Перейти до змісту

Вибір велогуми


Рекомендовані повідомлення

Такс.... поїхали....

Гума яка тестувалася.

Переднє колесо:

Максіс Флай Вей 2.0 - з літа залишилась..... ну нафіг... ваащє.... не дай Бог заїхати на ній в мокрий осінній ліс....

Вони тільки для сухого і твердого грунту.

Швальбе Джиммі 2.1 - стояла спочатку на передньому колесі.... зараз переїхала на заднє.... для мене взагалі затонка гума.... на передку провалюється сильно, а на задку зісковзує.... в поворотах і при русі вгору.... Підійде для легштих зха мене райдерів, на задньому колесі прижилась би, якби не Смарт Сем....

Швалюбе Блек Джек 2.1 - все класно все гребе, але накат такий, як в шосейника по піску.... :) тупить просто неймовірно. відчуваєш, просто як колесо впирається в землю... особливо. коли перекинути її задом на перед... Тримає, як звір зубами, не проколюється. Вага з камерою 1 кг.... відмовився в основному в звязку з цим. Покришка для походів під рюкзак на заднє колесо для важких райдерів, в повсякденних покатушках і в ПВД лишня вага в 700 грам на колесах не потрібна.

Континенталь Гравіті 2.3 мега покришка для моєї ваги і для гівна всякого..... тримає супер, накат більш менш.... використовувалась в походах і для проби в міжсезоння. Мінуси такі: відсутність накату на асфальті, особливо мокрому, і вага. Мало універсальності якщо так можна сказати.

Швальбе Літл Альберт 2.1 - нема питань до неї... краще тримала поворот ніж Джиммі, мякша, але не вистачало обєму. Також прижилась би на задньому колесі, якби не Смарт Сем....

Швальбе Нобі Нік 2,35 - нема слів. Просто бомба. Легка, гребуча, прогнозована, накатиста.... Якби не ціна - 370 грн штучка..... а зараз, напевно ще дорожче.

Швальбе Альберт 2.25 - логічна і прогнозована поведінка в поворотах... на будь якому покритті, хороший накат, як для такої зубастої і широкої гуми, непогане відпрацювання мілких нерівностей. Зайняла місце зараз на передньому колесі... не жалію ні разу. Отримав стійкість, прохідність, контроль.

Заднє колесо:

Вся ця гума побувала і на задньому колесі, не дуже себе зарекомендувала.

Максіси ... хм... тільки на літо і на сухий грунт, Блек Джек важкий і не накатистий, Джиммі тверда, під моєю вагою зіскользує, (хороша для легших райдерів) Літл Альберт - все ок... тільки у версії Альберт 2.25, але тут є питання до накату.

Не описана тут тільки Рейсінг ральф 2.1, Смарт Сем 2.1...

Рейсінг Ральф - чисто гоночна покришка, на кожен день і на ПВД тупо шкода... дорога [censored]..

Не побувала на ньому тільки тільки Смарт Сем 2.1 як виявилось..... це я звичайно затупив... ;):(

Смарт Сем - знайшов нарешті те, що шукав. Респект і уважуха Містреру Фіксу....... Отримав....Хороший накат і по грунтах і по асфальту, гребучість, пропали зриви заднього колеса в повороті і при силовому педалюванні, чуть зменшилась динаміка розгону, але стало легше долати коряги, пеньки всякі, зламані гілки... часто мокрі.... Перестало колесо закопуватись (збільшився обєм). Перестало підкидати заднє колесо на спусках. Бо Джиммі треба було качати сильно, щоб не продавлювалась під моєю вагою, а Сем високий і обємний... можна накачувати менше. Дуже задоволений цією покришкою, рекомендую.

Все це справедливо для моєї ваги - 95 кг і стилю катання, швидкості середні 20-26 км/год, вище середніх 26-32 і високі 32 і вище... верхній поріг... спеціально не обмежую... бо наприклад в Музиканта.... те, що як витворяв на його велі... без контактів доречі.... проявилось у великих очах, довольній либі і словах... Ні хуа... собі.... це він так може.....? (в смислі вел... ;) )

Висновок:

Для гонок (любительських) - Рейсінг Ральф 2.1 або той самий Смарт Сем 2.1 (наворочений -фолдінгова, снейк скін на боках, подвійний компаунд,) на зад і Нобі Нік 2.25 на перед.

Для покатушок, на кожен день, ПВД - Смарт Сем 2.1 (можна 2.25) на зад, Альберт 2,25 (однозначно для мене) на перед.

Оптимальний тиск був вибраний, враховуючи мою вагу і байк - переднє колесо 3.2 бара, заднє колесо 3.5 бара. Достатньо для 80% покатушок. Винятки - багато асфальту тоді все по 4 бара або на шосер :) , а також гавнорейси ... оптимальний тиск для мене - 2.8 переднє колесо, 3.0-3.2 бара, заднє колесо.

Ось так. Мож ще хто напише.... складеться прикольна катринка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

цей сезон від'їздив на

Континенталь Експлорер Про 2,1 - дуже сподобалась, і по вазі (більше 500 грам), і по накату, і на грунті. просто диву даєшся чуду конструкторської думки - як така зубата гума має накат як у напівсліків! Єдиний мінус ціна під 200 грн за один бублик ;)

континенталь достойний конкурент швальби!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.

Думаю що у версіях 2.25 мінімум, теж би мені підійшли... Або хоч пеердня.

Але от 200 за бублик.........

Швальбе для порівняння....

Смарт Сем - з чайни правда, з доставкою 120грн

Альберт - щось в теж в тому районі, точно не памятаю.

А по ходових якостях.... навіть не знаю.. треба спробувати...

Пересядеш на мій Платошик, а я на твому Джайнті погоцаю... ;):lol::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Пропоную підняти тему.

На чому будемо катати влітку... по сухому.

Я хочу напівслік на заднє колесо на Фішер собі для міста, грунту 70/30.

Що хто буде ставити собі.. чи будемо катати не міняючи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сашко - тобі ж глубоко пофіг на чужі поради :P , катай як я Litle Albert whole year і не парся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да..?

А я не для себе особисто.... це по перше.., а по друге.. дивлячись хто радить... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швальба блек джек на 28 колеса супер гума.. але її шось вже невипускають, а вот на 26 колеса 2.1 .... то тяжка як холера але без всякої защити антипрокольна,,,стоїть зараз на двох колесах....плюси: дешева, непробивайма, універсальна...мінуси: тяжка, тримає таксобі влісі....класна для качання ніг))иииииииии

хорікейна на перід для лісу краще зовсім неставити... ато як накатку...

Ральф класна наперід для лісу, на зад тоже для траси назад ставити неварто а то так гребе шо при розгоні колесо прокручується,,, ресурс при тому буде страдати...

максіс овердрайв кевлар прошли всю україну і в дощ і в жару , підьом по грунтовій дорозі 8 км з багажом... супер.ніодного проколу , 2000 тис км

задне на 15% стерлося передне десь на 5...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не прав.

Рейсінг Ральф... задня гума. На перед... до нього йде його солодка парочка Нобі Нік.

Хурікейн теж задня гума.... На перед до неї йде Смарт Сем.

Блек Джек не надута на 4 атмосфери, а максимум на 2.8, в парі зі злою Контіком Гравіті наприклад, або Фат Альбертом 2.35... на крайняк Альберт - 2.25 прогрібає ВСЮДИ на ура..... Проходить будь-яке коріння і калюжі по втулки.... без питань.

Овердрайв тупа як сибірський валянок гума, краще вже кевларовий Хурік. :D

Я юзаю:

Гоночний байк - Перед Альберт, зад Смарт Сем...

Хочу - зад Рейсінг Ральф, або Рокет Рон... перед Нобі Нік. "Бюджетний гоночний варіант" Альберт і Смарт Сем у версії альпенкрос.

Основний байк - Перед Кенда Блу Грув... (звєрь.. на асфальті вафлі) 2 колмпаунди... хороша гума для грунту, але важкувата. Зад Смарт Сем . Хочу

1 зад Хурікейн, перед смарт сем - на кожен день по місту і на покатушки, легкі походи.

2 зад смарт сем, перед альберт - середні походи, осінь/весна.. мокрий ліс, не велика багнюка.

3 зад блек джек, перед континенталь гравіті - повна жопа походи з грязюкою, камінням, спуски по бездоріжжю грубому з рюкзаком. ЗИМА.

Шосер

Тренувальна - Максіс Детонатор 25 С

Гоночна - Натчінсон Фюжн 2 23С

З.І. ще є одне бажання поексперементувати поставивши в цю раму (Гарі Фішер Ваху) 28 колеса з низькими ободами о впихнути максимально щироку гуму типу Марафона якогось від Швалбе ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если будешь ставить марафон на 28" дай знать. Тоже думаю чтонить себе прикупить позлее на 28". а что думаете насчет Big Apple? Она на 28" бывает шириной 2.

big_apple_1196414825.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катав на Біг Епл.....

Диван... Важка.. просто вафлі....

Качаєш 2 атмосфери і кайфуєш.

Зле на 28 це Смарт Сем.

Марафони сліки, просто посічені канавками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так марафонов аж семь штук я насчитал. Самая широкая 1,75. А Смарт Сем - 1,6.

Есть 29er-ы интересные, но я не могу понять какие там ободья? 622-е?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маратон хр є і 2.0 на 28, навтіь знаю хто може продати... бо йому тре раму тими покрихати... завеликі короче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні.

Обода на 29ер свої.

Є й ширші Марафони.. принаймі для 26 колес.

Там справа в рамі..

28 рами це в основному кросові вели + туристичні гібриди.

Грязеві просвіти там мінімальні. От і не роблять дл яних гуму 2.1 наприклад....

Такі вели, на 28 колесах в рами яких би влазила гума 2.25.. склали б серйозну конкуренцію МТБ.

От і зявилися 29ер з широкими рамами і товстими покришками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маратон хр є і 2.0 на 28, навтіь знаю хто може продати... бо йому тре раму тими покрихати... завеликі короче

А потестить на моей раме можно какнить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обода на 29ер свої.

Помиляєшся. На 29er-ах використовуються тіж 622мм обода що і гібридах. В цьому легко переконатись подивившись на позначення гуми: LITTLE ALBERT 29" 54-622, Racing Ralph 29" 62-622 ;)

А на харківському форумі є кілька унікалів, котрі успішно катають 29" гуму на шосейних ободах шириною 14мм :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю моожна буде якшо ми приїдем до вас на велодень... а так хз

Такая?

marafon_xr_1196414325.jpg

Ну и конечно-же интересует цена за эту резину ;)

Хотя я прикинул, мне скорее всего тоже не влезет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да така.. а мені влізе... але тяжка вона зараза.. мені понравився длек джек на 28 але його вже невипускають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тимца лежить фолдингова гума на 29 колесо.

На 28 обод не стає. Завелика.

Вчора випадково заканало з Швальбе Марафоном 26х2.0 за половину вартості......

НУЛЬЦ.. чуть з дефектом.. але не значним...

Снейк скін, кевлар гард... карочє модна.

На заднє колесо на основний вел... саме те, що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, обод ведь тоже 622-й. Что на 28" что на 29". Может просто в раму не влазит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да така.. а мені влізе... але тяжка вона зараза.. мені понравився длек джек на 28 але його вже невипускають..

Сегодня понял, что Овердрайв хорош на шоссе и на хорошей дороге. На город, с его колдобинами, бровками и прочей фигней, надо шота думать. Надо попробывать 29-е втулить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катав на цих Овердрайвах......

ГАВНО.. не пораджу нікому...

Там зроблено ставку на антипрокол і стійкість до зносу....

Вона тупо не їде із-за цього. Тупить дуже сильно. Плюс важка... Скоріше мінус.

Катав таку на підвісі з 28 колесами, пробував таку ж на карбоновому Треку......

АЦТОЙ. Я краще заклею чи збортирую камеру чим буду так мучитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Тимца лежить фолдингова гума на 29 колесо.

На 28 обод не стає. Завелика.

Вчора випадково заканало з Швальбе Марафоном 26х2.0 за половину вартості......

НУЛЬЦ.. чуть з дефектом.. але не значним...

Снейк скін, кевлар гард... карочє модна.

На заднє колесо на основний вел... саме те, що треба.

Кстати вот Кендовская размерность покрышек

29X2-1 52-622 700X52C ss K891, K881 40-65

29X2.2 55-622 700X52C SS K917 35-80

29X2.2 20-571 650X20C SS K177 110

29X2.2 23-571 650X23C SS K925, K191 110

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...