Перейти до змісту

Інтимні чоловічі зачіски


laska

Опитування для чоловіків  

472 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Отож, висловлюємось, чоловіки! Відповідаємо, аргументуємо.

Думаю, ця тема буде не менш насичена картинками...

Хто надумав, тут стаття про майстра інтимних зачісок  ^_^

09_00.jpg

ОРЕЛ 

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

наш мір скучнєє і банальнєє- ніяких страз, пйоришок, бодіарта^_^)так, гігієнічєскоє стріжко, щоб жарко не було:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і знав, що таку тему створять! :)

Ну що ж..

Особисто я ніколи - не вважаю за потрібне. Чоловіки не оголюються настільки, як жінки.

Вони не носять топи, щоб пуп було видно і бедровок із стрінгами (не всі, звичайно ж)і т.д.

А коли вторинні статеві признаки присутні, тоді брити не брити - це вже аж пародійно буде.

P.S. (Вторинні статеві признаки - волосся на грудях, ногах, спині, густа щетина (борода) і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вонючим не обовязково, митися необхідно:) тим паче там про, що йде мова. :D

а щодо запаху - то від чоловіка повинно пахнути "Хорошим коньяком...дорогим табаком.." є варіанти пОтом і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я предпочітаю не брити своє тєло, хіба шо підпахвами і фейс!

Єсі в мене почати шось брити, то можна цілі картини робити на груді, пузі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ноги чьото в мене слабувато волосаті, руки також ,а от спина починає кучерявитись)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надлишок гормонів, сказується - :smile-zachot: , тобто часте його вживання. Тестостерон..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від пива, до речі, навпаки, не тестостерон, а жіночі гормони в чоловіків збільшуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись побрився... Тиждень ходив як вср@вся, бо так все кололось і чухалось, що капець просто. І подразнення були страшні просто. Після того не ризикую. Та і жінка каже, що їй так як є більше подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачісочку ношу простєньку до савєршенства... :) Ніякої випєндрьожи з раскрасками і художньім різбленням "по дереву", акуратненько підстрижено під насадочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім дружина тобі каже : " А для кого це ти так фраєришся? Мені і так добре ".. ;)

І докажи тепер, що ти не верблюд, і тобі просто жарко .. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім дружина тобі каже : " А для кого це ти так фраєришся? Мені і так добре ".. :)

І докажи тепер, що ти не верблюд, і тобі просто жарко .. :)

imho маячня

ти ж не задаєш таке питання дружині? ;) як може бути нормальним коли те місце нагадує джунглі амазонки - чому тоді для дівчаток це ужассс, а для хлопчиків має бути нормою?

крім того хто мав стосунки з спортом, знає що ці процедури регулярна необхідність. вони (спортсмени) "о ужас!" навіть ноги голять :)

тим в кого подразнення рекомендую використовувати креми-депілятори. уявляєте, вони є навіть суто чоловічі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и ж не задаєш таке питання дружині?

Коли це б стало для мене несподіванкою, тоді б задав полюбому.

інше питання, коли я сам про це в неї прошу чи вона в мене просить про таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а цього я не знав. Треба буде пошукати в магазинах ;)

На рахунок джунглів згоден - дійсно парко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли стрижка заростає - це виглядає неакуратно. Люди звертають увагу, роблять зауваження. А якщо постригтися - жінка відразу звертає увагу, радіє...

Зачіска - це не для мене, а от стрижку роблю регулярно, щомісяця, короткою насадкою - 3 мм. Нічого не колеться, хіба що якщо гладити рукою. Літом не жарко, зимою, правда, трохи холодно - але ж можна вдягнутися.

Стрижуся не сам, а користуюся послугами спеціальних закладів - там тебе посадять в крісло, потім ще й запропонують вимитися після стрижки. Уважний майстер не лише зробить стрижку, а й побриє з боків, та вибриє ззаду. Дуже важливо, щоб ніде нічого не зачепили, не відрізали ненароком, не подряпали. Здебільшого ходжу в "Зосю" - поряд з роботою. Там стрижка мені обходиться всього в 8 грн. Як на мене - непогана перукарня. І голова місяць - як нова :)

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрижуся не сам, а користуюся послугами спеціальних закладів - там тебе посадять в крісло, потім ще й запропонують вимитися після стрижки. Уважний майстер не лише зробить стрижку, а й побриє з боків, та вибриє ззаду. Дуже важливо, щоб ніде нічого не зачепили, не відрізали ненароком, не подряпали. Здебільшого ходжу в "Зосю" - поряд з роботою. Там стрижка мені обходиться всього в 8 грн. Як на мене - непогана перукарня. І голова місяць - як нова :)

;)

Yarchik, ты про стрижку в районе какой головы нам рассказываешь? :)

если в тему - то "тебе посадять в крісло, потім ще й запропонують вимитися після стрижки. Уважний майстер не лише зробить стрижку, а й побриє з боків, та вибриє ззаду" очень прикольно звучит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так тут же мова про зачіски. Зачіска - це те, що в одних на голові замість лисини в інших. А ви про що?

Ой, бліііін....

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли стрижка заростає - це виглядає неакуратно. Люди звертають увагу, роблять зауваження. А якщо постригтися - жінка відразу звертає увагу, радіє...

Зачіска - це не для мене, а от стрижку роблю регулярно, щомісяця, короткою насадкою - 3 мм. Нічого не колеться, хіба що якщо гладити рукою. Літом не жарко, зимою, правда, трохи холодно - але ж можна вдягнутися.

Стрижуся не сам, а користуюся послугами спеціальних закладів - там тебе посадять в крісло, потім ще й запропонують вимитися після стрижки. Уважний майстер не лише зробить стрижку, а й побриє з боків, та вибриє ззаду. Дуже важливо, щоб ніде нічого не зачепили, не відрізали ненароком, не подряпали. Здебільшого ходжу в "Зосю" - поряд з роботою. Там стрижка мені обходиться всього в 8 грн. Як на мене - непогана перукарня. І голова місяць - як нова :)

:)

+1. Отжог! :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли стрижка заростає - це виглядає неакуратно. Люди звертають увагу, роблять зауваження. А якщо постригтися - жінка відразу звертає увагу, радіє...

Зачіска - це не для мене, а от стрижку роблю регулярно, щомісяця, короткою насадкою - 3 мм. Нічого не колеться, хіба що якщо гладити рукою. Літом не жарко, зимою, правда, трохи холодно - але ж можна вдягнутися.

Стрижуся не сам, а користуюся послугами спеціальних закладів - там тебе посадять в крісло, потім ще й запропонують вимитися після стрижки. Уважний майстер не лише зробить стрижку, а й побриє з боків, та вибриє ззаду. Дуже важливо, щоб ніде нічого не зачепили, не відрізали ненароком, не подряпали. Здебільшого ходжу в "Зосю" - поряд з роботою. Там стрижка мені обходиться всього в 8 грн. Як на мене - непогана перукарня. І голова місяць - як нова :)

;)

:ok: жжош

а тема ваще :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото реклама "Зосі". Тепер всі рвануть туди по інтимні зачіски  :lol:

Майстриням можна буде позаздрити, чи то поспівчувати... :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...