Перейти до змісту

Вибір велогуми


Рекомендовані повідомлення

В мене Марафони проходили там, де хтось з велом в руках йшов.)))

Вперше, я на Марафоні, поїхав в похід на Свіиязь з КМД.. Нагадай но Ромчик коли то було ? Покриття... асфальт, бруківка, і дофіга піску.

Вчора тримав цю покришку в руках.. вона має показники в рази вищі за нову гуму ціною до 200 грн.

Боїться мокрого лісу.. і то тільки надута на 5 атм і на високій швидкості. Якщо підійти до цього питання толково.. то я від групи на "злій" гумі не відстану, якщо це не змагання і вони не будуть від мене відриватися спеціально.

http://www.velosiped.../200-50-559-b/b

На мою думку ІДЕАЛЬНА за свою суму гума !!!

З.І. Або в сусідній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

http://www.velosiped.../200-50-559-b/b

На мою думку ІДЕАЛЬНА за свою суму гума !!!

Чимось схожа до Хюрікейна... Останнім часом вподобав саме них. Для асфальту і сухого (не сильного мокрого) грунту. В сухому піску любить "гульнути"...

З.І. Або в сусідній темі.

http://board.lutsk.u...m-pokrishki-26/

тут напевно мав би бути смайлик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання, на такий вел (картинка під спойлером)

BDmHM.jpg

така гума Michelin Country Dry 2 26х2,0 краща буде? Я відчую різницю? Зараз там щось схоже на це (№2)

В недалекому майбутньому планую міняти все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене питання, на такий вел (картинка під спойлером)

BDmHM.jpg

така гума Michelin Country Dry 2 26х2,0 краща буде? Я відчую різницю? Зараз там щось схоже на це (№2)

В недалекому майбутньому планую міняти все.

резина хорошая, по сухому грунту/асфальту накатистая.

Но она только для сухой погоды, на мокром асфальте может проскользить, в говнах превращается в слик, в снегу почти не гребет. Откатал на такой где-то 6 месяцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 місяців? Далі продав чи викинув? В мокру погоду стараюсь не їздити, щоб вел не мити. Але на такому велі я зможу відчути різницю, чи залишити все так як є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 місяців? Далі продав чи викинув? В мокру погоду стараюсь не їздити, щоб вел не мити. Але на такому велі я зможу відчути різницю, чи залишити все так як є?

стер )

Різницю відчуєш однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді хоча б скажіть, 3 тис км витримає? (я не з тих, хто залишає гуму на асфальті)

Від'їздили десь 1000-1200 км. задня така ж.

iDjr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Катаюсь 1,5 тижня, різницю відчув відразу, їде набагато легше.

На зиму які покришки нормальні?

Читав тут про БлекДжек, це ось ці Schwalbe Black Jack Active Line 26x2.1 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катаюсь 1,5 тижня, різницю відчув відразу, їде набагато легше.

На зиму які покришки нормальні?

Читав тут про БлекДжек, це ось ці Schwalbe Black Jack Active Line 26x2.1 ?

Це ти шурупи у стару гуму повкручував зимою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти шурупи у стару гуму повкручував зимою?

Ні, ніяких шурупів я не вкручував, просто питаю, чи це ті БлекДжеки про які тут говорять, чи є якісь інші, зимові?

wK0Du.jpg

Катаюсь 1,5 тижня, різницю відчув відразу, їде набагато легше.

Це про michelin country dry

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Выше велась речь о покрышках Continental.

Если модераторы разрешат, могу дать ссылку на эти покрышки по цене 150грн

Кому нужно, пишите в личку.

Фото можно найти в гугле:

RaceKing 26*2.0

Explorer 26*2.1

DoubleFighter II 26*1.9

Traffic II 26*1.9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

нужен совет... на велике стоит Schwalbe Smart Sam 26x2,25... хочу поставить на зад 2,1... может Racing Ralph Performance 26x2.1 или Nobby Nic 2,1... или тот же Sam только2,1...что скажете? для покатушек на каждый день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно же, не Ноби Ник, и лучше остановиться, в вашем случае, на Смарт Семе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

потрібна порада.

які покришки краще поставити на найнер, літо, відношення ґрунт/асфальт 30/70.

мені сподобались Schwalbe Rapid Rob, на мою думку не сильно великі шипи, але вони все ж є, підуть?

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thunder Burt. Щось середнье між фуріос фредом і рейсінг ральфом

schwalbe-thunder-burt_d0fb2b16ac.jpg

Котять просто відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене співвідношення грунт/шосе на найнері десь 50/50, так що я за Racing Ralph на літо. я б їздив далі на Rocket Ron, але шкода його по асфальті терти…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж стоять стоять стокові WTB Nineline 2.0 Нічого поганого не скажу. Як по асфальті далеко їхати треба то качаю 3-4 атмосфери - стає накат кращий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Smart Sam чи Hurricane при такому ж співвідношенні покриття, як у TommyEmmanuel?

На даний момент на мому велосипеді стоять стокові WTB Nineline. По сухому грунті чи піску їдуть вони нормально, а от на асфальті розігнатись важко, гудять страшно та й в вологу погоду відчуваєш, що погано тримають.

накачай більше і буде тобі щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Після того як 15 років не сидів в сідлі недавно купив ось такий апарат http://ardis.com.ua/...26_zcio_mtb ,з ось такими шинами МТВ 26 CST Premium 26/2,10. Їзджу 20/80 грунтові дороги /місто асфальт. Неподобається що шини дуже гудуть і накат дуже малий ,хоча якщо по бездоріжю то проблем немає. Порадьте недорогі шини в районі 100-150грн за штуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді нюанс тільки в гумі оскільки велосипеду тільки три тижні ,да і якщо його перевернути верхногами колеса дуже довго крутяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді нюанс тільки в гумі оскільки велосипеду тільки три тижні ,да і якщо його перевернути верхногами колеса дуже довго крутяться.

Не хотіла вас засмучувати, але все ж скажу. Діагноз тут - АРДІС. Зміна гуми дещо полегчить життя, але не сильно. Хоча, я вже впевнилась, що Ардіси ще нічо так. Кроси і Азімути ще суворіши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мене і не засмутили я знав що купляв і поки на ті гроші повністю влаштовує окрім шуму гуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої black jack 26x2.10 тоже шуміли поки не стерлись :_07: . Зараз їдуть тихо тільки на поворотах чути шум від ще не стертих шипів.

Думаю, що на наступний сезон прикуплю schwalbe smart sam evo 26x2.25 якщо раныше не вб'ю black jack <_< .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...