Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

Можливохтось збирається на гриби у ці вихідні і має 2 вільних місця у авто? Будемо раді приєднатись - з нас часткова компенсація за пальне :_02:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора пройшов грибний дощик. Що там в лісі і на базарі? Опеньки ще не продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає грибів.Наслідків цього грибного дощику потрібно чекати за два-три дні.Якраз молодий місяць з"явиться...

Зазвичай їзджу на Софіянівку-Череваху.Сьогодні поїхав до знайомого в с. Малий Порськ.Водив по своїх місцях.Казав ,що три дні тому три кошика назбирав: білі,польські.Сьогодні разом з нами взагалі майже нічого.Ліс важкий,багато ожини.Важко ходити.Трошки польських і білі шлапаки.

post-11231-0-15051700-1347810080_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось у вас дуже погано, сьогодні з ранку до обіду назбирав два відра красноголовців від маленьких до справжніх велетнів, серед них штук зо 20 підберезники. нажаль нема фотоапарата зараз вдома щоб сфоткати, також багато маслюків було але усі червиві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось у вас дуже погано

Таки да.И что же я имею Вам сказать? Не поперло видно.На грибах,як і на рибалці: вчора і завтра. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось у вас дуже погано

Таки да.И что же я имею Вам сказать? Не поперло видно.На грибах,як і на рибалці: вчора і завтра. :)

Да-да 'zigorko так як на рибалці вчора і завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю народ де Ви були на бетонці. Але сьогодні їздили на Сафіянівку, то на двох і 12-ти річну дитину назбирали 5 кошиків польських. Білих практично немає. Можливо вчора хтось позрізав, а от польських вистачає(правда не в такій кількості як позаминулого року ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я сам завжди тільки туди,на Соф"янівку і їзджу.Біс попутав поїхати на села до знайомих.

Ну нічого,вихідні наступні мають бути врожайними.Дощ пройшов,молодий місяць.Само Середа-Четвер.Але мої гриби мене чекають і в Неділю.Рихтуємо відра,мешти і айда за грибами,на вихідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я сам завжди тільки туди,на Соф"янівку і їзджу.Біс попутав поїхати на села до знайомих.

Ну нічого,вихідні наступні мають бути врожайними.Дощ пройшов,молодий місяць.Само Середа-Четвер.Але мої гриби мене чекають і в Неділю.Рихтуємо відра,мешти і айда за грибами,на вихідні.

+100 Як каже мій кум - Ще ніколи ніхто всіх грибів не знайшов. Наші нас дочекаються. Сьогодні навіть після себе знаходили )))))) Правда шкода білих не так як позаторік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні під Троянівкою, на 5 чоловік за 2 години.

Людей багато - грибів, особливо білих, мало :(

79014534.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вдвох з жінкою з 8.00 до 14.00 назбирали, ну дуже багато опеньок. Прийшлось грузити просто в багажник. Опеньки в лісі є, але потрібно напасти на місце. Опеньки в основному літні, але вже починають рости зимові.

post-2292-0-15293200-1347991401_thumb.jp

post-2292-0-90529800-1347991419_thumb.jp

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на Софіянівку-Череваху.Буду пожинати плоди суботнього дощу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра на Софіянівку-Череваху.Буду пожинати плоди суботнього дощу.

НА чому будеш? Як побачу - побібікаю :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, не бачив по трасі.

Як улов???

В мене чотири відра, 2 з них білих, остальні молоденькі краснюки + трохи "бабок" молодих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як улов???

bodia88888

Не вельми.На фото,в багачнику результат на 4-ох.Сам-2 відра. Відро польських,відро бабок,3 штк. білих,декілька красноголовців і одна зелениця.

Я гадав,ми одні хитрожопі (ну ще ти ;) ) поїдемо в Середу,накосимо.Ага,вже!!! Людей,всерівно що в неділю.

ЗЮ. Чувак,здавай крапку де білі збираєш!!! На своїх місцях,де позаминулого року відрами збирав,зараз пусто.

post-11231-0-70588400-1348081835_thumb.j

post-11231-0-21803600-1348081846_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 5 ранку біля ТАМ-ТАМу поки чекав машину за 10 хв. уже бачив 5 грибників+2 своїх , + 1 рибак. А по дорозі в місті, як на роботу і(ї)дущих. Так що, як ти і казав, zigorko, хитрож....., ну прям як в неділю :0159:.

На бетонці на право повернули (ліс по трасі до Северинівки по праву і ліву сторони ).

Люблю ходити сам, щоб без отогово :0163: . Заберуся в дєбрі тихенько помаленьку збираю. Покльовки були і по 1 шт, і по 3. Краснюки і бабки по багато попадались. GPSа навів на машину і пішов "гуляти", не боячись, що закручусь в лісі. Оттаке то.

Позаминулого року я їзди за Маневиці аж. Десь в районі Малого і Великого Обзира, Лишнівки. Отож постійного місця збирання у мене не має.

ПС. Напевно то була моя передостання вилазка до бетонки, цього року. Буду ждати зелениць.

post-13697-0-29049500-1348128584_thumb.j post-13697-0-52325700-1348128594_thumb.j post-13697-0-39687100-1348128602_thumb.j

post-13697-0-82028300-1348128611_thumb.j post-13697-0-98287600-1348128620_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну розкажи но в приват,як ти навігатором воюєш в якості компаса?Гарна ідея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...