Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

Тут теж є непогані екземпляри, недалеко від Луцька)

Минулого тижня в дачному)))

Імхо, ні то!!!

От дивлюсь на Ваші (усіх вище грибників) хвото, і аж за душу бере :0155: ! Стільки цього року назбирали з дружиною грибів (закритих і сушених ) на три зими вистачить. Скільки ночей і ранків не доспано, скільки КМ накручено і внас, і в машини, а по гриби, мля, всеодно тягне!

ПС. Ми усьо, сезон "ЗАКРИТО". Усім остальним - удачі в полюванні!!! :0020:

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж крапку поставив.Вже немає ні бажання,ні тари,в яку грибув закатувати.Дасть Бог,наступного року діждемось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart

куди саме їздили по гриби?

в ЛС написав.

Я теж крапку поставив.Вже немає ні бажання,ні тари,в яку грибув закатувати.Дасть Бог,наступного року діждемось!

на рахунок тари це точно, а ось крапку ще ранувато ставити, ще не одне відерко назбираю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це наші з дружиною сьогоднішні трофеї (з бетонки):

0013sds.jpg 0014qkq.jpg 0015mmm.jpg

0016aya.jpg 0017kdk.jpg

Усього 32 білих, решта польські, бабки (цих, мабуть, найбільше), рижики, зелениці, трохи лисичок та моховиків

Змінено користувачем S-driver
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver молодці! Повага.Але у відро з правдивими польських накидали :) Де збираєте?Конкретно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ,до речі,S-driver,фото не відкриваються.Принаймі в мене.Відкриваться тільки остатня.\

Толя-НІ! Не поїду більше цього року.Так цікаво.Звичайна людська цікавість.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, тиждень відпустки залишився, а плани більші як в Наполеона і гітлера разом взятих. За тиждень треба втигнути:

1. Відгуляти свою тридцятку. Причому два рази. -2 дні

2. Попасти на рибалку на Прип"ять (щука). - 2 дні

3. Обрізати виноград і щось з ним зробити. (винця то зимою хочеться попити)-1 день

4. В село зїздити -1 день

5. Скупитись на пункт № 1, допомогти готовити.-1,2 дня

6. І/Або за няньку бути, щоб зготовили.

7. Не дай Бог на роботу викличуть - піпєц пунктам з 1 по 6 :0159: .

8. Як завжди - гладко не буває, шось дай "вилізе", піде не так.

ПС. Ну куди грибочки всунути???????!!!!!!! :0163:

ПСС. Ще й завтра на хрестини

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ,до речі,S-driver,фото не відкриваються.Принаймі в мене.Відкриваться тільки остатня.\

Не знаю, в чому була причина... Перезалив, здається відкриваються всі...

Ну, а на рахунок того, де збираю, то свої місця, які розвідував протягом багатьох років, якось не хочеться видавати... ;)

Можу сказати одне - є кілька місць наліво по бетонці від перехрестя і трохи далі за Соф"янівку, на кожному з них витрачаю по годині - півтори,

Змінено користувачем S-driver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати одне - є кілька місць наліво по бетонці від перехрестя і трохи далі за Соф"янівку, на кожному з них витрачаю по годині - півтори.

Можу сказати інше- Ви справжній Українець!!!! І ще трохи забужан! :)

Сам,все свідоме життя тільки туди і їзджу за грибами.Як каже мій батько:"Моїх грибів,ще ніхто не знайшов".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати одне - є кілька місць наліво по бетонці від перехрестя і трохи далі за Соф"янівку, на кожному з них витрачаю по годині - півтори.

Можу сказати інше- Ви справжній Українець!!!! І ще трохи забужан! :)

Сам,все свідоме життя тільки туди і їзджу за грибами.Як каже мій батько:"Моїх грибів,ще ніхто не знайшов".

:) Наведу один приклад. Досить давно, років 10-12 назад випадково (просто скоротив шлях з одного місця на друге) натрапив я на одну галявину, де, здавалось би, грибів бути не повинно - суцільні зарослі чорниці, до того ж занадто, на перший погляд, зволожена низовина... Так ось, на цій галявині я тоді знайшов білих грибів більше, ніж на всіх інших місцях разом узятих.

Відтоді 3 чи 4 сезони на цьому місці на мене завжди чекали МОЇ гриби - ніхто, навіть місцеві й гадки не мали, що там можуть бути гриби, причому так багато.

Але якось показав я це місце одному знайомому... І все! Після того я знаходив там лише зрізані корінці, а ще через 2 чи 3 роки грибів там взагалі не стало... :(

Це послужило мені наукою.

Але ходячи по лісу, я став звертати увагу на подібні місця (тобто такі, де здавалось би, грибів бути не може), і таким чином маю кілька місць, де справді ростуть лише МОЇ гриби, яких ще ніхто не знайшов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що зараз робиться у лісі на бетонці (піддубці можна косою косити):

post-7249-0-39805300-1349699402_thumb.jppost-7249-0-92351100-1349699411_thumb.jp

Грибів багато, але грибників ще більше. Грибочки маленькі, ледь видно з моху (якщо за одним нагнешся, то ще штук 10 поряд збереш). За 2 години майже 1,5 відра польських та білих (не більші за вказівний палець).

Я ще все ж один разок поїду і буде крапка на цей рік, а то вже й так літрів з 30 тільки закритих.

Змінено користувачем Tanichka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздили сімєю на гриби!!!

(бетонка)

Грибів - багато, якщо попадаєш на рибне місце!!!

Білі,красноголовці,бабки,польські,лисички,кози,піддубці!!! а маслюкі всі червиві.

в основному в ростуть порівняно в молодих посадках.

!!!ось такий результат!!!

!!!задоволення ще більше!!!

!!!особливо порадували білі які зрослися в одиу кучку де було 11 грибочків, та красноголовці - 5 штук в кучі!!!

post-19120-0-88500700-1349703778_thumb.j

post-19120-0-18458500-1349703804_thumb.j

post-19120-0-53511100-1349703829_thumb.j

post-19120-0-01233200-1349703855_thumb.j

post-19120-0-05954100-1349703882_thumb.j

post-19120-0-20967500-1349703906_thumb.j

post-19120-0-54941200-1349703935_thumb.j

post-19120-0-24898100-1349703960_thumb.j

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ось і наш з дружиною недільний "улов", точніше його половина - другу зразу ж "сплавили" моїм батькам :)

post-5765-0-70068300-1349773526_thumb.jp

Змінено користувачем Karabasbarabas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L, що за грибочки на другому фото в фіолетовому відрі біля тебе? я надибав місцину з цими грибами, але не брав, бо бачив вперше

Змінено користувачем Karabasbarabas
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L, що за грибочки на другому фото в фіолетовому відрі біля тебе? я надибав місцину з цими грибами, але не брав, бо бачив вперше

Козы, в гугле если искать то Ежовик пестрый

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andriy_L, що за грибочки на другому фото в фіолетовому відрі біля тебе? я надибав місцину з цими грибами, але не брав, бо бачив вперше

Козы, в гугле если искать то Ежовик пестрый

Саме так!!! це Кози. смачний гриб. сам по собі є тведуватий,ну шось типу такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. буду знати на майбутнє. поки бродив лісом, то знаходив різні невідомі мені гриби, які як потім виявилось їстівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ищо зонтики беру как по мне оччень вкусные грибки . Только верхушку без ножки.zontik01.jpg

Змінено користувачем drap
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіла б таке зустріти)

downlohlh.jpg

В неділю натрапив на схоже скупчення на post-1524-0-67140700-1349790170_thumb.jp і за два метри від цього на пеньочку post-1524-0-28697800-1349790281_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...