двохнедільний бекап і Remove WAT, правда тоді про оновлення доведеться забути (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке спитаю. Після накатування патчу від Yaryk при перезавантаженні вилазить Start menu:

1. Start Windows (recovered)

2. Windows 7

Відпочатку вибираю 2-й пункт. Правильно? (і перший можна прибрати з boot.ini? (бажано і з диска, бо SSD, невеликий))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там потрібно зачекати і воно автоматично вибере те, що потрібно.

Це лише один раз буде таке повідомлення, далі патч завершить свою роботу і вінда буде вантажитись без додаткових запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви хлопці даєте... Не думав що є такі любителі різних зборок від всяких там мимриків та різного роду лоадерів та крякерів серед досвідчених форумчан! І це в той час коли знайти робочий ключ для онлайн активації вінди як раз плюнути!

Короче... Качаємо оригінальні образи Windows 7 SP1 (українські):

Windows 7 Service Pack 1 MSDN.torrent

Раджу качати версію Enterprise, оскільки з ключами активації до неї давно проблем вже нема. Лоадери нафік, нафік!!!

Робимо загрузочну флешку за допомогою Windows7 USB-DVD tool від Майкрософта.

Ставимо без проблем, активуємо онлайн нормальним ключем (за ключиком звертайтесь в приват. майже завжди є робочі).

А поки що робочий ось цей: MC8WR-FT3J4-M4B7W-76QKW-H3GV6 / для Windows 7 Professional VL / Enterprise / 2810 активацій залишилось

Оскільки з моменту виходу ціїє версії назбиралось вже достатня кількість оновленнь та заплаток, то щоб їх не качати і не інсталювати довго з періодичними перезавантаженнями системи, то відразу після успішної активації ставимо всі оновлення одним пакетом:

Набор обновлений UpdatePack7 для Windows 7 SP1 и Server 2008 R2 SP1 (версія 15.1.20) - UpdatePack7R2-15.1.20.torrent

Свіжу версію даного пакета оновлень завжди можна знайти на сайті автора: http://update7.simplix.info

Не факт що після інсталяції даного пакета оновлень служба Windows Update знайде ще декілька доступних... Ставимо не вагаючись...

Користуйтесь оригінальним продуктом а не різним ломаним/переломаним... фу-фу-фу))

Кому стало приємно від прочитаного - ставимо Thanks!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому стало приємно від прочитаного - ставимо Thanks

НЕ випрошуй.

Я вже років зо 5 юзаю виключно білі ключі, як для ХР так і для 7-ки і для Офіса 2003 / 2007.

Сподіваюся, дійде і до 8-ки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, є і для 8, і для 8.1 правда не в такій кількості і не так часто (маю на увазі для онлайн активації).

А такі щоб для активації по телефону чи скайпу є завжди.

Активую таким чином і собі і іншим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...