Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

Я теж користуюсь GPS тільки з телефону,спочатку відмічаю на карті де я є, і вперед.Вже як заблужуся достаю телефон, шукаю невеличку горку, щоб краще тянуло і прокладаю маршут :)

Змінено користувачем special
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні були на бетонці. Результат 2 відра: польські та кілька білих. Гриби хороші, маленькі тверденькі але малувато. Варто дочекатися трохи тепла і тоді дійсно полізуть "на асфальті біля дому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчера с женой решили проверить киверцовские леса на наличие черных груздей. Собирал их там ещё лет 15 назад. Тыкнулись в лес за поворотом на Веснянку - пару штук нашли, плюс решетняки, но староватые уже. Переехали на трассу Киверцы-Рожище. Там сразу наткнулись на нормальное место и за часок насобирали полтора ведра груздей.

В итоге на выходе 2,5 литра солёных грибов. Теперь как в холодильник заглядываю, слюнки текут и рука тянеться в морозилку за бутылочкой водочки. А ждать ещё пока грузди доспеют ещё как минимум недельку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав сьогодні по "бєтонці" і вирішив зупинитися, щоб на годинку навідатись в лісок ;)

dsc01225.jpg

dsc01231.jpg

dsc01234.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, свято таке. Чесного хреста. За повір'ям. Усілякі гади (змії і т.д.) вкладаються у сплячку.

Краще завтра чи в суботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня по грибы лучше не ходить точно.

Чому так?

Cегодня все гады в спячку залегают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня по грибы лучше не ходить точно.

Сьогодні, то зрозуміло, а до нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один забобон :0152:

Колись давно, коли було мені років 12-14, попав я в Дольські ліси в цб пору. Не знаю, чи саме в цей день, але на рахунок забобонів ти не правий. Збирав в лісі хмиз ну і на зворотньому шляху вирішив йти не по стежці, а по прямій. Заходжу в ліс і відчуваю, що ступив ногою на щось м'яке. Оскільки хмизу був цілий оберемок, який тримав перед собою, дивитися під ноги під час ходи не було можливості. Але відчувши щось м'яке вирішив глянути, в що я там вступив... Як виявилось, потрапив я в клубок тих самих гадів. Тоді вже не було бажання, часу та сміливості розглядати, вужі це, чи гадюки. Я ще так швидко ніколи не бігав. Після того довго мене не могли заставити заходити в ліс. Ось тобі й забобон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один забобон :0152:

Колись давно, коли було мені років 12-14, попав я в Дольські ліси в цб пору. Не знаю, чи саме в цей день, але на рахунок забобонів ти не правий. Збирав в лісі хмиз ну і на зворотньому шляху вирішив йти не по стежці, а по прямій. Заходжу в ліс і відчуваю, що ступив ногою на щось м'яке. Оскільки хмизу був цілий оберемок, який тримав перед собою, дивитися під ноги під час ходи не було можливості. Але відчувши щось м'яке вирішив глянути, в що я там вступив... Як виявилось, потрапив я в клубок тих самих гадів. Тоді вже не було бажання, часу та сміливості розглядати, вужі це, чи гадюки. Я ще так швидко ніколи не бігав. Після того довго мене не могли заставити заходити в ліс. Ось тобі й забобон...

До чого тут одне до, іншого( з таким же успіхом фактично любу дату назвати можна). Моя рідня поїхала сьогодні на "бетонку", по приїзду відпишусь про трофеї)

Змінено користувачем eleKtrik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по темі:

16 вересня були ми на грибах. Перед Колками направо, потім прямо 8 км і по праву сторону ходили. Народу було... Що перед святом на Варшавці. Лазили з 8 до 13. Назбирав до 2-х відер польських. Знайшов три білих (нормальних).

Таких post-224-0-15399800-1348743559_thumb.jpg

знайшов штук 5, але на жаль, вистачало їх тільки на те, щоб сфотографувати.

23 вересня вирішили поїхати на бетонку. Всю дорогу складалося враження, що в Луцьку почався Армагедон і усі по можливості втікають з міста. Колона автомобілів від Луцька до бетонки. Але на жаль сподівання привезти повний багажник грибів не виправдалися. Холодно в лісі. Але знову ж таки відеречко-півтора польських, пів відеречка бабок, пакетик кіз, пару лисичок, зелениць назбирали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з лісу. Ні одної змії не бачив. Два відра польських, десяток кіз та зелениць (штук). В лісі дуже сухо. Багато груздів і сироїжок. Хтось щось робить з сироїжками? Набрав відро молоденьких червоних шкода викидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з лісу. Ні одної змії не бачив. Два відра польських, десяток кіз та зелениць (штук). В лісі дуже сухо. Багато груздів і сироїжок. Хтось щось робить з сироїжками? Набрав відро молоденьких червоних шкода викидати.

Червоні гіркі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з раненька до обіду назбирав два відра в основному бабки(підберезники), з них 15 красноголовців і 6 гарненьких велетнів боровичків всі добрі. Багато бачив маслюків але всі паршиві.

Ходячи ліском бачив гадюку(чорна з біло-зеленуватими ромбами на спині розляглась собі на сонечку посеред галявинки) завдовжки до метра, хоча не боюсь їх але з несподіванки трохи налякався, хоча вона напевне налякалась більше судячи з того як чкурнула в кущі. Практично кожного разу як буваю в лісі на грибочках бачу якогось вужа чи мідянку але здебільшого невеличкі а ця була дуже велика, найбільша що доводилось бачити.

post-11163-0-27547000-1348769609_thumb.j

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з лісу. Ні одної змії не бачив. Два відра польських, десяток кіз та зелениць (штук). В лісі дуже сухо. Багато груздів і сироїжок. Хтось щось робить з сироїжками? Набрав відро молоденьких червоних шкода викидати.

Червоні гіркі

Відварили, пожарили з сметанкою- СМАКОТА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...