Перейти до змісту

windows 7 vienna


storm

Рекомендовані повідомлення

Подивитись, чи що))

На віртуалці піде? Хтось пробував?

Усьо працює.... провірено на Sun Virtual Box

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 999
  • Створено
  • Остання відповідь
Треба було б доставити ще 4 гіга і перейти на 64-бітну ОС, але щось я поки боюсь такого переходу

вісто64 відмінно живе на 4ох гігах. більше того, саме з чотирьох вона й починає жить :)

post-58-1231536023.jpg

а те що вільної памяті мало - так вона ж в кеші, за потребою в долі секунди перейде в доступну. а так робота системи набагато гладша, плавніша. взагалі це глупість коли пам'ять так як в ХР просто гігами була вільною, без використання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на домашньому 2.8 проц, оперативної памяті 1.5 Гб... поки що стоїть ХР. Вісту 100% ставити не буду, цю нову - побачим буде видно. А взагалі М$ жжот своїмиб ляцькими вимогами до заліза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі М$ жжот своїмиб ляцькими вимогами до заліза.

А розробники ігор ще більше лякають своїми вимогами, але ж люди всерівно беруть потужніше залізо і грають в ігри, то чому б гарна ОС не могла мати більші вимоги чим її попередниця? Все це стимулює до виготовлення нових потужніших процесорів, відеокарт і т.д. Так що такі зміни тільки до кращого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 95 спокійно вистачало 100 Мб на жорсткому диску і 16 Мб оперативної пам'яті. Windows XP 256 Mb RAM - вже дуже мало. Windows Vista подавай 4 Гб для нормальної роботи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 95 спокійно вистачало 100 Мб на жорсткому диску і 16 Мб оперативної пам'яті. Windows XP 256 Mb RAM - вже дуже мало. Windows Vista подавай 4 Гб для нормальної роботи...

і? це ж прогрес. а вартість 1 мб наскільки впала? 25 баків за 2 гіга, 50 - за 4 гб, як раз для вісти.

для 386 компів для толкової роботи вінди 3.1 чи ос/2 теж ставили хочаб 2 мб, а планка 1 мб тоді коштувала 40 баків. значить разом - 80!

а 1гб диску скільки зараз вартує? а тоді коли зявилась вінь95? тож бо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почитав я тут троха напишу своє враження.

знайомий з торента качнув версію Windows 7 Game Edition 64-bit 2.88 гіга з дровами (прикол :)) тому неприйшлось навіть шукати диск з драйверами

ставив Windows 7 собі ....... на ноут ...... нормально шустро. враховуючи що аеро непокатило. була просто вістовська тема, але супербар поставився.

(acer aspire 5315 Celeron 2.0 GHz, 1 Gb RAM, X3100)

враження:

по-перше прикольно ....... хоч непереношу вісту але севен мене здивував свєю швидкістю роботи (порівняною швидкістю......до ХР ще троха недотягує)

по-друге загружається він шустріше за вісту однозначно мені навіть здалось що ХР в мене грузиться довше (ставив до ХР ...... пару днів сидів з двома операційними системами). але це напевно враховуючи напічканість різними програмати і т.п. самої ХР воно так завжди в мене буває.

по-третє панель задач досить зручно зроблена, чи перероблена, але це неважливо

плюси на мою думку:

1. швидкість роботи краще ніж в вісти, але враховуючи що версія 64 бітна то воно і зрозуміло

2. ну як писав зручна панель задач

3. швидкість завантаження

4. WMP12 хоча незнаю чи це є плюс в мене і на ХР стоїть 12 плеєр

мінуси на мою думку

1. Він7 непобачило диск С: де встановлена ХР це троха погано прийшлось поставити декілька програм без яких життя здається неможливим

2. Був один глюк коли закрив кришку ноута і потім відкрив випригнуло вікно входу в систему і введення пароля ........... так як крім мене ніхто ноутом не користується просто натиснув ентер типу що ввійти в систему але нічого невийшло написало мені якийсь "файлед" .......... спробував ввести стандартний пароди для адміністратора ......... тоже непотив ......... але після перезагрузки усе було норм.

3. Так як версія 64 бітна то деякі програми в тому числі і антивірус непоставились ........... тому в неті я посидів пару годин і потім засів на ХР шукати програми для 64 бітної операційної системи:).

4. Память гамає,як було вище написано, непадєцкі ........... від 500 до 800 метрів.

5. на рахунок WMP12 mp3шкі він не бив ........ але коли грала музика і я сидів встановлював Неро то троха звук підглючував ......... притормажував я б так сказав

6. бачило тільки 250 мб відео. ХР бачить 384 мб (але я всеодно ігри не граю)

непробував

1. грати ігри хоч версія і для ігор (просто небуло часу)

2. ставити якісь більш серйозні програми які потребують ресурсів (типу фотошоп, 3 макс і т.п.)

якщо ще щось цікаве знайду в Він7 то напишу ......... зараз в режимі тестування коли є в мене вільний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя рідна Віста від ноута їсть:

post-306-1231607193.jpg

-200 опори бо інет через вай фай і опера включена (остальне мало їсть)

а поставив собі Вісту Х64 то вона рівно в 2 раза менше їсть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що зараз пам'ят копійки стоїть, але я не про те. Я всерівно не розумію ЩО може жерти стільки оперативки. Як можна вмудритися написати ОС, яка пожирає чуть не всі ресурси комп'ютера хай там дворічної давності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неопытные пользователи Windows Vista постоянно задают вопросы относительного того, почему их новая ОС занимает всю оперативную память, при этом чем больше у них оперативной памяти, тем больше аппетиты Windows Vista. Давайте попробуем разобраться и расставить все точки над i.

Перво-наперво, стоит раз и навсегда понять и принять, что у Windows Vista абсолютно другой подход к управлению памятью. "Другой" означает, что не такой, как у Windows XP. B принципе их и сравнивать-то некорректно.

Вам надо перестать думать о системной памяти как о ресурсе, а начать думать, как о кэше. Как и L1 и L2-кэш вашего процессора, ОЗУ - всего лишь еще один высокоскоростной кэш между вашим компьютером и диском.

А самое важное правило дизайна системы кэша: пустой кэш - потраченный в пустую кэш. В пустом кэше никакого прока. Это дорогая, высокоскоростная память, на которую тратится питание и которая не приносит никакой пользы. Основная цель в жизни любого кэша - заполнять себя как можно быстрее данными, которые, скорее всего, понадобятся, и последовательно поставлять необходимые данные. Иначе вам придётся обращаться напрямую к жёсткому диску.

Vista старается предельно заполнить каждый байт памяти данными, которые, по её мнению, могут понадобится в следующий момент. Vista запускает с низким приоритетом фоновые процессы и размещает их в неиспользованную системную память. У Microsoft для этих процессов есть даже причудливое маркетинговое название - SuperFetch.

В прошлых версиях Windows реакция системы могла быть неравномерной. Вы могли сталкиваться с медленной работой системы после загрузки, после нескольких быстрых переключений пользователей или просто после обеда. Также как большое количество углеводов могут вас замедлить после еды, так и ваш компьютер может начать тормозить по разным причинам. Когда вы активно не используете компьютер, то фоновые задачи, включая автоматические резервные копии и антивирусное сканирование, пользуются этим, чтобы исполнятся, в тот момент, когда они меньше всего вас могут потревожить. Эти фоновые задачи могут занимать место в системной памяти, которое использовали ваши приложения. После того, как вы снова начнёте использовать компьютер, потребуется какое-то время, чтобы повторно загрузить ваши данные в память, что снизит производительность.

SuperFetch понимает, какие приложения вы используете чаще всего, и загружает их в память заранее, таким образом, ваша система быстрее реагирует на запросы. SuperFetch использует интеллектуальную схему системы приоритетов, которая понимает, какие приложения вы используете чаще всего, и даже способна различить какие приложения, вероятно, вы будете использовать в разное время, например, на выходных, а не во время рабочей недели, так что компьютер готов делать то, что хотите делать вы. Windows Vista может также расположить по приоритетам ваши приложения в фоновых задачах, так что даже когда вы выводите свой компьютер из режима простоя, система практически моментально готова к работе.

Конечно, это не новый концепт. Но Vista обрабатывает системную память как кэш намного агрессивнее и эффективнее, чем предыдущие версии Windows. Windows XP совершенно не волнуется по поводу того, что свободен, например, целый гигабайт памяти. С перспективы кэширования - это уму непостижимо. Vista на пределах возможного старается, как может, чтобы заполнить системную память.

Вопрос не должен стоять "Почему Vista использует всю мою память?", но "Какого чёрта предыдущие версии Windows используют мою память так неэффективно?". Я не знаю. Возможно, до того как 2 Гб памяти стали стандартом в большинстве ПК, правила были другие...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вістою не користувався, але в мене склалося враження, що в Windows не ефективно реалізоване керування пам'яттю. Мається на увазі як сама оперативна пам'ять, так і файл підкачки. Чомусь в мене FreeBSD не свопиться, якщо достатньо оперативної пам'яті, а для Windows це звична справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно, это не новый концепт. Но Vista обрабатывает системную память как кэш намного агрессивнее и эффективнее, чем предыдущие версии Windows. Windows XP совершенно не волнуется по поводу того, что свободен, например, целый гигабайт памяти. С перспективы кэширования - это уму непостижимо. Vista на пределах возможного старается, как может, чтобы заполнить системную память.

Вопрос не должен стоять "Почему Vista использует всю мою память?", но "Какого чёрта предыдущие версии Windows используют мою память так неэффективно?". Я не знаю. Возможно, до того как 2 Гб памяти стали стандартом в большинстве ПК, правила были другие...

Це називається самоэдство . ;)

в тему ,Windows 7 випускається ударними темпами , тому що вже такім піарщикам ніхто не вірить , як все шоколадно на вісті .А бабло упливає, ще добавити сюди дуже популярні нетбукі з їх скромними апаратними можливостями  :D  , дати тому піарщику средній нетбук і накатати йому вісту з всіма прелестями і наворотоми, щоб він заспівав.

поставив на віртуальну машину Windows 7 ,шустра системка , оперативки захавало 220 мб ,з 512 виделнних.і це радує, от такою мала би бути віста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виста должна была быть тем, чем она есть ;)

Выше головы не прыгнешь, и развитие без ошибок не бывает (думай о ней, как о ВинМЕ-2, т.е. пре-ХР-2) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докачиваю официально выложенные билды 7000, 32- и 64-битный. На ФТП нужно оно?

Любителей альтернативных браузеров ждёт разочарование: даже пройдя регистрацию бета-тестировщиков, они не получат долгожданный образ – он просто не скачивается ничем другим, кроме Internet Explorer. Впрочем, процедура регистрации не очень длинная.

Гы. Впрочем, всегда есть торренты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на візоровському обміннику сьогодні бачив Windows 7 7000.0.081212-1400 client en-us Ultimate-GB1CULFRE EN DVD, тяніть покі не прибили адміни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, мені залий пліз обидві на диски (х86 і х64), при нагоді буду "гратись".

мій тел. в тебе є? Подзвони як запишеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai, SpiritMen, Yurik - оба образа на ФТП:

x86.ISO

x64.ISO

Там же и ключи:

x86.keyz

x64.keyz

mix_forever, Plum - диски готовы, можно забирать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот є бажання потестити.

Є в мене 2 вінта на першому Віста. Я хочу поставити на другий вінт.

1)як будуть загружатись ОС(при загрузці буде ділалог вибору ОС)?

2)Як будуть загружатись без першого(другого) вінта (як я знаю загрузчик записуєтся на перший вінт, але як і що там буде при їх роз'єднанні я не знаю)?

3)Робота цих осей разо не буде впливати одна на одну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Будет. Если поставишь одну после другой. Сначала - младшую.

2. Не будет второго винта - система, установленная туда, ясное дело, не загрузится, а с первого будет грузиться. Ну а если снимешь первый - вообще ничего не запустится. Если поставишь по отдельности на каждый винт (не подключая второй), то загружать сможешь через F8 - выбирая нужный винт (и систему) для работы.

3. Не будет. Одновременно они ведь работать не смогут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще всього поставити одну систему на один вінт, тоді в BIOSі вказати інший пріоритет загрузки, щоб основним став інший вінт, і на нього поставити іншу систему. Після цього одна або інша система буде вибиратись через BIOS (з якого вінта грузитись), а в більшості нових мамок під час загрузки потрібно просто нажати F8 для вибору девайса, з якого грузитись.

Така установка добра тим, що обидві системи получаються абсолютно незалежними одна від другої, і кожна з них працюватиме, навіть якщо інший вінт взагалі вийняти з компа.

P.S. Я цей пост пише вже з-під Windows 7 Ultimate 64-bit. Ursa +1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...